Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

20

Gyerekként nem ismertem sem őt sem a családját így Nemtudom megcáfolni ezt az infót.

2020. júl. 17. 14:23
 22/74 anonim ***** válasza:
27%

#21

Ja, mert arra is képtelen vagy, hogy megkérdezd tőle, hogy miket evett gyerekként, és hogy sportolt-e rendszeresen.


Nem baj, megérdemlitek egymást. Két életképtelen alkot most egy párt.

2020. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
75%
15 Az a nő menjen el endokrinológushoz, mert szétcseszte a terhesség azt.. ezért nem megy le neki..
2020. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy,hogy gyerekként mit evett ez 39 évesen miért számítana ?A mostani dolgai számítanak! Sportolni nem jàrt azt tudom, más volt az érdeklődési köre.
2020. júl. 17. 14:29
 25/74 anonim ***** válasza:
22%

#24

"Teljesen mindegy,hogy gyerekként mit evett ez 39 évesen miért számítana ?"

Te tényleg ennyire buta vagy, vagy csak itt tetteted az ostobát?


Nagyon is sokat számít, hogy milyen életvitel rögzül egy gyerekben, amit majd felnőttként követni fog.

Csak egy kicsivel durvább példa: ha egy kisfiú azt látja otthon, hogy az apja állandóan veri az anyját, akkor ebből mi fog következni? Hogy a kisfiúból is egy erőszakos férfi fog válni, aki majd verni fogja a párját a későbbiekben, mert ő ezt látta, neki ez a természetes, hogy így kell viselkedni egy nővel.

2020. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

Ilyenről szó sincs,ezeket a nem idevaló dolgokat kár belekeverni!!!!

De az nyilvánvaló ha az anyukája és a testvére sem balett táncos alkat ,akkor a genetika az oka nagyrészt. Mert az apukája vékony pedig ugyanazt eszik mind.

2020. júl. 17. 14:40
 27/74 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk is 115kg volt,nem meglepő csak épp erre még ràhízni nem kevés kgt már nem jó dolog.
2020. júl. 17. 14:41
 28/74 anonim ***** válasza:
69%

"De az nyilvánvaló ha az anyukája és a testvére sem balett táncos alkat ,akkor a genetika az oka nagyrészt. Mert az apukája vékony pedig ugyanazt eszik mind."


Kérdező, feladom. Hidd azt, hogy genetika, ha ezt könnyebb neked megemészteni, akkor élj tévedésben. Csak sajnos, ennek semmi köze hozzá.

Valaki nem fog csak úgy felszedni 40 kg. Az vagy mindent összezabál mértéktelenül vagy komoly hormonproblémái vannak.

De ha már gyerekként is kövér volt, akkor az elsőre tippelek, mértéktelenül összezabál minden szemetet. És ez viszont nem genetika.


Legalább neked legyen kicsivel több eszed, ha már nekik nincs.

2020. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
Még a kivizsgálásra ráveszem valahogy,mert más oka nem lehet.
2020. júl. 17. 14:51
 30/74 anonim ***** válasza:
53%

Én tovább megyek, olyan sincs, hogy hormonprobléma, vagy a dagadtak körében nagyon "népszerű" pajzsmirigybetegségre fogni az elhízást.


Egy valamitől lehet hízni: a kalóriatöbblettől!

Azt meg csak evéssel lehet bevinni, a lebegővételtől nem fog zsír termelődni, sem magától a szervezetben! Pont!

Olyan nincs, hogy te nem eszel, de mégis hízol, ez bizonyítottan képtelenség!

2020. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!