Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/168 A kérdező kommentje:
Jó,de pl Lindának igaza van,hogy a srácok tudtak rólam én viszont erről az egészről nem! Tehát ki volt az inkorrekt? Hát nem én. És én nem is fogok jófejkedni itt senkivel,ha meg ír még egy üzenetet az a srác elküldöm a jó édes anyjába. Az én lelkemet sem fogja senki ápolgatni,tökre nem érdekel az exnek mi,meg hogy lenne jó!
2013. márc. 17. 10:49
 102/168 A kérdező kommentje:
De lassan egyesek nézőpontja szerint az jön ki,hogy én voltam a k.rva a kapcsolatban,mert ők már három éve nyomták édeshármasban eszem a szívüket és én a mocskos,fesletterkölcsű nő,meg gyarló módon belerondítottam ebbe az idillbe! Na ne már!
2013. márc. 17. 10:51
 103/168 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én sajnállak, de egy évig voltál vele, együtt se laktatok, sőt, alig találkoztatok. Lépj túl rajta és kész, a másik párocskának Ird meg, hogy felfordul az egésztől a gyomrod és ezzel lezártál velük mindent. Menj csináltass tesztet, hogy nincs e bajod és ezzel zárd le az ügyet.
2013. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/168 anonim ***** válasza:
Komolyan ki állItott ilyet. Ok, nem kellett volna ironizálnom, a barátnőm komolyabb kapcsolatban volt és nála durvábban derült ki, rögtön kiábrándult a pasiból és lezárta hamar, tedd te is ezt.
2013. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/168 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként megkérdeztem az elején, hogy miért kérdés, hogy otthagyd e, amire te azt reagáltad, hogy én nem tudhatom, mert nem vagyok benne, most akkor mi van?
2013. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/168 A kérdező kommentje:

10:51!

Azt honnan vetted,hogy alig találkoztunk :O?

2013. márc. 17. 10:59
 107/168 anonim ***** válasza:

Ő üzletkötő így járja az országot.


Ha esetleg vele tartottál, akkor bocsi.

2013. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/168 A kérdező kommentje:
Nem járja minden nap az országot és szinte minden útjára elkísértem,kivéve a pestiekre. Amúgy meg egy év az egy év. Igen hosszú idő tud lenni,főleg,ha pl hülyének néznek egy éven át!
2013. márc. 17. 11:08
 109/168 anonim ***** válasza:
tudod mit csinálnék? Kitörölném a mailt, kidobnám a pasit és hátra se néznék! HAgyd a hátad mögött az egészet, főjenek a saját levükben te ezzel ne hergeld magad. Szánalmas, undorító társaság. Komolyan lépj le, felejtsd el. Nevetséges ez amit csinálnak veled. NE vitázz, mondod pá és ennyi volt. HA meg zaklatnak megmondod szűkszavúan h feljelentést teszel
2013. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/168 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem itt nem a biszex a kérdés. Az max hab a tortán. Ha te benne vagy egy kapcsolatban egy éve s kiderül te vagy a második mert van neki egy nő 3 éve, ugyanigy kiakadsz.

Ez most mindenkinek szól.

És egy ilyen helyzet valóban nem megcsalás lenne. Ez valami egészen más.


Nézzük másként a szitut. Vonatkoztassunk el a bi témától is és az egy évtől is.


Összejössz valakivel, megvolt az első néhány szex, s közli jó veled az ágyban nekem van egy szabad felfogásu társulatom, gyerek közénk Te is.


Vagy kiváncsi leszel, vagy kiakadsz s otthagyod. esetleg azon hőzőngsz hogy miért nem az első szex elött szólt.


Vannak fokozatok.


Egy nehezebb fokozat ha ez akkor derül ki mikor már gyereked van és anyagilag fügsz tőle.


Te valahol e kettő között vagy.


Mondjuk rémisztő a gondolat, hogy teherbe esel tőle, s gondolkodsz az abortuszon, végül megtartod s mikor 2 éves a gyerek és az ő házában laksz akkor bukik le a kotonnal...


Szerintem ha a tesztek negativak, akkor még aránylag jól kijöttél ebből. Jóval nehezebb lenne nevelni az ő gyerekét egyedül vagy a gyerek miatt kényszerből vele maradni amig végkép eleged nem lesz belőle.

Valóban nem volt korrekt a pasi, de a szerencsének köszönhetően ebből a helyzetből még aránylag könnyen ujrakezdhetsz.

2013. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!