Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, együtt tudok-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, együtt tudok-e így maradni a párommal! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Ő üzletkötő így járja az országot. 3 havonta szokott menni Pestre "üzleti ügyben" pár napra. Aztán a napokban lebukott és végül ő maga mondott el mindent.

Van Pesten 2 pasi,akikhez szokott feljárni. És nem tárgyaln,hanem szex miatt. Mert hogy töredelmesen bevallotta,hogy ő biszexuális! Igazából sosem ítélkeztem senki felett a szexuális beállítottsága miatt mindamellett,hogy én hetero vagyok,de hogy "megcsaljon" vagy én ezt nem is tudom,minek nevezzem,mert ez még annál is rosszabb!

Mondta,hogy jóba van azzal a két pasival,akik egyébként egy homoszexuális pár és ez az egész,ami köztük van,évek óta tart. A gyomrom forgott és forog most is az egésztől. Mondta,hogy engem szeret,de neki erre szüksége van bizonyos időközönként. És bár azt mondja,védekeznek,hát én ebben annyira már biztos sem vagyok! És ha belegondolok,hogy mi mindent szedhettem össze naívan,mert semmit nem tudtam...Én nem tudok ebben a kapcsolatban benne maradni. Teljesen kétségbe vagyok esve!

Mit gondoltok erről az egész helyzetről?

27/N


2013. márc. 17. 03:17
 121/168 A kérdező kommentje:

11:45!

:D...Hát szerintem vagy nem szomjas már,vagy valami egészen más baja van....

2013. márc. 17. 11:47
 122/168 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi homokos. Csak alibiből kell neki nő.


Szóval kérdező, ne alibi legyél, hanem konkrét érv. Valaki más számára.

2013. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/168 anonim ***** válasza:
9%
Azt üzend meg nekik hogy ne üzenjenek. Máskép ki tudja mikor szállnak le rólad. De ha élvezed hogy telerakják a facebookodat hát akkor ne szólitsd fel őket hogy ne tegyék.
2013. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/168 anonim ***** válasza:
9%
Ja hogy ugy gondolod ők hibásak hogy nem üzenték meg neked facen a pasid háta mögött hogy mi a felállás?
2013. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/168 anonim ***** válasza:
A facebookját biztos nem rakják tele, maximum üzengetnek. Ha kicsit is van benned bosszúvágy, tedd tényleg fel őket a napiszarra. Lehet a párodnak még jót is teszel, talán felvállalja magát utána.
2013. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/168 anonim ***** válasza:
7%
Ezen az elven ők is hibáztathatnának téged pl. hogy észre kellett volna venned ezt hamarabb. Mást hibáztatni mindenki tud.
2013. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/168 anonim ***** válasza:
9%
A facebook üzenet mappáját rakhatják tele. Erre gondoltam. A tisztázás kedvéért. Én speciel ennek se örülnék. Hogy ne nyithassam meg ugy a facet hogy ne legyen benne ilyen jellegű üzenet. Más is láthatja a képernyőt, nekem speciel nem kéne ilyen helyzet.
2013. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/168 anonim ***** válasza:
64%
Megteheted hogy egyszerüen letiltod őket ez is egyértelmű üzenet s ha ezekután más regisztrációval üzennek az már talán zaklatásnak számit.
2013. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/168 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,neked milyen facebookod van,de ha nekem valaki üzenetet ír,azt csak én látom az üzenetek résznél.Amúgy csak egy klikk,és tiltva is van az illető.

Amúgy meg Watta,ne védd őket! Zsírosan benne voltak az egészben!

2013. márc. 17. 12:05
 130/168 anonim ***** válasza:

122.

Szerinted van ott valami?

2013. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!