Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Nem fog kiderülni.Nem eszik kétszer annyit ,mint amikor otthon élt.Napkozben mindketten dolgozunk ilyenkor nem látom, de kést a torkomhoz,annyira biztos az,hogy nem eszik többet mint a kapcsolatunk elején.
2020. júl. 17. 15:57
 42/74 A kérdező kommentje:
Más dolognak kell lennie a háttérben de hogy mi?!! Majd kiderül bízom benne.
2020. júl. 17. 15:59
 43/74 anonim ***** válasza:
56%
De könyörgöm, miért olyan hihetetlen számodra, hogy akkor zabálja tele magát, mikor nem látod és munkában van? És te komolyan elhiszed, hogy munkahelyén esetleg nem eszik semmit, vagy csak megeszik egy levest és egy rántott husit?
2020. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
A háziorvos is tud segíteni. Bizonyos szintű elhízásnál már orvosi segítség kell a fogyáshoz.
2020. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
55%

"Az itteni hozzá nem értőknek köszi, nem is tudom miért vártam itt hasznos és életszerű tanácsot.

Ha ez így lenne ahogyan ti írjátok akkor csupa vékony ember szalagdalna nem küzdenének milliók ezzel a gonddal.

Ha eddig tartotta a súlyát pedig nem koplalt most a hirtelen hízásnak oka kell,hogy legyen."


Mégis miért szaladgálna sok vékony ember? Pont erről beszéltünk, hogy azért van ennyi kövér ember, mert mindenki zabál össze-vissza mindenféle egészségtelen kaját. Nézzél már szét az országban, vagy te barlangban élsz? Próbáld már értelmezni amit írunk. Valószínű, ha mindenki ezt írja, akkor nem mi tudjuk rosszul. Te tipikus esete vagy annak, hogy ha szembe mész az autópályán, akkor nem te, hanem az összes szembejövő a hülye. A magyaroknál tipikus eset, hogy amíg szingli valaki, tartja a súlyát, aztán tartós kapcsolatban elkényelmesedik és elhízik. Ugyanez van veletek is. Mégegyszer hangsúlyozom, ha nem eszik, akkor nem fog hízni, ugyanis ellent mond a fizika törvényének. Teljesen mindegy, hogy mit kamuzol magadnak, egy biztos: A barátod azért hízott meg, mert több kalóriát vitt be, mint amennyit eléget egy nap. ENNYI. Kezdjen el sportolni, váltson étrendet és egyen kevesebbet, és hidd el, le fog fogyni. A kritikát pedig viseld el, nem azt fogjuk írni, amit a pici kis szíved hallani akar, hanem azt, ami az igazság. Felnőtt ember vagy, tudd helyén kezelni a negatív kritikát.

2020. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
33%
Európa egyik legelhízottabb országa vagyunk és nem azért, mert olyan sok hormonproblémával küzdő ember van. Össze-vissza esznek mindent szart az emberek és nem mozognak. Menj be egy McDonalds-ba, KFC-be vagy BurgerKing-be és nézd megy egy nap, hány ember fordul ott meg. Ezek után már talán nem fogsz hülyeségeket beszélni, kedves Kérdező.
2020. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:
Helyén kezelem a kritikát ha azt hozzáértő mondja.De ha egy épp olyan laikus,mint én akkor nem fogom elfogadni,főleg ha nem ismeri a helyzetet rendesen csak pár mondatot tud róla.
2020. júl. 17. 16:15
 48/74 anonim ***** válasza:
16%
És honnan tudod, hogy nem rétek hozzá? Eléggé értek hozzá, szóval nyugodtan hidd csak el, hogy így van, hogyan írom. Egyébként meg ha nem fogadod el a tanácsokat, akkor meg minek írtál ide? Semmi értelme nem volt. Fogadd el, ez van. Váltson életmódot a barátod és le fog fogyni. Ennyi, ilyen egyszerű.
2020. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Utoljára írom le, nem eszik kétszer annyit mint azelőtt amikor tartotta a súlyát.
2020. júl. 17. 16:16
 50/74 A kérdező kommentje:
Ha tényleg értesz hozza és orvos vagy, Valamint Debrecenben vagy környékén élsz akkor kérnék privát elérhetőséget.
2020. júl. 17. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!