Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:
A kondigépnek utánanézek h milyen lenne jó.
2020. júl. 17. 18:31
 72/74 A kérdező kommentje:
Esküszöm már én érzem magam rosszul ha olyat eszek,mert jaj neked könnyű mondja mert rajtad nem látszik meg. És tényleg igyvan rossz lehet ezt neki látni,hogy van hogy előfordul én többet eszek 60kgsan mint ő.
2020. júl. 17. 18:35
 73/74 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, mi feladtuk, reménytelen eset vagy. Légy boldog a dagadt pároddal.
2020. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:

Olyan van, pl cukorbeteg, szorong, pajmirigyprobléma, hogy rosszul érzi magát, ha nem eszik, ezért többet eszik, mint megszokott, pedig fel se tűnik neki, mert ugyanúgy csak akkor eszik, ha szükségét érzi, többször éhes.


Na meg ha eszik, akkor többet raktároz el a beteg szervezet, mint egy átlagos embernél..


De igen, aki képes megállni, hogy ne egyen akkor se, ha rosszul van kaja nélkül, az fogyni fog. A gyógyszerek/kezelések abban segítenek, hogy ne érezze magát rosszul, ha kevesebbet eszik, ezért az könnyebb.


Én megfigyeltem, hogy az exeim mind híztak mellettem, meg is mondták, meg látszott is, hogy azért, mert központi téma lett az evés a kapcsolatban. Mit főzzünk, mit vegyünk, mit rendeljünk, próbáltad már a..? nassoljunk olyat sorozthoz!, ha magának vesz, hoz neked is, ahogy te sem veszel csak egy szelet csokit, viszel neki is..


Na meg a válogatósok.. Korábban pl csináltál nachost, negyed zacskó chips, paradicsomos salsa meg egy kis avokádókrém, de ott egy olyan, aki csak sajtszószt hajlandó enni, akkor megcsinálod az összes fajtát, veszel nagy adag chipset, és te is eszel sajtszószt, meg több chipset, mint szoktál, mert előtted van, érzed az illatát, valakinek meg kell ennie a maradékot..

2020. júl. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!