Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 21/97 A kérdező kommentje:
En a feleseg ele alltam es elmondtam neki 1 ev utan... o vele maradt holott tudott rola hogy a kitalalasom utan is tovabb folytatodott koztunk. Mas miatt valltak el habar ez is nyomott a latba (anyagi dolgok illetve a felesege megismerkedett massal). Talan igazatok van es naiv vagyok. De nehez elfogadnom hogy ennyi idot es szeretetet öltem ebbe hiábavaloan..
2019. nov. 7. 11:17
 22/97 anonim ***** válasza:
82%
Hála Istennek, hogy most te is érzed azt amit a feleség érzett. De mindig is tudtam, hogy létezik a karma!
2019. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ciki, ez van, de te sose voltál opció a kedves szeretődnek. Te csak szexre voltál jó, hogy belédélvezzn és elhajítson. Nem tekint rád pontenciális párként, nem érsz neki ennyit a szemében.

Kelj fel végre és érts meg, hogy kidobtál 4 évet az életedből egy olyan emberre, aki sose akart téged.

2019. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor miert van velem 4 eve ?? En nem akarom elfogadni hogy csak a kenyelem es a szex köt minket össze... talan elvakult vagyok. De olyan erős erzeseim vannak hogy egyszeruen nem akarom elhinni hogy o nem erez semmi iranyomba. Volt neki mindig baratnoje, felesege.. es megis nalam kotott ki !"


Mondom, mert te neked van egy felépített illúzió a fejedben, amit te valóságnak hiszel. Nincs veled, meg nem a párod. Ha veled lenne, és a párod lenne, akkor nem járna fűhöz fához. Ezt csak te látod, vagy te akarod úgy látni, hogy ti egy pár vagytok. De nem vagytok. És van ilyen igen, hogy valaki annyira bejön testileg, vagy annyira bebiztosította a péniszét nálad, hogy visszajár hozzád. Nálad köt ki? Miért, másnál nem köt ki? Szerinted mennyi esély van arra, hogy mindenről tudsz, miközben mást is fugáz?


Tényleg ne legyél már butus. :)

2019. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Kérdező, rmeélem egyszer eljut az agyadig:

1) Ő NINCS VELED, SOSE VOLT! Miért meséled ezt be magadnak!? 4 éve alkalomadtán megdug. Nekem is volt ilyen palim (külföldi kaland, mindketten szinglik voltunk, de volt annyi eszem, hogy ne meséljem be magamnak, hogy velem van... jujj...)

2) A szeretők nem lesznek felvállalt nők, talán 1%-uk. Minek is lennél? 4 évig teljesen megfelelt, hogy csak dugott, miért lenne most másképp?

3) Az exét többre tartja nálad, őt legalább megtiszteli egy kávéval... Azért remélem érzed a szánalom szintjét.

2019. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
93%

"illetve a felesege megismerkedett massal"


Most frankón ez a válásuk egyik oka, miközben előtte te megismerkedtél a volt férjével, a volt férj meg veled?


Jaj.

2019. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy figyi már, valahol nagyon kilóg a lóláb.


Azt amúgy te látod, érzed, hogy a házasság előtt már együtt voltatok, de nem téged vett el feleségül? Vajon miért nem? Ha ti voltatok az álompár, akkor miért mást vett el feleségül?


"mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk"


Hogy lehetséges az? Realizálod az érzelmi faktort? Olyannal házasodok, akiért oda meg vissza vagyok, akivel egy életen át hajlandó vagyok együtt élni. Te nem voltál az a személy. De miért nem? Egyáltalán nem jön szembe az, hogy igazából te csak egy érzelmi szemetes voltál.


Van valakim. De bejön valaki a képbe, és ŐT VESZEM FELESÉGÜL. De ez hagyján, mert közben fugázom az exem, azaz téged. Majd miután elváltak, még mindig nem hozzád ment vissza, hanem keresett mást, miközben te még mindig ott vagy. KÉT NŐ MELLETT TART TÉGED PÁRHUZAMOSAN!


Vedd már észre magad ebben a sztoriban.

2019. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a válaszokat és a Kérdező reakcióit. A véleményem a következő (kicsit nyers leszek, de az őszinteség fáj :D)


Kérdező neked sosem volt ez a faszi a párod és sosem lesz az. Felépítettél magadban egy álomvilágot és mivel fájna az igazságot látnod, ezért saját magadat becsapva kitalálsz sosem létező dolgokat, magyarázatokat. Igen, ilyen kamu magyarázatokkal sokkal könnyebb elfogadni a helyzetet, azonban ez többet árt neked, mint használ.

Ez a férfi nem lesz sosem a párod, és nem kellesz neki úgy, mint barátnő. Ha kellenél neki, már rég felvállalt volna. Teljesen mindegy, hogy mit mond, az a lényeg, amit tesz. Felvállalt? Nem. Akkor meg? Arra voltál neki jó, hogy kiélte a szexuális vágyait rajtad, csak szexre kellettél neki. Elég naív vagy, ha ezt nem látod, vagy csak nem akarod látni, mert az fájna.

2019. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szinten nem vállalta fel, hogy el se vette feleségül, mást vett el. Nálam itt égett ki az izzó.


Van valakim, de mást veszek el feleségül? Közben megtartom őt, mert mi van ha mégsem? Majd a válás után kavarok egy korábbi nőmmel, miközben még mindig ott van a kérdező a képben?


Igazából te vagy megcsalva duplán, kedves kérdező. Voltál te, majd jött egy másik nő, akit elvett. Majd elvált, és jött egy újabb nő.


Gyerekek. Ne már. Én nem tudok mit mondani. :D

2019. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
100%

"En a feleseg ele alltam es elmondtam neki 1 ev utan..."


Biztos vagyok benne, hogy csak szét akartad szedni őket.

Szerintem azért váltak el, mert már a feleségnek sem kellett ez a patkány. Csak te nem AKAROD észre venni, hogy te nem kellessz neki kapcsolatra, csakis "mártogatásra", ez egy idézet egy ugyanilyen senkitől, mint te vagy.

2019. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!