Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 71/97 anonim ***** válasza:
100%

10 és 12 éveseknek nem kell 0/24 tutujgatás. El fognak lassan tudni maguk is menni a suliba.

Ha meg csak gyár van, akkor menj oda. Megenne a szégyen. Ne a gyerekeidre fogd, hogy te képtelen vagy önállóan felnőtt lenni. Függsz anyagiakban a szüleidtől, függsz lelkileg a gyerekeidtől, meg a dugópajtidtól. Semmi önállóság. És ezek igen is összefüggnek. Képtelen vagy felnőtt nő lenni tartással, ezért van olyan kapcsolatod, amilyen.

2019. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár tovább válaszolni, mert ugyanazok a reakciók jönnek, hogy ő anya, ez a munkája, mos főz takarít, stb kifogások.


Kiveszem a kérdést a megválaszoltak közül, mert már fárasztó, nincs érdembeli előrehaladás a megoldás felé, hanem a kérdező csak a saját igazát és valóságát ismételgeti. Akkor élj ebben, mi megválaszoltuk, hogy mi lenne a kiút, a munkavállalás, de azt te nem fogadod el.


További sok sikert az éleben!

2019. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 Savlekotő ***** válasza:
100%
Gámügy ilyenkor hol van,persze hihető h a gyerek örül ha anyu haza ér az aktuális farokról és másokból él.. Ők is eszközök a gyerekeid belőlük van pénzed sajnos,fujjj. Remélem kamu.
2019. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező neked nem lelkiproblémáid vannak. Te egyszerűen lusta élősködő vagy. :D A kettő nem ugyanaz.

És nem, a gyerekeid nem boldogok attól, hogy az anyjukat valaki hajlandó megbszni. A gyerekeid csak azt látják, hogy az anyjuk munka helyett csak farkakat tud szopni, és ezzel be is éri. Pár év múlva elgondolkodnak majd azon, hány testvért fogsz még melléjük, bocs, de rád ez illik, elleni a semmire.

Magam is megdöbbenek azon, amit most írni fogok, de a pasit kezdem sajnálni.Te egy levakarhatlan, buta pióca vagy. Őszintén remélem, hogy a nemi szerved már nemsokáig lesz neki vonzó, hogy használja. Nem is értem, hogy egyáltalán hogyan képes veled bárki is leállni, még dugásra is.Tényleg nincs ízlésük.

Na asszem, én itt befejeztem ezt a kérdést. Agyhalottakon nem lehet, és nem is érdemes segíteni.

2019. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nincs olyan kategória, hogy: HÜLYENŐ.
2019. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:
Eleg sokaig turtem mert azert jottek normalis segito valaszok ezeket koszonom. De nem hiszem hogy mas anyuka is sajat maga vagna a fat, festene a hazat, vegezne a ferfi munkat. En ezeket mind megcsinalom komuves, villanyos mindenfele munkat es mindig van mit csinalni. Igen szabadidomben szeretek almodozni, idezeteket olvasgatok, naplot irok. Szoval nemkene sertegetni es ingyenelonek nevezni. Semmit nem tudtok rolam csak azt a keves reszletet amit megosztottam magamrol. Es ne akarjatok megmondani, hogy bennem van a hiba. Tudom hogy az altalam szeretett ferfi a hibas hiszen minden mondatom, erintesem, erzesem oszinte volt fele az elmult evekben! Szeretem ot, de rajottem hogy o engem sosem fog. Persze most ezt mondom de tudom hogy ha ujra megjelenik ismet fellangol minden... jol esett azert kipanaszkodnom magam :((
2019. nov. 7. 20:57
 77/97 anonim ***** válasza:
100%

Arra a kérdésre válaszolj, hogy ha elzárják a pénzcsapot akkor mi lesz? Álmodozásból és naplóírasból nem fogtok tudni megélni.

És tévedsz, ha szükséges egy életképes ember szinte bármit meg tud csinálni. Egy favágasba pedig még nem halt bele senki. Én úgy nőttem fel hogy cserépkályhával fűtöttünk. És én pl 14 évesen is fát vágtam ha kellett.

Ne csinálj magadból mártírt.

2019. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 A kérdező kommentje:
Még 8 év mire “elzarjak a penzcsapot” addig itthon leszek a gyerekekkel utana megyek dolgozni. Higyjetek el en ismerem a gyerekeimet nem tudnak meglenni nelkulem nem önalloak. Szukseg van ram itthon, akarmennyire is könnyu azt mondani hogy “takarodj dolgozni.”
2019. nov. 7. 21:11
 79/97 Savlekotő ***** válasza:
100%
Jó kifogás,csak ne h a gyerekeid nagykorúság után rád se nézzenek.. 10 12 éves nem tud meglenni nélküled totál hihető..
2019. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
100%

De a gyerekeid NINCSENEK OTTHON!!!!! Járnak iskolába, nem csak te felelsz értük 0-24-ben!

Arról meg ne is veszéljünk, hogy apjuk is van, illetve hogy jól el van cseszve a nevelésük, ha ilyen szinten életképtelenek. De ez már más kérdés.


A probléma onnan indul, hogy amíg a gyerkeid iskolában vannak, te mi a lósz@rz csinálsz? Álmodozol, meg farkakon ugrálsz?

2019. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!