Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
73%

Hát te reménytelen eset vagy. Kérdező, ritka idióta ember vagy, de tudod mit? Hazudj csak magadnak.


"Akkor ha otthon élt is hízott volna egyfolytában ....de akkor tartotta a súlyát."

Fingod sincs hogyan élt, miket evett, amikor egyedül élt otthon és te nem voltál, így ez a mondat hülyeség, nem releváns. Te olyan alkat vagy, aki kevésbé hízékony, pont ezt írtam az előbb: vannak hízékonyabb és kevésbé hízékony emberek. Te is tudnál hízni, csak sokkal többet kellene hozzá enned, mint egy hízékony embernek. A barátod a hízékonyabb fajta, az viszont nettó baromság, hogy ilyen az alkata és nem tud lefogyni. Mégegyszer mondom, mert úgy látom nem sikerült megértened: váltson életmódot, vigyen be kevesebb kalóriát, mint amennyit felhasznál, kezdjen el sportolni és le fog fogyni. EZ ÍGY ÉRTHETŐ????????????

2020. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem igaz,együtt voltunk csak épp nem éltünk együtt.

De töltöttünk időt egymásnál Énis sokat voltam náluk és nem vakon mászkáltam ,láttam miket evett és miket főzött az anyukája.


Igazából aki a sportot emlegeti Nemtudom milyen sportot tud elképzelni egy 150kg körüli embernek...Sétálni szokott /szoktunk de az azért nem kimondottan sport.

2020. júl. 17. 16:47
 63/74 anonim ***** válasza:
Minimum egy óra séta az jó. Esetleg túrázás, úszás.
2020. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
52%
Milyen sportot? Úszás, gyors séta, bármi, ami kardió. Rengeteg mozgási lehetősége van egy 150 kg-os embernek is, de látom a kifogás az megy. 0-24-ben nem hiszem, hogy vele voltál, de mindegy. Kár ezen lovagolni, fogadd el a párodat kövéren, vagy ne egyen annyit és mozogjon. Ez a két megoldás van.
2020. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
Úszásra nincs lehetőség, de a séta az marad akkor.
2020. júl. 17. 16:53
 66/74 anonim ***** válasza:
De a séta se olyan legyen, hogy elmentek kézen fogva sétálgatni ketten és flangáltok. Annak fogyás szempontjából semmi értelme nem lesz.
2020. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:
Ezért kerdeztem,hogy mit javasolnak de szerintem sokan nem ismernek közelről ilyen nagydarab embert,ekkora súllyal azért ugrandozni nem bír,meg mégjobban káros lenne az ízületekre is.Persze igyis az de főleg ha pluszban terhelné.
2020. júl. 17. 17:04
 68/74 A kérdező kommentje:
Temposabb séta de igen ugymond flangalas más teendőkkel egybekötve.
2020. júl. 17. 17:05
 69/74 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz vele beszélni, mindenképp menjen orvoshoz, akár majd kiderítenek valamit, akár nem. Elég a háziorvos, majd továbbküldi. Ha jófej doki, akkor úgy ráijeszt szakemberi minőségben, ami sokkal nagyobb motivációja lesz, mintha te győzködöd kedvesen.

Ha vevő rá, akkor írnia kellene, mit eszik, azzal is jó szembesülni egy-egy nap végén, amikor végigolvassa.

Az is jó, ha nem valami menzán kajál, hanem te csomagolsz neki egészségeset vagy rendeltek valami fogyis menüt. Otthon legyen kisebb tányérja és három óránként egyen keveset, 6 után pedig már ne. Ne legyen otthon semmi olyan, ami felesleges (pl. cukros italok, csokik nagy mennyiségben begyűjtve). Már az is több a semminél, ha nincs fullra betárazva a spejz, hűtő és többször kell elmenni vásárolni, nem csak benyúlni érte.

És kezdjen el mozogni. Mindenhová gyalog menjen vagy biciklivel. És legalább hétvégén egy-egy órát közösen csináljatok valami tornát szinte bármilyen youtube videóról, csak jól izzadjon meg. Ha találtok a súlyának megfelelően strapabírót (jó drága lesz), beszerezhettek valami kondigépet (pl. elliptikus tréner). Azon minden este mehet egy 20 percet (de tényleg használni kell, nem elég megvenni), közben lehet filmet nézni, olvasni, zenét hallgatni, úgyhogy nem lehet semmi kifogás :)

2020. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:

Munkahelyén kell ennie,mert a bér része az étkezés és azt nemtudja máshol le enni ugymond. Az ablakon kidobni ekkora összeget meg nem akarunk.

Az étkezésében tényleg nem látok olyat ételek terén ami rossz,és ezt ő is tudja az az,hogy szereti a kólát.

Mindenhova gyalog jár de ez muszajbol van így ,mert nincs autónk.

2020. júl. 17. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!