Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod, akivel együtt élsz, nem tudná elviselni a háziállatodat?

Figyelt kérdés
Mindig jön a kifogásaival, hogy szőrös, büdös, holott nagyon sokat takarítok, erőmön felül, hogy a párom minél kevesebb hátrányt szenvedjen abból, hogy nekem macskám van.
2012. máj. 30. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
27%

Nekem barátnőm szeretne minden áron macskát.

Én nagyon szeretem az állatokat, de akármit csinálsz, az alom büdös, amit nagyon nem bírok. Nyáron pedig csomókban hullik a szőre. Úgy vagyok ezzel is, mint a zsiráffal meg a gyerekkel. Nagyon aranyos, szeretem őket, de otthonra nem kéne.

2012. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 anonim ***** válasza:
23%

Teljes mértékben pároddal és az utolsó kettő válaszolóval értek egyet.

Más kérdés, hogy egy 12 éves macsek (tudom, érzéketlennek hangozhat) már eléggé élete vége felé jár. Szóval azt kibírhatja a párod is, ha a macska meg nem mászkál a bútorokra. Konyhába meg jóhogy ne mehessen már be. Te ismered legjobban a macskák gyorsaságát. Elég 2 méterrel odébb menni a sótartőért, a macska már a tányérodból lakomázik:D:D Te megennéd utána a kaját? Mert én biztosan nem. Amíg pedig hypoval ki nem öblítetted a szádat, ha te megetted a macskanyálas kaját, addig csókot sem kapnál tőlem:D:D:D:D

Szóval megfelelő szabályokkal azt az 1-2 évet kibírja mindkettőtök, ami hátra van a mcseknak.

2012. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim ***** válasza:
94%
Én eleve úgy keresek párt magamnak, hogy tudja, nekem fontosak az állataim. Kutyám, macskám is van, és bejáratosak a házba. Akinek nem tetszik, annak nem én vagyok megírva! Ez nagyon fontos dolog. Legalább annyira, hogy egy párkapcsolatban összeköt benneteket a közös az érdeklődés, közös tulajdonságok, vagy hogy összeilletek az ágyban. Számomra, aki az állatokat nem szereti úgy, mint én, az nem hozzám való. Nem is kérdéses, hogy én a macskát választanám a helyedben!
2012. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
20%
Asszem ebből szakítás lesz. Amúgy én se tudnám elviselni az állatokat a lakásban. NEM oda valók.
2012. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
100%
Olyan párt keress magadnak, aki macskástól elfogad!
2012. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
91%

13. küldés ideje 9:49


Én vele értek egyet teljes mértékben. Eleve olyat keresek, aki el tudja viselni, hogy a macska bejár a házba. Akinek nem tetszik, aki keressen mást magának. Szerintem neked is ezt kellett volna tenned. Mivel írtad, hogy már az elején is választás elé állított, már akkor a macskákat kellett volna választanod. Ő sosem fogja elviselni őket és más állatokat sem. De találhatsz még bőven olyat, aki igen. Sok sikert! :-)

2012. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 cicám van, panelban élünk, így nem kijárósak. Tiszta állatokról van szó, ennek ellenére nemigen járhatnak fel bútorra, csak néha a kanapén alszanak.

Ha én összekerülnék valakivel, aki azt mondaná, hogy csak velem akar összeköltözni és a cicáimat nem tűrné meg, biztos, hogy nem maradnék vele. Semmi rosszat nem csinálnak a cicáim, oké, szőrösek, de ha nem veszed őket ölbe, nem leszel olyan. Mellesleg van szőrtelenítő henger, ami kb fél perc alatt megoldja a szőrös ruha problémát.

Nem vagyok macskab.zi, csak szeretem az állatokat. Egyébként egy alapítványnál önkéntes is vagyok, ami azt jelenti, hogy hetente 2szer járok hozzájuk cicákat gondozni. Szóval én biztosan nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki rühelli a cicákat csak kedvtelésből, mivel nem allergiás rájuk és nincs is rossz élménye velük kapcsolatban.

Szerintem éppen elég áldozatot hoztál már azzal, hogy az egyik cicádról lemondtál (ezt nem is értem hogy tehetted...). Itt volna az ideje, hogy te állítsd választás elé: vagy veled marad és megtűri a macskádat, vagy lehet összepakolni és elhúzni a búsba.

2012. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként érdekes probléma. Mondjuk, valaki a madárpókokba szerelmes elsősorban, nem tudna nélkülük élni. Szenvedélyesen kijelenti, hogy csak olyan párt fogad el, aki szintén imádja a madárpókokat. Igen ám, de csak egyetlen félhülye nyomorék akar a kontinensen, akinek szintén ez a mániája és ellenkező nemű... és akkor ez a párválasztás kritériuma, a boldogság kulcsa... hmmm...
2012. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes és elgondolkodtató, hogy hány ember helyezi előbbre az állatokat az embertársainál... Szomorú.
2012. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:
32%

Utolsónak:

Sajnos szíve joga mindenkinek. Csak nem értem a logikát. Pl lenne egy fiú, akivel egy lány teljesen jól megvan együtt, tegyük fel, hogy szép életük lehetne együtt. De a lány a macskáját választja. Aki jó esetben vele van 12-14 évig. Nem tud beszélni hozzá, nem tudnak közös programokat csinálni, nincsenek közös céljaik stb. Oké, miután elhajtotta ezt a fiút, a lány boldog, hogy együtt lehet a cicával. Nemsokára meghal a macska. A lánynak pedig még hátravan az életéből 30-40-50 év. Na akkor mi van? Egyetlen ember sem gondolhatja komolyan, hogy neki igenis jó lesz, ha életét egyedül tölti majd el.

2012. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!