Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 A kérdező kommentje:
Engem foglalkoztat az is, hogy mivel tudom elérni h többet ilyen ne fordulhasson elő? Erre van ötletetek?
2009. szept. 21. 12:55
 12/110 anonim ***** válasza:

Szerintem van annyira komoly a barátnőd, hogy tudja nagy butaságot csinált, bár nem tudom mennyi idősek vagytok.

Hasonló történt velem is. Viszont én ott követtem el a legnagyobb hibát, hogy annak ellenére, hogy nagyon szerettük egymást hagytam elmenni, most már nagyon bánom! Te ne kövesd el ezt a hibát, főleg ha szereted. Éreztesd vele, hogy benned megbízhat és te nem fogod bántani! (27)

2009. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 A kérdező kommentje:

A barátnőm 24 éves én 30.

Azt hogy megbízhat bennem eddig is tudta, bár vmiért mégsem lehetett egyértelmű neki. (mint így utólag kiderült)

Ha megbocsátok neki mi a garancia hogy nem fog újra megtörténni? Illetve hogy tudom elérni h ne történjen meg újra?

2009. szept. 21. 13:27
 14/110 anonim ***** válasza:
Ha kibékülsz vele, akkor azt gondolom, hogy ez nagyon jó lecke volt a barátnődnek és egy életre megtanulta! Szerintem adj neki még egy esélyt, hogy bizonyíthasson neked és majd eldöntöd, hogy ez elég-e neked vagy sem. Megbocsátani nem lesz könnyű, de szereted és ez a fontos!
2009. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
31%
Elzavarnám a francba. Hidd el, ezzel jársz a legjobban, ha most te adod be a derekadat, mi tartja vissza, hogy ne tegye meg újból? Képzelem, ő mennyire szeret téged. Ne csinálj hülyét magadból, ember.
2009. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ilyen egyszerű a döntésem. Többek közt ezt sem tudom ennyire leegyszerűsíteni. Pedig sokkal könnyebb lenne!

Tudjátok van egy dolog ami nagyon megnehezíti. Úgy hívják szerelem.

Ahogy korábban is írtam igazából az érdekel, hogy ha folytatjuk, hogyan tudom elérni h ne forduljon elő újra?

2009. szept. 21. 13:44
 17/110 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok mondani, hogy adj neki lehetőséget, hogy bizonyíthasson! Ha erre nem vagy képes, akkor nem szereted és akkor tényleg hagyd, de akkor garantáltan rosszul fogsz dönteni és bánni fogod! Mi a fenére vársz még, ha szereted?
2009. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 A kérdező kommentje:
Mire várok? Hogy érezze nagyon megbántott. Félek ha ezt most nem tenném, úgy járnék, mint sokan írták: bármikor újra megtörténhet.
2009. szept. 21. 14:04
 19/110 anonim ***** válasza:
Szerintem így is érzi, hogy nagyon megbántott! Vedd már észre, hogy te SZERETED azt a lányt és szerintem ő is téged! Adj neki egy utolsó esélyt!
2009. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 A kérdező kommentje:
Te miből gondolod, hogy ő is érzi?
2009. szept. 21. 14:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!