Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
Leültünk beszélgetni a terveinkről, az elképzeléseinkről, bármilyen hülyén is hangzott a dolog!
2009. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 A kérdező kommentje:
Azért egy félredugás után azt mondani neki, hogy veled képzelem el a jövőm, elég morbid! Sőt egyúttal egy fegyvert is ad a kezébe.
2009. szept. 22. 16:19
 43/110 anonim ***** válasza:
Na látod, ez már a bizalom kérdése!
2009. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 A kérdező kommentje:
Nem félsz/féltél, hogy visszaél vele?
2009. szept. 23. 08:45
 45/110 anonim ***** válasza:
Dehogynem féltem, de nem tette meg!
2009. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:

Én írtam azt a sétás cuccot, csak aztnemtom miért pontozták le....sokkal okosabbat, most hogy meg is néztem mit írtak mások nem találtam...na mindegy sz@rok a pontokra..

Ez nem negatív jövőkép amit írtam hanem sajnos a savanyú igazság. Tehetsz bármit is megbocsáthatsz neki, de ez akkoris egy tüske lesz benned örökre... Az hogy valaki megbocsát nem azt jelenti, hogy felejt is....

Ezért mondtam, hogy vágd ki, mert így a büszkeséged is megmarad, mert ezekután nemlesz, nekem nem lenne így helyesebb. Azonkívül nemtuom mióta vagytok együt, de gondold el, hogy lehet hogy ugyanilyen időközönként ez meg fog ismétlődni... Pláne ha azt nézem, hogy nő...

A férfiak vágyból csalják általában a partnerüket, és nem is jelent nekik általában sokat a dolog. A nők viszont legtöbbször érzelemmel csalják meg a partnereiket ami azért is rosszabb, mert így viszont már az szokott lenni a helyzet, hogy ő tényleg másra vágyik, nem csak hirtelen fellánbgolástól hanem a nap 24 órájában más fószerra gondol. Esetleg tévednék? Megverni? nem érdemes.

2009. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim ***** válasza:
Minek kell általánosítani??? Nem fer különbséget tenni férfi és nő között, hiszen egyenrangú felek! Mellesleg majd a kérdező eldönti, hogy ki akar-e békülni a barátnőjével vagy sem! Nem az itt leírtak alapján fog dönteni, hanem a szívére hallgat majd, mert amint olvastam a kérdező válaszait, szerelmes és szereti a barátnőjét. Rosszindulatúak vagytok!!! Tisztelet a kivételnek!
2009. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 A kérdező kommentje:

Héhé össze ne vesszetek miattam. Annyit nem ér a dolog.

Igenis figyelembe veszem a kapott véleményeket. Talán kicsit furán hangzik, de kinyomtattam őket és esténként át szoktam nézni. :)

Igaz h szeretem, de .....

Érdekelne, h aki a békülés mellett voksol, hogyan tudná elkerülni h legközelebb ne forduljon elő ilyen?

2009. szept. 24. 11:43
 49/110 anonim ***** válasza:
Figyelj, ki akarsz békülni vele vagy sem?
2009. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 A kérdező kommentje:
Ez attól függ, ha biztos lehetek-e benne h többször nem fordul elő, akkor igen. Még azon gondolkodom, hogy védhetem ki ezt.
2009. szept. 24. 15:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!