Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hízik és hízik én meg kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik és hízik én meg kiszeretek belőle így mi lesz?

Figyelt kérdés

Párom mióta együtt vagyunk nagyon meghízott eleinte jól állt neki de mivel előtte sem volt egy vékony fajta most már kezdek aggódni érte.Már normál üzletben ruhát sem kapni rá.Le se merem írni szinte ,150kg körül van a súlya és 187 Cm magas.

Amikor kedvesen próbáltam felhozni neki ezt akkor ne cseszegessem meg hogy már nem szeretem? szeretem de ez a súly már kezd kiábrándítóan sok lenni.



2020. júl. 17. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
Akkor én is leírom utoljára: nem kell kétszer annyit enni, hogy hízzon. Mondom, írd le, hogy mit eszik egy nap, mit mozog egy nap és utána minden kiderül. Kérdező hidd már el, a semmitől nem fog hízni valaki, nem kezd el a szervezet csak úgy magától zsírt termelni. Hízni csak úgy tudsz, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz. Minél előbb elfogadod, annál gyorsabban tudsz segíteni a párodnak a fogyásban.
2020. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
ÉS HONNAN TUDOD, hogy NEM ESZIK KÉTSZER ANNYIT, mikor NEM VAGY 0-24-BEN vele?
2020. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
Szóval, te csak a fehérköppenyes mágusnak hiszel. Még a híradóban is elmondják, hogy Európa legelhízottabb országa vagyunk és egyre több a gyerekek körében is az elhízott, mert egészségtelen mozgásszegény életmódot folytatnak.
2020. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:

Nem minden nap,mivel én is dolgozom de este nyilván hazajövök es ott a hétvége is.

De pl a COVID miatt itthon voltunk Home Office-ban több mint egy hónapot,akkor is láttam.

2020. júl. 17. 16:23
 55/74 A kérdező kommentje:

52esre válaszoltam az lemaradt.


Igen annak hiszek aki ért hozzá és nem egy himi humi tanfolyamon tanulta hanem orvosi egyetemen.

Neten annyi mindent olvasni és nagyresze laikusoktól származik.

2020. júl. 17. 16:25
 56/74 anonim ***** válasza:
75%

Nem egy hónap alatt hízik meg az ember ennyit, hanem szépen fokozatosan.


Komolyan, mennyiből tartana őt szépen megkérned, hogy írja össze a saját érdekében, hogy egy nap mit eszik és mennyiből, hogy ki tudjátok számolni, hogy ez mennyi kalória. Nagyon fontos lenne ez, hogy tudjátok, mert ez a kiindulási alap.

2020. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
45%

#55

Juj, nem tudtam, hogy orvosi egyetemet kell ahhoz elvégezni, hogy tudja az ember, hogy mitől hízik meg?!

Istenem, ha létezel, kérlek gyere le!


Kérdező, ha valaki sokat eszik, nem mozog semmit, akkor hízik. Ez logikus, nem? Értelemszerű, vagy neked nem?


Ha te csak édességeket ennél, és semmit se mozognál, akkor nem híznál meg egy idő után? Próbáld ki, aztán majd számolj be erről!

2020. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, mégegyszer leírom, és remélem utoljára. Magától nem fog hízni. Akkor hízik, ha több kalóriát visz be, mint amennyit eléget. ÉRTED??? Magától nem fog zsírt termelni. Az, hogy genetikailag ilyen, baromság. Genetikailag van hízékonyabb ember, olyan létezik, de azt is kordában lehet tartani, csak oda kell figyelni, ki kell tapasztalni, hogy miből mennyit ehet. Tapasztalatból mondom.
2020. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:

Akkor ha otthon élt is hízott volna egyfolytában ....de akkor tartotta a súlyát.


És éppen én vagyok az ellenpélda rá,de azt is tudom ez csak a szerencsén múlott,hogy ezt az alkatot örököltem mert ha megóhajtok eszek jégkrémet vagy csokit vagy peksutiket mégsem hizok meg.

2020. júl. 17. 16:36
 60/74 A kérdező kommentje:

Tényleg nem életszerű ,az indokolnà csak a mostani hizását hogy hirtelen leállt volna kétszer annyit enni meg nassolni mellé.Vagy talán ami januárban nem hizlalt májusban már igen? Ez sem életszerű.

Főleg hogy a körülményei munkája stb nem változott.

2020. júl. 17. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!