Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/153 anonim ***** válasza:
86%
Már ezeregyedik ok, hogy felköltözzek Pestre. :D
2012. márc. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/153 A kérdező kommentje:
ennyi ok nem lehet véletlen:)))
2012. márc. 25. 05:14
 13/153 anonim ***** válasza:
94%
Huuuuu Bàtya ki lehetsz:) Pesti vagy és portàzol.Lehet még edzeni is együtt jàrunk bunyozni :).(meg portàzni is).Amùgy szerintem ne egyből hozakodj elő evvel a dolog al egy csajnàl :).
2012. márc. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/153 A kérdező kommentje:
hát melóban sosem hoztam fel ez irányú vágyaimat:))
2012. márc. 25. 05:59
 15/153 anonim ***** válasza:
93%
Menj fel az Index fórumra,ott van egy ilyen topik a szex témák között.
2012. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/153 A kérdező kommentje:
néztem,csak halott fórum,nem túl sok hozzászólással....van goldengaten is ilyen fórum,de ott pedig rendszeresen csak ugyanaz a 2-3 ember irkál...
2012. márc. 25. 12:07
 17/153 anonim ***** válasza:
88%

Öreg ez nagyon kemény.. :) Én totál az ellenkeződ vagyok, már a gondolattól is agresszív leszek hogy valaki hozzá nyúl a csajomhoz. Tőből törném le a karját a csávónak.

:)

2012. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/153 A kérdező kommentje:
pont az a megsemmisítő,megalázó érzés izgat benne...illetve ,hogy látom milyen kis "ribanc" a csajom..mindig az ilyen lányok vonzottak...főleg ha bnőm a játék kedvéért még tovább húzza az agyamat,gúnyos megjegyzéseket tesz,kinevet...vagy mondjuk előttem szexel egy vastag farkú pasival és utána megengedi ,hogy én is berakjam,de unott arccal néz ásítozik,hogy nem érez belőlem semmit,én meg közben harangozok benne:)))....persze ez nekem csak egy izgalmas játékmezért fontos ,hogy a lánynak is legyen humora és ő is játéknak tartsa amit mindketten élvezünk...:)
2012. márc. 25. 17:10
 19/153 anonim ***** válasza:
77%

Értem,. hát igazából neked egy nyílt kapcsolat az ideális ezek szerint, ahol nyugodtan félre lehet k+rni.. Viszont hosszútávon ez neked nem jó, azért biztos vagyok benne te is szeretnél családot feleséget ott ez nem fér bele.


Nekem van egy ötletem, hogy lehetne ezt áthidalni úgy hogy ne legyen benne harmadik fél. Szado-mazo.. de most halál komolyan. Vagy leginkább szado éd olyan csajt kell találnod hosszútávra aki szívesen "megbüntet" de mellette normális hosszú távra lehet tervezni vele, család stb..


Lehet ha lenne egy ilyen barátnőd nem vágynál másra, harmadik fél, kielégítené benned ezt a dolgot és normális kapcsolatod is lehet. :))


Egy próbát megér ;)

2012. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/153 anonim ***** válasza:
95%
Egy csomó ilyen domina nő van aki egyébként az életben ök normális de az ágyban átmegy egy büntetőgéppé és szénné aláz téged :))
2012. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!