Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
Van valami változás?
2009. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 A kérdező kommentje:

Változás mindíg van.

Beszéltem a sráccal is. Hát érdekes gyerek.

De hogy a lényegre térjek szeretem őt annyira h elnézzem neki. Hétvégén fogok választ adni neki addigra kell eldöntenem hogy hogyan védjem ki a hasonló eseteket.

Addig igyekszem minél okosabb lenni. Ezért pl teszek fel ezen az oldalon is több kérdést.

2009. szept. 22. 13:55
 33/110 anonim ***** válasza:
És hogy reagált arra hogy csak hétvégén adsz neki választ?
2009. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 A kérdező kommentje:

:)

Megkérdezte h miért ilyen sokára? Én meg rákérdeztem h ez a sok vagy ahányszor ő találkozott vele?

Valószínű szeretné ha minél előbb tudja a választ akár pozitív akár negatív lesz, de most én diktálok.

2009. szept. 22. 14:30
 35/110 anonim ***** válasza:
Helyes, mégis csak te vagy a férfi és te hordod a nadrágot. Viszont engem az érdekelne, hogy mit értettél azon a mondatodon, hogy többet szeretnél tőle, mint ami eddig volt? Azért kérdezem, mert én is helyre akarom hozni a volt barátnőmmel (menyasszonyommal) a kapcsolatot!
2009. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 A kérdező kommentje:

Jártunk. Együtttöltöttünk napokat éjszakákat.

Ha jól mennek a dolgok és nem lesz több ilyen félrelépése, őt olyannak tartom akivel megpróbálnám leélni az életem. De a mostani bizalomvesztés visszaveti a dolgot néhány évvel.

Te hogy próbálkozol?

2009. szept. 22. 15:08
 37/110 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk a másikról, hogy ő az igazi. Nem hánytorgatom fel neki a múltat, mert ami megtörtént az megtörtént. Itt a szerelem a döntő és összetartó erő. Minden másnap felhívom, ugyan úgy beszélek vele, mint előtte, annak ellenére, hogy ő csalt meg. Ha valakit igazán szeretsz, és olyan terveid vannak vele, mint amiket leírtál, akkor ne hagyd hogy holmi apró megbotlás megakadályozzon a terveid megvalósításában! Ezt nevezik igazi szerelemnek és szerintem te is most találtad meg az igazit!
2009. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 A kérdező kommentje:
Ha nálatok is megtörtént és továbbra is beszélsz vele minden másnap, akkor miért nem léptek tovább?
2009. szept. 22. 15:51
 39/110 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy továbbléptünk, de együtt. Túljutottunk a holtponton!
2009. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 A kérdező kommentje:
Jó-jó, de konkrétan mit jelent ez? Mit tettetek?
2009. szept. 22. 15:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!