Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
 61/110 anonim ***** válasza:
Sztem hiába is akarod, innentől soha nem fogsz 100%ig megbízni benne, már egy ilyen dologban is gyanakszol mint, hiogy nem ő válaszol-e, akkor ha esetleg kibékültök, hogy fogod tudni nyugodt szívvel egyedül elengedni bárhova? Sehogy... nekem nem menne. Deee mondjuk az is érződik, hogy nagyon szereed azért. Megbocsáthatsz neki, de a bizalomhoz jóval több idő kell. De ha megbocsátasz neki, ne emlegesd fel a dolgot, mert attól meg ő lesz pipa rövid időn belül. Ezt onnan tudom ,hogy egyszer bevallottam, hogy csaltam és utána ezt kellet halgattnom nemistudom mennyi ideig, de aztán meguntam és megcsaltam megint, hogy megérje hallgatni a sz@rságot.
2009. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy azt gondolod, hogy én vagyok a barátnőd, mivel, hogy én pasi vagyok. :) És tudod már mit mondasz? Figyelemmel kísérem a történetedet, mert nagyon hasznos tanulság vonható le belőle. Mégpedig, az hogy nem minden nő egyforma!
2009. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 A kérdező kommentje:

Azt hogy melyik válaszoló férfi és melyik nő nem mindíg írják ki ezért nem is tudom.

Igazad van: Minden nő más. Mint mi pasik is.

Volt aki azt mondta, h a nők változatosak minden nap mások. :)

Visszatérve a tanulságra, ha az én esetemből tanul valaki vagy vmi hasznosat talál benne a saját maga részére, akkor már megérte megosztanom veletek. Még így ismeretlenül is.

2009. szept. 25. 09:56
 64/110 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez az oldal azért van, hogy feltedd a kérdéseidet és a lehető legértelmesebb válaszokat kapd meg.

De a kérdésem továbbra is fent áll, pozitív vagy negatív oldalra billent a mérleged? Azért kérdezem, mert "kölcsön venném" pár gondolatodat, ha nem baj! (27/F)

2009. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 A kérdező kommentje:

Bajnak nem baj. Sőt örülök ha tudok segíteni.

Pozitív irányba dőlt el, együtt fogunk maradni.

Meg fogom mutatni neki holnap reggel az itt kapott üzeneteket, illetve sokat közülük. Ezzel kicsit rá fogo ijeszteni, majd pedig látja hogy hogyan érzek. :)

2009. szept. 25. 12:22
 66/110 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, szóval nálam más a helyzet.Amúgy jó,hogy nem ütsz meg nőt.Ennyi azért legyen egy pasiban.(de annyi is legyen benne,hogy nem hódol be.) Kicsit nyersen fejeztem ki magam:D...Nem adnék neki még egy esélyt, bárhogy könyörög érte.:)
2009. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 A kérdező kommentje:
És azt sem szeretnéd, h te kapjál egy esélyt hasonló helyzetben?
2009. szept. 28. 07:55
 68/110 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a pasi aki, azt javasolta adj a bnődnek még egy esélyt. Miután kölcsönvettem pár gondolatodat és beszéltem a bnőmmel én is, hát érdekes szitu alakult ki, mert ő már előbb ki akart békülni velem, csak nem tudta hogy hozza szóba a témát. Meglepődtem és hát a vége egy remek este lett. És te? Neked hogy alakultak a dolgaid, miután beszéltetek?
2009. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 A kérdező kommentje:

:) Egy remek este lett a vége? :) Folytatás hogyan?


Mi eddig két remek esténél tartunk. Szombaton du-reggel mentem hozzá és beszéltünk. Elmondtam neki h folytatni akarom, aztán ő is bevallotta h úgy érzi én vagyok neki az igazi. :)

Egész hétvégén náluk voltam. Ma reggel jöttem haza.

2009. szept. 28. 12:30
 70/110 anonim ***** válasza:

Igen, csak egyet, de az is tökéletes volt, mint amikor először találkoztunk! Hogy hogyan folytatjuk? Továbbra is találkozgatunk és minden szabad percünket együtt fogjuk tölteni. Ragaszkodunk egymáshoz, most még jobban, mint eddig!

Kettőt? És ma mentél haza? Ezt nevezem és remélhetőleg nem bántad meg, hogy ott maradtál. :)

2009. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!