Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
 81/110 A kérdező kommentje:

Minden megy tovább mint azelőtt. Bár én nem tervezek egyenlőre olyasmit mint te. :)

Képet küldenél a boli111@freemail.hu-ra rólatok?

2009. okt. 13. 08:02
 82/110 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán tartanék egy kicsi szünetet és gondolkoznék azon, hogy akarom-e folytatni vele vagy sem. Én ugyan lány vagyok és voltam már ilyen szituban, mégis szakítás lett a vége, mert sajnos tovább folytak a megcsalások.

Most nézem a kérdés kiírásának időpontját, lehet már későn reagálok erre a kérdésre is, de azért remélem megoldódott a dolog.

2010. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 A kérdező kommentje:

Igen megoldódott. Egy hét gondolkodási idő után adtam neki választ, hogy szeretném-e folytatni. Azóta együtt vagyunk. :)

Nálatok mi volt a gond ami miatt végülis vége lett?

2010. máj. 10. 07:36
 84/110 anonim ***** válasza:
Az első megcsalást elnéztem neki, megígérte soha többé nem fordul elő, hittem neki és adtam még egy esélyt. Nagy kár volt. Mint utólag kiderült, a megbocsátás után ugyanott folytatta, ahol abbahagyta. Már akkor szakítanom kellett volna vele. Hát így jártam!
2010. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 A kérdező kommentje:

Ez fordítva is elsülhetett volna.

Olvasd el a nekem írt kommenteket. Van ellenpélda is. D

2010. máj. 12. 09:32
 86/110 anonim ***** válasza:
Elolvastam mindegyik kommentet és csak egy fiú volt az, aki ellenpéldával szolgált. Érdekes, hogy mennyire rosszindulatúak tudnak lenni egyes emberek csak azért, mert nekik is részük volt hasonlóban, és rögtön azt gondolják, hogy mindenki más is olyan.
2010. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 A kérdező kommentje:

D Ne feledd, te is azt mondtad, hogy rosszul döntöttél, mikor folytattátok.

Egyébként a válaszolók között volt egy srác, aki közben kibékült a barátnőjével. Megbocsátotta neki, hogy félrelépett. Sőt a múlt hónapban össze is házasodtak. Azóta e-mailben levelezünk.

2010. máj. 14. 07:48
 88/110 anonim ***** válasza:
Ez is azt bizonyítja, hogy akik egymásnak vannak teremtve azok minden rosszon túljutnak. De ne legyünk azért naivak sem. Nyitott szemmel kell járni a világban!
2010. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
És te, megbocsátottál a barátnődnek vagy dobtad azóta?
2010. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 A kérdező kommentje:
Tovább folytattuk utánna. Most is balhé van, ami nagyon valószínű, hogy véget is vet a kapcsolatunknak. De ennek más az oka.
2010. jún. 16. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!