Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
100%
Max. olyan van, hogy valakinek lassabb az anyagcseréje, és a kis kaja jobban lerakódik. De akkor meg be kell lőni, mennyi az a kajamennyiség, ami nem okoz kalóriatöbbletet.
2020. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
30 de van olyan, különben nem lenne szükség endokrinológus orvosokra miközben még fizetöshöz is nehéz bekerülni.Nem állítom,hogy páromnak ez a baja mert nem vagyok orvos de mint lehetőség fennáll.
2020. júl. 17. 15:00
 33/74 anonim ***** válasza:
62%

Hát most durvát mondok, de mutass már a zs.idó koncentrációs táborokból dagadt embert!

Egyszerűen ha nem eszel, nem tudsz hízni, ismétlem: képtelenség!!

2020. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:

Életszerűtlen a példád.

Szerencsére nem élünk ilyenben de más fajta stressz ami azzal össze nem hasonlítható ér minket.De az élelmiszerek is mások mint akkor.

2020. júl. 17. 15:14
 35/74 anonim ***** válasza:
31%

#34

Kérdező, te tényleg buta vagy. Ha nem eszel semmit, akkor nem is hízol. A LEVEGŐTŐL NEM LEHET HÍZNI, A VÍZTŐL SEM! A kajától viszont igen.

Az élelmiszereink minősége meg csak romlottak az évtizedek alatt.


A stresszkezelést pedig meg lehet tanulni. De a ti szinteteknél már az is magas lenne.

2020. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
48%

Jó, én nem foglak győzködni, akkor fogjátok rá mindenféle betegségre (stressz, hormon, pajzsmirigy), de biológiailag lehetetlen hízni evés nélkül.

Érdekes, akinél gyomorgyűrűt alkalmaznak, az kb. mind lefogy, mert egyszerűen kevesebb kaját vesz be a gyomra, legyen az bármilyen stresszes.

2020. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
82%

"30 de van olyan, különben nem lenne szükség endokrinológus orvosokra miközben még fizetöshöz is nehéz bekerülni.Nem állítom,hogy páromnak ez a baja mert nem vagyok orvos de mint lehetőség fennáll."


Kérdező, ne haragudj, de ökörségeket beszélsz. Olyan nincs, hogy a semmitől hízik valaki. Ha több kalóriát eszel, mint amennyit elégetsz egy nap, akkor hízol. Ez ilyen egyszerű. Teljesen felesleges mindenféle teóriát és hamis magyarázatot gyártani, csak, hogy ne kelljen elfogadni az igazságot. Kíváncsiság képpen megnézném, hogy a párod mennyit és mit eszik. A genetikára is fogni is hülyeség, ugyanis én is hízékonyabb vagyok, de mégis be tudtam lőni azt a kajamennyiséget, amellyel jól lakok és nem is hízok el. Hozzáteszem, sokat sportolok mellette.

2020. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:

Az itteni hozzá nem értőknek köszi, nem is tudom miért vártam itt hasznos és életszerű tanácsot.

Ha ez így lenne ahogyan ti írjátok akkor csupa vékony ember szalagdalna nem küzdenének milliók ezzel a gonddal.


Ha eddig tartotta a súlyát pedig nem koplalt most a hirtelen hízásnak oka kell,hogy legyen.

2020. júl. 17. 15:40
 39/74 A kérdező kommentje:
Ha ez így lenne az orvosoknak nem lenne dolga. Jó is lenne ha ilyen egyszerűen menne ,tényleg.
2020. júl. 17. 15:41
 40/74 anonim ***** válasza:
22%

"Ha ez így lenne ahogyan ti írjátok akkor csupa vékony ember szalagdalna nem küzdenének milliók ezzel a gonddal."


Kérdező, hazánk azért Európa legelhízottabb országa, mert egészségtelen mozgásszegény életmódot folytat a lakosság nagy része. És nem azért, mert annyi hormonproblémás lenne.

Afrikai törzsekben élők hogyhogy nem elhízott disznók? Mert ott alig van mit enni, mélyszegénység van ráadásul.


Egyébként milyen választ vártál itt, őszintén?

Többen írjuk ugyanazt, tehát jó lenne elgondolkodnod azon, hogy te vagy nagyon buta, nem mi.


Eddig tartotta a súlyát..és? De most hozzá fogott mértéktelenül zabálni mindent, amikor nem látod. Ilyen egyszerű. Hozzá gondolom nem mozog semmit. Akkor mit csodálkozol, hogy elhízott?


Kérd meg, hogy írja le, hogy egy nap mit és mennyit eszik. Nem olyan nagy dolog ez. Aztán nehogy kiderüljön, hogy nekünk van igazunk!?

2020. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!