Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/187 A kérdező kommentje:
Azon akadt ki hogy én nem dolgozom, ő meg igen, mégse főztem neki. De én megmondtam amikor összejöttünk hogy nem vagyok házias herótom van a házimunkától. Ő szokott bevásárolni meg ad pénzt ha kell valami, csak nekem nincs bankkártyám és elfogyott az otthoni pénz, azért nem rendeltem.
2020. nov. 1. 19:04
 22/187 anonim ***** válasza:
73%
Hát tényleg ordenáré szégyenletes suttyó moslékot főztél, de nem volt jogos a barátodtól, hogy így reagált. :) Anyukának ehhez semmi köze sincs, osztom én is, hogy barátnőd van.
2020. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/187 anonim ***** válasza:
97%
Háztartásbeli eltartottként nincs kedved főzni? Oké, előfordul. Máskor tegyél a tésztára inkább tejfölt és sajtot (meg esetleg egy kis pirított, kockázott bacont). Esetleg vegyél egy üveges szószt a boltban...
2020. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/187 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy házias, miért vagy háztartásbeli?
2020. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/187 anonim ***** válasza:
98%
ha nem dolgozol és ő vásárol be, az a minimum, hogy megtanulsz főzni. Nekem is herótom van a házimunkától, de mindig csillog a ház és normális étel van otthon, úgy hogy mindketten dolgozunk. Ok előfordul, hogy rendelünk, vagy mirelit pizza....de ketchupos tésztával hazavárni...
2020. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/187 A kérdező kommentje:
Nem akartam kimenni vásárolni, a sajtot meg megettem (én nem eszek szénhidrátot nagyon sok fehérje kell). Ezen is kiakadt és ez nagyon rosszul esett. Mintha sajnálná tőlem az ételt :(
2020. nov. 1. 19:07
 27/187 anonim ***** válasza:
87%
Gyereket nevelsz, vagy mit csinálsz egész nap?
2020. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/187 anonim ***** válasza:
99%
mond hogy csak unatkozol és provokálni akarod a népet :D
2020. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/187 anonim válasza:
92%
Miért nem rendeltél neki vmi gyros tálat
2020. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/187 anonim ***** válasza:
96%
Fujjj.... Oké, főzni nem kell, de muszáj ilyen moslékot rakni szerencsétlen pasi elé? Ennél tényleg jobban járt volna egy szendviccsel... A "rendes" étel nem ott kezdődik hogy MELEG. Bár mondjuk ezt a saját 90 éves nagyanyám sem érti néha... :D
2020. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!