Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 41/97 A kérdező kommentje:
40es: irj privat uzenetet es mindenre valaszolok!
2019. nov. 7. 12:59
 42/97 anonim ***** válasza:
100%
Persze azért a tartós munkanélküliség nagy úr, tehát kolonc, eltartott partner senki hátára sem kell. Azért ezt is vedd figyelembe, hogy átmeneti munkanélküliség belefér, mindenkinek előfordulhat ilyen az életében, de amikor valakinek tartósan, több hónapja, fél éve, éve, akármi nincs munkája, na az nekem sem kéne. Van az a pont, amikor az ész felülírja az érzelmet, mert muszáj.
2019. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 A kérdező kommentje:
12 eve nem volt “rendes” allasom, akkor szuletett meg a nagyfiam.. az apjaval szetmentunk es az uj paromtol szuletett egy kislanyom o 10 eves, de vele se alakultak jol a dolgok. A szuleimtol kaptam ezt a hazat ahol elunk, ok es a testverem utalnak nekem penzt, plusz a gyerekek apjatol kapom a gyt-t illetve a csaladipotlek. Nekem az anyasag a munkam.
2019. nov. 7. 13:04
 44/97 anonim ***** válasza:
100%

Egy 12 éves és egy 10 éves gyerek mellől azért simán el lehet járni dolgozni...

Itt inkább a hozzáállásoddal lesz a gond, amit gondolom a pasi is lát.

Plusz 2 apától 2 gyerek....

2019. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tenném, ha több szép nő oda van értem?
2019. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy így már kicsit más értelmet nyer a történet.


Tudod akinek 12 éve nincs munkája, azzal nem sok ember akar tartósan lecövekelni. Az pont arra jó, hogy lefekszünk, megszeretgetjük egymást, vagy elmegyünk moziba, kirándulni, utána hazamegy szépen mindenki éli tovább az életét.


Fordított esetben te bevállalnál egy olyan férfit, aki 8 éve nem dolgozik, és van két gyereke? Három főt kell a semmiből eltartani hirtelen.


Ki az az állat, aki egy ilyenbe belemenne? Pláne úgy, hogy a rákövetkezendő 4 év alatt sem sikerült dolgozni menni. Csak azért, mert van suna, meg jó vele?

2019. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
100%

14:26

"Kelj fel végre és érts meg, hogy kidobtál 4 évet az életedből egy olyan emberre, aki sose akart téged."

????

Eddig volt aki hozzászólt. Ezután kevésbé lesz.

Volt a kérdezőnek más opciója?

Egy állástalan 2 gyerekes, nála idősebb nő minden férfi

Rácuppant egy nála fiatalabb Alfára. Sokan vannak így.

2019. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
100%
#gy állástalan 2 gyerekes, nála idősebb nő minden férfi álma
2019. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás: El kell menni dolgozni, egy férfi sem lesz, aki téged így vállalni fog. Kekszen túl biztos, hogy nem. Te azért kötődsz hozzá ennyire, mert van valaki, aki szóba áll veled a munkanélküliséged, 2 gyermeked ellenére. Hát hogyne örülnél neki, nyilván igyekszel megtartani őt. De ő meg fiatalabb, neki nem kell összeköltözés meg ilyenek, ő csak tapasztal a kekszi meg a kavarás terén. Alapvetően mi más dolga lenne?


Na de ő neki miért kéne elköteleződni egy olyan nő mellett, akinek nincs munkája, pláne van két gyereke. De a gyerek még nem is akkora nyomógomb, itt a munkanélküliség lesz a kulcsfontosságú dolog.


Az a baj, hogy másak az igények, pláne a korkülönbség miatt. Na és más a valóság, a munkanélküliség miatt.


Menj el dolgozni, és meglátod, hogy mi lesz utána, hogyan viszonyul hozzád. Ettől függetlenül még mindig lehet távol, hisz a két gyerek, meg a korkülönbség azért ott van.


Sajnos ez egy klasszikus forgatókönyv, amikor a gyerekes elvált nő összejön egy fiatalabb sráccal. Az egyik szexet akar, a másik meg párkapcsolatot. Csak az a baj, hogy ez nem egy irány.

2019. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 A kérdező kommentje:

Nem kell minket eltartson, 12 eve megoldom a dolgainkat nekem nem kell senki penze vagy hogy eltartson minket!

Es nem csak azert ragaszkodom hozza mert mas nem all velem szoba rengetegen akarnak engem. Nem csak szex miatt de nagyon sokan azert keresnek meg persze nem megyek el akarkivel! Miota tart koztunk (4 eve) ez a dolog volt mar volegenyem is de veget vetettem mert benne nem volt meg az ami ebben a ferfiban..

2019. nov. 7. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!