Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:

Nézd ha egy kicsit is szereted, akkor ez nem állhat közétek!!!! Ne csinálj ekkora hülyeséget, mert meg fogod bánni egy életre. Olyat elveszíteni, akinek a számára a világot jelented és megbocsátottál, az egy nagyon értékes ember. Elolvastam az egészet a kommentekkel együtt és azt kell mondjam neked, hogy óriási hibára készülsz elkövetni! Ne tedd, ismétlem, ne tedd, mert örök életedre boldogtalan leszel! Az én barátnőm belehalt a bánatba, mert egy hülyeség miatt szakítottam vele! Azóta is bánom!

31 FF

2010. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 A kérdező kommentje:

Mármint mit ne tegyek?

Emiatt nem szakítottam vele, de jönnek/jöttek az újabb gondok félreértések. És ez már sok nekem.

2010. jún. 17. 07:58
 93/110 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sok, mert túlságosan is komolyan veszed az életet, nem tudsz a másikra hagyatkozni és lazítani, anélük, hogy kifogásokat/hibákat keresnél a másikban. Rossz hozzáállás. Hagyd a másikat is szóhoz jutni és nem kellene megfutamodni a szembejövő problémák elől. Lazaság barátocskám!
2010. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 A kérdező kommentje:

Ez akkor jó hozzáállás, ha nem a saját jövőd kerül szóba, hanem csak játék az egész kapcsolat.

Viszont, ha komolyan elkezdesz tervezgetni, akkor már más a helyzet szerintem.

2010. jún. 18. 07:23
 95/110 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl sokat vársz el egy nőtől? Nem tudnál alkalmazkodni a másikhoz? 30 éves létedre tudhatnád, hogy nem így működik egy kapcsolat. Egy nőnek érzény oldala is van,ahogy passzív oldala is, de hidd el ettől még nő egy nő. Minden kapcsolatnak át kell esnie ezen a tűzkeresztségen! Én a helyedben ragaszkodnék ehhez a lányhoz, mert nem fogsz még egy ilyen lelkű lányt találni magadnak! Összetenném a két kezem, ha egy ilyen lány lenne a párom! Nem kellen hagynod, hogy az nézeteid a boldogségodat tönkretegyék!

45/ff

2010. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 A kérdező kommentje:
Ezekszerint te hagynád, hogy kihasználjanak?
2010. jún. 28. 07:43
 97/110 anonim ***** válasza:

Nem, nem hagynám, hogy kihasználjanak! Itt arról van szó szerintem, hogy te nem vagy képes engedi sehogy sem a magad igazából. Inkább szakítasz és elmenekülsz, ahelyett, hogy szembenéznél a dolgokkal. Pedig egyszerűen meg lehet oldani ezt az egészet. Mi lenne, ha leülnétek végre és megbeszélnétek a dolgaitokat normálisan! Viszont ha ennyire nem vagy képes kompromisszumokat kötni és lemondani a makacsságodról, akkor meg is érdemled, hogy olyan nőt kapj az élettől, aki kihasznál téged, úgy hogy észre sem veszed!


45/ff

2010. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy véleményem szerint nem az a barátnőd célja, hogy kihasználjon téged! Csak egyszerűen szeret! Miért olyan nehéz ezt elfogadni? Mellesleg azok a nők, akik ki akarják használni a másikat, azok nem így viselkednek, nem gondolod?
2010. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 A kérdező kommentje:

DD Elég érdekesen fogalmazol ahhoz képest hogy szinte semmit sem tudsz rólunk.

Leülni és megbeszélni? Már volt rá nem egyszer példa csak nem lett eredménye. Most mit is beszéljünk meg?

Azt mondod, hogy szeret? Honnan veszed? Nem ismered sem őt, sem engem. Egyébként szerintem nem akkor szeret valaki amikor mondja, hanem amikor a cselekedeteiből ez látszik.

2010. jún. 29. 07:27
 100/110 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem ismerlek benneteket, nem tudhatom, hogy mi történt kettőtök között. De nem te vagy az egyetlen, akivel ez vagy ehhez hasonló dolog már megtörtént. Én csak a tapasztalataimat oszthatom meg másokkal, nem ítélkezem. Nemcsak a tetteken múlnak a dolgok, hanem azon is, hogy hogyan beszélnek egymással az emberek.
2010. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!