Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
 71/110 A kérdező kommentje:
Nem. Egyenlőre legalábbis nem bántam meg. Sőt szinte nyoma sincs a sokat emlegetett bizalmatlanságnak. Lehet azért, mert tudom h most nincs rá okom. :)
2009. szept. 28. 15:16
 72/110 anonim ***** válasza:
Maradjon is így és akkor valóra tudod te is váltani a korábban leírt terveidet vele. :)
2009. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 A kérdező kommentje:
Honnan írsz?
2009. szept. 28. 15:59
 74/110 anonim ***** válasza:
Szombathely
2009. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 A kérdező kommentje:

Akkor van köztünk kb 300km. :)

Van vmi további jó fejleményed?

2009. szept. 29. 15:46
 76/110 anonim ***** válasza:
Igen!megkértem újra a kezét és ő nagy örömömre újra igent mondott nekem! Ennél jobb dolog nem is történhetett volna velem. Közben azon gondolkodunk, hogy összeköltözünk. És nálad? Újabb fejlemények vagy valami változás?
2009. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 A kérdező kommentje:

Bocsi, de az újra megkértem és újra igent mondtott ironíkusan hangzik. Jól meggondoltad?


Fejlemény? Igen múlt héten kedden eljött hozzánk vasárnap este vittem haza. Addig együtt voltunk. :)

2009. okt. 5. 15:43
 78/110 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ironikusan hangzik és kissé hihetetlen, de jól meggondoltam, mielőtt ismét megkérdeztem.

Ezek szerint majdnem egy hetet együtt töltöttetek. És milyen érzés volt neked, hogy ott volt?

2009. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 A kérdező kommentje:

Nagyon jó. Mindennap főzőtt vmit. :))

Legtöbbször volt vmi kis közös program. Erre szokták azt mondani h könnyű lenne megszokni.

2009. okt. 8. 14:17
 80/110 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy kölcsönvehettem pár gondolatodat, meglett az eredménye. Jövő tavasszal (április 3-án) megtartjuk az esküvőnket!

Fejlemény nálad?

2009. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!