Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 A kérdező kommentje:

Itt most félreértés van köztünk (te és én közöttem). Nem a kikacsingatása miatt ér/ért véget. Ennek más oka van.

Az a gondom a beszélgetésel, hogy mondani bármit lehet, sőt a tapasztalat szerint erre a nők is képesek. Nekem nem elég, hogy azt mondja szeret, közben pedig a cselekedetein pont az ellenkezőjét látom. Ez nemcsak egy nőre igaz, hanem sajnos több ilyennel is találkoztam. Így inkább nem mondja, hanem éreztesse velem.

2010. jún. 30. 07:28
 102/110 anonim ***** válasza:
Ha te nem érezteted vele, hogy szereted, akkor mit vársz?
2010. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim ***** válasza:

Ha az a páros vagytok, akikre én gondolok, akkor, nagyon szégyelld magad!!!! (de ha nem, akkor bocsi)

Hogy mondhatsz ilyet a barátnőmre, hogy lusta!!! Dombóvári suliban ismertem őt meg. Hihetetlen jólelkű csajszi, akit szinte mindenki az anyukájának tekintett és szeretett! Igazi segítőkész, aktív ember. Hozzá hasonló emberrel még soha életemben nem találkoztam, soha nem a saját érdekeit nézte, mindig azon volt, hogy boldog legyen minden körülötte lévő ember és te azt mered mondani rá, hogy lusta??? A lustasága maximum az elkeseredettségéből fakadhat! Tudod minden ujjára kaphatna mást, de ő inkább téged választott és kitart melletted, mert szeret téged, csak te ezt nem vagy hajlandó tudomásul venni és inkább megbántottad. Fogalmad sincs mennyi akaraterő van benne és hogy mennyire szenved, hogy nem kaphat vissza, mert te egyszerűen eldobtad egy másik csajért, ahelyett, hogy félretetted volna a büszkeségedet és megerőltetted volna megad egy kicsit! Mindent elmondott, még azt is amiket te mondtál neki. Szép kis alak vagy mondhatom, csupa hamis ígéretekkel! Összetehetnéd a két kezed, hogy ilyen csajjal hozott össze a sors, de te inkább valami okostojás plázacicát választasz helyette! Tudod, mi a legmeglepőbb az egészben? Hogy soha nem fog rád haragudni, sőt, még jobban fog szeretni téged, mert számára te vagy az igazi és addig fog bizonyítani neked, amíg bele nem rokkan és meg nem változtatja a véleményedet! Bár ez téged egyáltalán nem izgat!!!! Ő ugyan ezeket nem vágta volna hozzád, de én megtetszem helyette, mert imádom ezt a csajszit és nem fogom hagyni, hogy bárki megbántsa még egyszer!

Másodszor, meg fogd fel végre, hogy a tetteivel próbál téged meggyőzni, hogy szeret!!!


Bettina (egykori szobatárs, legjobb barátnők egyike....)

2010. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 A kérdező kommentje:

A 7:30-as válaszolónak:

Azt hiszem én tettekkel is bizonyítottam felé. De ezt ő tudná igazán elmondani.


Bettinának:

Elég egyszerűen nyilatkozol rólam. Tény, hogy járt Dombóvárra iskolába, de szerintem az elmondásodból semmi más nem igaz. Nem másik lány miatt szakítottunk. Nincs sem plázacica barátnőm, sem pedig semilyen más barátnőm.

Helyes, értelmes emberhez méltó dolog vaktában fröcsögni, szidni a másikat ok nélkül? D

2010. júl. 1. 07:35
 105/110 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy csak fél évet járt oda, de ez alatt a fél év alatt, soha egy rossz szavunk nem volt rá vagy hozzá. Még azokat is szerette, aki egyébként utálták őt. Én személy szerint nagyon sokat köszönhetek neki! Ha szerinted egy szavam sem igaz, akkor talán kérdezd meg őt magát!
2010. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 A kérdező kommentje:

Még mindíg nem tudom biztosan hogy jó helyre szántad-e a válaszod?

Biztos nekem akartad írni? DD

Hisz amiket így ismeretlenül leírtál sem rám, sem pedig rá nem igazak. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. júl. 2. 07:07
 107/110 anonim ***** válasza:
Igen, jó helyre ment az üzenetem! És megkaptam a te üzenetedet is, miszerint ne kombináljak és állítsam le magam. Hát jó, bocsánatot kérek, de csak mert ő kért meg rá!
2010. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 A kérdező kommentje:

Szia Bettina!

Van egy olyan gondom, hogy nem tudom miről szoktatok ti ketten beszélgetni, de valahogy mindíg más jut vissza hozzám, mint az igazság. Kezdődött a szőke plázacicás verzióddal, és most folytatótid azzal, hogy üzentem neked.

Lányok!

Próbáljatok már meg egyszer úgy beszélgetni egymással, hogy nem tesztek hozzá semmit. Maradjunk a csupasz valóságnál és ne tegyetek hozzá olyanokat, amiket kitaláltok!

Érdekes, hogy azért kérsz elnézést, mert ő erre kért téged. DD Szerintem inkább azért kellett volna, mert jogtalanul kezdtél el vádaskodni. Javíts, ki ha tévednék.

2010. júl. 5. 07:41
 109/110 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sajnos mi nők már csak ilyenek vagyunk. Elkövetünk hibákat, amiket utólag általában meg is bánunk, de tudod ebből tanulunk. Sokunkba megvan a lustaság és semmit tevés tulajdonság, de ezen lehet változtatni. Látom volt olyan is a kommentelők között, aki megbocsátott a barátnőjének. Azt gondolom, hogy kissé elhamarkodottan döntöttél a barátnőddel kapcsolatban, de te ezt az utat választottad. Viszont azt se felejtsük el, hogy a szerelem ereje sok mindenre képes, még ha egyoldalúvá is válik egy időre a dolog.

2010. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 Mcgalagony17 ***** válasza:

A megcsalásra semmi sem lehet jogos magyarázat. Szerintem az megbocsáthatatlan. Aki egyszer megteszi, még egyszer meg fogja. Ha az én párom ilyet csinálna, nem lenne ember többé a szememben. Úgy repülne, hogy a magyarázatára se lennék kiváncsi.


19/L

2013. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!