Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok?! Van értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete beszélgetünk, napi szinten, és 4x találkoztunk és 1x kettesben, amiből majdnem szex is lett, de végül ő mondta, hogy ne mert ő nem csak azt akarja tőlem! Ő 28 éves én meg 19 vagyok. 9 éve van kapcsolatban és kb. 3 éve élnek együtt a barátnőjével...folyamatosan bizonygatja, hogy már távolodik el tőle és hogy el fogja hagyni. Szerintetek elhiggyem neki? Velem nem fogja ugyanezt megcsinálni? Azért nem hagyta még el mert rengeteg közös dolguk van és a családjuk is nagyon össze szokott társaság lett. Teljesen egymásba szerettünk de én képtelen vagyok már a folyamatos titkolózásba és abba, hogy csak akkor láthassam mikor a bnője dolgozik stb stb...Direkt úgy csinálja a szabadnapjait, amikor én is itthon vagyok. Szerintetek? Normális válaszokat légyszives..:)

2013. szept. 24. 21:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hinni neki!! Ha esetleg el is hagyja a barátnőjét(ami elég valószínűtlen, mivel neki ez így baromi kényelmes) akkor se számíts semmi jóra egy ilyen után. Mert ha ezt megcsinálja a mostani nőjével akkor veled is ugyanúgy lelkifurdalás nélkül. A pali egóját meg csak növeli az,hogy egy 19 éves lány oda van érte.
2013. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, mert hiába mondja az összes tapasztalt nő, hogy ugyanezekkel a dumákkal fűzték őket, te azt hiszed, hogy a te pasid az aki a kivétel, aki tényleg őszinte, aki tényleg nem szexelt a csajával hónapok óta, akinek tényleg megromlott a kapcsolata, aki tényleg szakítani fog és örökre veled lesz, stb. 10 év előnnyel jó, hogy meg tud vezetni egy 19 évest...
2013. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 A kérdező kommentje:
És ha várok még 1 hónapot?! És ha nem hagyja el akkor én hagyom a francba?! ez hülyeség?
2013. szept. 24. 21:46
 14/127 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne hova költözni a csajnak? Ugyanmár, ha annyira akarna, ki tudna lépni a kapcsolatból. Ha én pasi lennék és csak azért nem szakítanék, mert szegénynek nincs hova költöznie, akkor is max annyit tennék, hogy segítenék albérletet keresni neki. Ha tényleg elmúltak az érzelmek, miért ne rakhátná? Én magamból kiindulva csak azért, mert tudom, hogy sajnál, nem tudnék ott maradni. És fordítva sem. A szex. Honnan tudod, hogy tényleg nem voltak együtt? Nekem nagyon kamunak tűnik ez a pasi....
2013. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőnek lenni kb. olyan mint pótkeréknek lenni az autóban. Ha te saját magad annyira tartod, hogy valakinek az unaloműzése legyél, akkor van értelme. Tök mindegy, hogy szerelem meg nem szerelem és hasonlók. Volt olyan barátnőm aki bár nem csalt meg, már közel volt hozzá. Sírt, könyörgött de kidobtam, mert bár szerelmes voltam (nem is kicsit), de én nem leszek senkinek sem a hülyéje. Ha annyira oda van érted, akkor hagyja el a nőjét, vársz 1-2 hónapot (hogy tényleg le lett zárva), aztán utána tárgyalhattok egymásról. De addig... Nálam pl. ha van egy csaj aki bejön de pasija van, de tudom hogy én is tetszem neki akkor 2 verzió lehetséges számomra: az első, hogy vagy otthagyja a barátját és megpróbáljuk mi ketten, vagy inkább továbbállok. Mert én se lelki támasz, se pótlék, se unaloműző nem vagyok. Ennél jobbra tartom magam. Szóval szerintem ez önbecsülés kérdése. Te tudod.
2013. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 A kérdező kommentje:

De akkor velem miért nem tette meg? Ő állt fel és mondta, hogy nem akarja, mert ő nem ezért jött, hogy megdugjon...mert erre még lesz alkalmunk máskor is.

Holnap is találkozunk elvileg csak 1-2 órát, de azt mondta, hogy szeretne egy kicsit romantikázni velem a tengerparton..Tényleg ennyire naiv lettem? Komolyan annyira bizonytalan vagyok, de nem akarom elveszíteni sem. És ha mondjuk várok még 2-3 hetet, max 1 hónapot?? Igazából már nem veszíthetek mert már úgy is átléptünk egy bizonyos határt..nemde?:\

2013. szept. 24. 21:53
 17/127 anonim ***** válasza:
Esetleg én annyit tennék még, hogy adok egy ultimátumot. Egy hónapot kap, hogy ha tényleg téged szeret, akkor a csajjal szakít és elköltözteti. De így, hogy barátnő mellett keres mást, így nálam eddig sem jutna el. Így én nem tudnék benne bízni.
2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/127 A kérdező kommentje:
Igen ezt fogom tenni, megmondom neki holnap, hogy 1 hónapot várok maximum, ha nem hagyja ott a barátnőjét akkor tovább állok.
2013. szept. 24. 21:56
 19/127 anonim ***** válasza:

Arra, hogy nem volt szex, 1000 magyarázat lehet. Pl. nem akarta átlépni ezt a határt, mert akkor már ő is szembeköpné magát a tükörben.

Ha nagyon nem akarod dobni, akkor adj neki 1 hónapot, de az tényleg egy hónap legyen. Láttam olyat, hogy az egy hónap 3 éven át húzódott, és mindig "csak még 1 hónapot" kért a pasi.

2013. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a barátnőjével hogy indult a kapcsolat, hogy nem e neki is ezt mondta, hogy nem csak d....ni akarja? De ha úgy érzed veled őszinte és nem csalna meg, szerintem egy ultimátumot megér a dolog. Egy hónap alatt azért lehet keresni lakást....
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!