Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
 111/168 A kérdező kommentje:
Ha gyerekem lenne (nem lesz,mert nem akarok)egy ilyen embertől,akkorsem maradnék vele! Ettől függetlenül más az életfelfogásunk 55%-os! Nekem ez megcsalás,sőt sokkal rosszabb annál!
2013. márc. 17. 11:23
 112/168 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ne fenyegesd őket a feljelentéssel. A javaslatom az ha nem akarsz velük egyáltalán kommunikálni akkor egyáltalán ne válaszolj. A pasiddal azonban egyértelműen, egyszerüen de határozottan üzend meg nekik: neked ez nem fér bele az életedbe mert te máskép fogod fel az életet, és nem akarsz velük kommunikálni ezért ne irjanak többet.

Csak az számit zaklatásnak ami egy ilyen egyértelmű kijelentés után történik. Ha ez nem használ akkor mondhatod a feljelentést. Egy kéretlen üzenet még nem zaklatás. Olyan üzenetek amik elött nem volt felszólitás hogy ne legyen több üzenet, szintén nem zaklatás.

Ha egy ilyen egyértelmű felszólitás ellenére folytatódnak na az már zaklatás.

2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/168 anonim ***** válasza:
18%

Ez már definiciós vita. A megcsalás nem rosszabb a megcsalásnál hanem pont olyan rosz mint a megcsalás. Ha valami rosszabb a megcsalásnál az nem megcsalás hanem valami más.


Ez szerintem átverés volt. Bár lényegtelen hogy minek nevezzük nevezhetnénk akár kolompolásnak is a lényeg az hogy ez olyasmi amit neked nem kell.

2013. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/168 A kérdező kommentje:
Jó,és ki mondta,hogy fel akarom őket jelenteni :D :D :D ???
2013. márc. 17. 11:31
 115/168 anonim ***** válasza:
7%
Amikor annó belémkötött a nő én is azt éreztem ez nekem nem kell. Ki vágyna egy olyan nőre aki gondolkodás nélkül beleköt mindenbe? Lehet van aki elfogadná de sokan ugyanugy nem fogadnák el ahogy ezt se amit most te kapnál.
2013. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/168 A kérdező kommentje:
Jó,és most te miről is beszélsz? Mert már a harmadik kommented nem függ össze semmivel....
2013. márc. 17. 11:36
 117/168 anonim ***** válasza:
7%
Valaki ezt tanácsolta. De ha sulyosabb lenne az üzengetés, elöbb utóbb kénytelen lennél. Ezért kell határozottan megüzenned nekik hogy hallani se akarsz az egészről és kommunikálni se akarsz velük. Meg kell adni az esélyt nekik hogy korrekten visszavonuljanak. És ne felejtsd el: ez a homo pár Neked nem ártott semmit.
2013. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/168 anonim ***** válasza:
7%
Ha semmi se függ össze semmivel az azt jelenti hogy széthullott a világegyetem. Ez esetben gyorsan kapaszkodjunk bele valamibe.
2013. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/168 A kérdező kommentje:

Nem üzengetek nekik! Mért is tenném? Én magyarázkodjak? Miért is? És miért kel nekik bármire is esélyt adnom? Én kaptam esélyt arra,hogy eldönthessem,hogy akarom-e ezt egy évvel ezelőtt? És ők is ártottak nekem,ugyanis ők tudtak rólam,ergo ők ugyanannyira ludasak voltak ebben az egészben mint a pasim!

Védheted őket,de nincs igazad!

2013. márc. 17. 11:41
 120/168 anonim ***** válasza:
100%
Kilowata, neked aztán bele néznék az agyadba.
2013. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!