Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
 151/168 A kérdező kommentje:

13:53!

Köszönöm a megerősítést!

És ha néha bunkó a stílusom,az csak reakció a primitív emberek provokációira.

2013. márc. 17. 13:55
 152/168 anonim ***** válasza:

amugy volt olyan kérdés, amin tobb volt mint 150 komment?:D

amugy ez elég nagy szívás(remelem ezzel újat mondtam:D:D)

2013. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/168 A kérdező kommentje:
Amúgy,nem tudom mire gondolsz,amúgy!
2013. márc. 17. 13:59
 154/168 anonim ***** válasza:
7%
Ha torodtel.volna vele akkor te kellenel neki csak. De itt mindannyian lattuk hogy allsz hozza a masik emberhez. Egy ponton valtott.s atallt a hajtsuk amig megy módba. S eddig.ment. Hogy ne orrolj meg megint hogy nem a kerdesre valaszplok a valasz az hogy figyelj jobban oda a kovetkezo.ferfi etzeseite. s akkor teged fog valasztani masok helyett. Es ha valamit majd nem ug gondol ahogy te es nekiesel ugy ahogy itt is lattuk akkor ujra csak dugopartnerre.fogsz nala visszaminosulni. Persze ha ujra ilyen pillanatokra vagysz akkor ved csak ujra semmibe a kovetkezot.is. Tudom ez nem a neked tetszo valasz ugyhogy lehet megint kotekedni, szemelyeskedni. Es elkuldeni, mert.neked.nem ilyen valasz kell hanem.olyan akik elitelik azt a fefit aki mar.nem.lelkesedik irantad miutan semmibe vetted.
2013. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/168 A kérdező kommentje:
És nyilván az előző két barátnőjénél is ez volt a baj,aki még a három éven belül volt neki. Mert kiderült,hogy mellettük is járt a srácokhoz. Na mindegy,én tudom,hogy nem hibáztam és ebben itt is sokan megerősítettek! Az meg,hogy neked belefér, a te dolgod! De akkor el kéne fogadni más álláspontját is! Egész addig normálisan válaszoltam,míg te sem vetted fel ezt a bicskanyitogató stílust! De mondjuk értelmes ember nem beszél úgy vadidegenekkel mint te! Tudod,arról a válaszodról beszélek,amit töröltek,mert trágár volt! Amúgy,neked nem dolgod lenne már réges rég valahol? :P
2013. márc. 17. 14:03
 156/168 anonim ***** válasza:
Kérdező Neked 1 hibád van,de nagy,hogy még mindig elolvasod Watta beírását,én mér régesrég nem!
2013. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/168 A kérdező kommentje:

Linda!

Igazad van!

2013. márc. 17. 14:08
 158/168 anonim ***** válasza:
13%
Igen valoban egyszerubb dulni fulni.s.masokat hibaztatni . Mint odafigyelni a masikra. Ezt egy pillanatig se vitatom. Viszont sajna utana meg is kell inni ennek a hozzaallasnak a levet. Ezt iszod.most is. De ahog elnezem nem ez lesz az utolso alkalom. Egyvalamit.senki.se.felejtsen el: csak sajat magat kepes.megvaltoztatni, a masikat nem. A masik.max az o kedveert fogja megvaltoztatni sajat magat ha erdemes.
2013. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/168 A kérdező kommentje:
az igazi nagy betűs NŐ és FÉRFI nem változik senkiért. Nem adja fel önmagát. Kompromisszumokat köt,de nem alkuszik meg. Mert az érett nő és az érett férfi elfogad.Vagy elmegy. De nem elvár.
2013. márc. 17. 14:17
 160/168 anonim ***** válasza:
10%

Nem.onmagunk feladasa az ha.mindent.feladunk amink valamiert ami mindennel ertekesebb.

Ezt us maskep.fogjuk fel. En arrol.beszelek amikor.ket fel.egy egesz. Tevalami olyamirol amiko.ket egesz ketto. Persze.lehet tevedek egy pillanatig se.erjen az a vad hogy en akarom megmondani t.mire.gondolsz. Fejtsd ki ha masra gondolsz s felreertettelek. Persz mondhatod azt is hogy nem.akstsz valaszolni mert szora se erdemes s elkuldhetsz ujra. Mondani mondhatsz barmit, el is.kuldhetsz. De ne felejtsd el, ez a te kerdesed. de.nem.a te tuladonod ez a tema hanem a wrblap letrehozoinak.a tulajdona. Ez i az alapszabaly.resze. Hogy a kerdesedre i valaszoljak ujra: a te olvasatodban egyertelmu hogy ez az ember nem az volt aki neked.kell.s egyet tehetsz elkuldod. A valaszom erre megint az ha kesz egyeniseget varunk e nem.akarunk rajta formalni akkor.nagyon figyeljunk az elejetol az apro jelekre, ki.es.mi o, mert.komol.eselye hogy kiderul.nem o az akire vartunk. Nem.erdemes evekig szexelni olyan valakivel akit kidobnank ha kiderul.masokkal szexel. Akkor.erdemesebb odafigyelni az apri jelekre. kidobni rogton. Nem.tudom elkepzelni hogy amikor.ismert s azutan hogy a ket ferfivel

2013. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!