Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos egy nagy dilemma elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy nagy dilemma elé kerültem tegnap este. Kiderült, hogy a párom randizott egy pasival és csókolóztak is. Szeretem őt. Hogyan lehetek biztos benne, hogyha megbocsátok neki többet nem fordul elő ilyen vagy hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 08:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 anonim ***** válasza:
Tapasztalat! Amint írtam, én is ebben a helyzetben voltam, csak én hagytam elmenni a szerelmem és a mai napig bánom. Ugyanitt tettem fel a kérdést és nekem is ilyen válaszok jöttek, mint neked. Tévedtem, mert olyanokra hallgattam, akik általánosítottak. Most te is ilyen hozzászólásokat kaptál. Csak azért mert ők csalódtak, az nem azt jelenti, hogy neked el kell engedned a szerelmedet. Javaslom ne tedd!
2009. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 A kérdező kommentje:

Bocsi ha néha értelmetlen kérdést teszek fel, de a válaszokból nem egyértelmű, hogy ugyanattól a személytől jönnek-e.

Szerintem azzal veszítek a legkevesebbet, ha megbocsátok neki. Ha nem tud hű maradni és más kell neki az úgyis kiderül. Ha mégis minket teremtettek egymásnak akkor meg jól döntök. Ez alapján a legjobb döntés az lehet, ha együttmaradunk.

Tudom egyáltalán befolyásolni, hogy ne történhessen meg ilyen a jövőben?

2009. szept. 21. 14:42
 23/110 anonim ***** válasza:
48%

Buktad öcsém! 2 lehetőséged van igfazából el sem olvastam mások mit írkáltak....

1: Megbocsájtasz /nemlehetetlen/, de innentől mindeg ebben fogsz élni ez szerintem elkerülhetetlen... vagy ráhagyod, mert elfogadod olyannak amilyennek szereted. De akkor soha ne is hozd fel ezt neki.

2:Kidobod, lehet többé nem csalna meg de esélye sincs bizonyítani, te is lehet nagyon megbánnád, de már elbukott. Majd mással újrakezded, gondolom nem vagy 80 éves.

Ha velem lenne a szitu én ilyenkor sétálni szoktam... jó hosszú séta este.... valami kihalt helyen... szépen össze tudom szedni a gondolataimat. Ezt a kérdést neked kell megrágnod...

2009. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 anonim ***** válasza:

Igen tudod, figyelj oda rá jobban és okulj az én esetemből!

Tudod én férfi létemre rengeteget szenvedek emiatt a hibás döntésem miatt.

2009. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vagyok 80. 30 vagyok.

Sétára még nem volt időm. Viszont a te felvázolt jövőképed nagyon negatív. Miért?

2009. szept. 21. 14:52
 26/110 A kérdező kommentje:
Az odafigyelés alatt mit értesz? Ha nem találkoztunk személyesen akkor is beszéltünk telefonon minden nap.
2009. szept. 21. 15:01
 27/110 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg pl van-e valamire szüksége, vagy hogy hogy érzi magát, tudsz-e valamiben neki segíteni, milyen volt a napja, ilyenek. Hányszor mondtad neki pl, hogy szereted?
2009. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 A kérdező kommentje:
Ezek mind megvoltak. Minden nap. Sőt a fontosabb eseményeknél, még többször is. Bár lehet neki ez nem volt elég. :(
2009. szept. 21. 15:19
 29/110 anonim ***** válasza:
Amúgy meghoztad már a döntésed? Mit fogsz a barátnődnek mondani? Kíváncsi vagyok te hogy oldod meg ezt a helyzetet.
2009. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/110 A kérdező kommentje:

Nincs még 100%-os döntésem.

Szeretem. Hajlok arra, hogy újra együtt legyünk. Többet akarok tőle, mint ami eddig volt köztünk. De megoldást kell találnom a jövőnkre. Emiatt még nem tudom biztosan.

2009. szept. 21. 15:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!