Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nem tudom mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, 4 éve. Éjjel nappal csak rá gondolok, mindennél jobban szeretem. Nemrég vált el a feleségétől (nem sokáig tartott a házasság, gyerek nincs) persze mi a házasság előtt és alatt is együtt voltunk. Azt hittem végre szabad a pálya, és hivatalosan is együtt leszünk, de lebukott... megtudtam, hogy egy korábbi barátnőjével találkozgat újra. A nőt én is ismerem, mikor megtudtam, hogy randiznak el is mondtam neki az elmúlt évek eseményeit, de azt mondta nem akar semmit a páromtól, csak barátként ültek össze egy kávéra. Tudom, hogy hazudik, a párom is azt mondja, hogy csak haverok. Belebetegszek ebbe az egészbe! Mit csináljak?

2019. nov. 7. 10:09
 11/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell csinálnod annak érdekében semmit, hogy felvállaljon, mert ha akarta volna, már rég megtette volna.

Egy egyszerű játékszer vagy neki. Biztos benne, hogy veled bármit megtehet, és meg is tesz, mert hagyod.

2019. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
100%
De neked nincsen parod... Egy faszi van, aki neha mas nok mellett teged is tunkol, de csak ugy hogy nehogy meglasson barki is vele. Ez nem par. Ez csak egy faszi aki veled urit, amikor epp olyanja van.
2019. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem vállal fel téged tehát nem a párod. Csak szórakozásból van veled és azért, mert mégegy ilyen kislány nem létezik aki mellett ezt megtehetné...
2019. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a szo szoros ertelmeben nem a parom!! Es ez kikeszit..De nagyon szeretnem ha igy lenne, masra se tudok gondolni mar evek ota.. egyszeruen benne megtalaltam amit eddig soha senkiben, teljesen maskepp erzem magam mint eddig akarkivel olyan erzeseim vannak amik hihetetlenek... vannak ferfiak akik udvarolnak nekem de ok nem mozgatnak meg bennem semmit..

9es: ismerem egyebkent a nőt, sokat vigasztalt ő is, azt mondta sajnál, de nem érti a szerelmem.. neki barátként remek, férfiként már nem kéne.. de nem bízok benne !

2019. nov. 7. 10:54
 15/97 anonim ***** válasza:
100%

Itt a szakításon már nem gondolkozni kéne. Már rég összekellett volna rakni a képet, hogy belőled sosem lesz felvállalt barátnő. Azt sem értem mit akarsz egy olyan embertől, aki melletted más nőt vett el. Aranyból van a farka?

Kérdező ébredj fel a mesékből. A valóságban élsz. Tudom, tudom, te szereted. De ő nem szeret téged, hiába hiszed azt. Nincs olyan, hogy menekül az érzései elől, ezt csak mondja, vagy csak te szeretnéd ezt belelelátni az egészbe.

2019. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
87%

#10


Úgy érzem, hogy az a valóság nem létezik, amit te annak hiszel. Azért jelenik meg, mert kell neki a vazsinád. Ennyi, nem kell ebbe többet belelátni. Az, hogy eljátssza a szerelmest, meg az érzelmes férfit, amikor veled van... Jaj hagyjuk már. Színház.


Ne haragudj, de jó eséllyel megvehető, naiv, kihasználható vagy, visszaélhetnek a szereteteddel, stb.


Ki kell rakni a csávót. Ez rossz lesz, valóban. Utána meg kell erősödni, lelkileg, szellemileg egyaránt. Nem bedőlni a kufircolásra vágyó laza házasságban lévő férfiaknak, hanem először is te tudd, hogy mit akarsz. Igények, vágyak, célok. Az nem cél, hogy van egy pasid, szexeltek, vannak érzelmeid iránta. Ez lepkefing.


Mi van, ha olyan dolgok is vannak, amikről egyikőtök sem tud? Se te, sem a volt felesége, sem a régi barátnő. Mi van, ha rendszeresen eljár még prostihoz is? Nem kell hozzá diploma.


Egy ilyen férfival együtt lenni szerintem gáz, nagyon alacsony, sekélyes színvonal. Te ne akarj alacsony és sekélyes lenni. A csávó meg majd csinál amit akar. Bár nem tudom a kurogatáshoz minek kellett a házasság, meg most minek kell látszat kapcsolatokat fenntartani hozzá. Az ilyen tényleg üsse föl a prostis oldalt, és kész. Megkapja amit akar, nem hülyít nőket, mindenki örül.

2019. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 A kérdező kommentje:
De akkor miert van velem 4 eve ?? En nem akarom elfogadni hogy csak a kenyelem es a szex köt minket össze... talan elvakult vagyok. De olyan erős erzeseim vannak hogy egyszeruen nem akarom elhinni hogy o nem erez semmi iranyomba. Volt neki mindig baratnoje, felesege.. es megis nalam kotott ki !
2019. nov. 7. 11:03
 18/97 anonim ***** válasza:
100%
Veled csalta az asszonyt, most a másikkal téged. Ez van. Nem fél ő semmitől, csak meg akar dugni minden nőt.
2019. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... ez a "fut az érzelmei elől" duma netto baromság.

Nem köti hozzád semmi más csak a szex. Magasból szarik rád meg az érzéseidre.

Jó vagy megdugni, és ennyi.

Baromi ostoba lehetsz, ha ez neked így jó ezek ellenére is.

Jó lenne ha felébrednél ebből a szánalmas álomvilágból és helyre tennéd az önbecsülésed.

2019. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
100%

Akkora karma a sztori.

Remélem igaz, minden pillanatát megérdemled a szenvedésnek. Azért te is gondoltál anno a feleségére ugye? :)

2019. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!