Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
79%
A túlsúly önmagában igenis lehet szakítás oka. Számtalan egészségügyi probléma jár vele, ezeket nem akarja senki átélni.
2020. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy alig eszik.

Nem követem nyomon amit napkozben eszik csak amit este,mindketten dolgozunk.

2020. júl. 17. 13:40
 13/74 anonim ***** válasza:
12 Menj utána finoman a dolognak..csak akkor tudod meg is oldani a problémát..meg aztán nem árt ha az ember tisztában van a környezetében zajló dolgokkal.
2020. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarod otthagyni, de kiírsz ide erről egy kérdést. Minek? Akkor fogadd el, hogy a párod egy kövér disznó, és hamarosan egy nagyon beteg ember is lesz.

Kiszeretsz belőle? Ez természetes. Akkor szakíts, vagy nyomorítsd meg a saját életedet.

Nem kötelező vele maradni. Ha nem ért a szép szóból, akkor viszlát. Az már az ő élete, ha ennyire igénytelen, lusta életvitelt akar a továbbiakban folytatni. Ehhez nem kell asszisztálnod.


Mond meg neki, hogy segítesz neki lefogyni, de ha nem fog hozzá, te elhagyod.

2020. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
24%

Bezzeg ha szülés után egy nő meghízik -és úgy is marad,, és ezt a pasi szóvá teszi, hogy így nem tetszik, meg el akarja hagyni, akkor minden sza.r szemét mocsoknak elhordanátok.

Na mindegy, ezt csak azért írtam, hogy lepontozzatok.

2020. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
83%
Oké, de a nő szül. Ez a férfi meg nem szül, csak úgy hízik a semmire. Gondolom el van kényelmesedve.
2020. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
62%

#15

Nyugi, nőként én az ilyeneknek itt is beszólok, hogy nem kifogás a szülés és a gyerek. Csak elkényelmesedik és lusta visszafogyni szülés előtti alakjára.

2020. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:

Az én párom majdnem 160 volt amikor összejöttünk.. Nem érdekelt, nem a kövérségét láttam..

Lassan ráláttam az étkezési szokásaira.. Sokat nassolt, üdítőt 5-6 litert megivott, ráadásul éjszaka is evett..

Valószínűleg érzelmi okok miatt volt kényszerevő..

Rossz párkapcsolata volt..

Mára ezek elmúltak..

Ami érdekes, hogy én is az evésbe menekültem az exférjemmel éltem.. 100 voltam.

Most 79kg vagyok a kedvesem 130.. Biztosan állítom, hogy valami lelki dolog áll a háttérben!

2020. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
De ő épp akkor hízott el mióta velem van sokan mondják az elkényelmesedés miatt? Anyukája aztmondja genetika gyerekként is duci volt.
2020. júl. 17. 14:16
 20/74 anonim ***** válasza:
79%

#19

"Anyukája aztmondja genetika gyerekként is duci volt."

Jajaj.. :D gondolom gyerekként is csak zabálni tudott mindent, de mozogni meg semmit.

2020. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!