Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/148 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy gondolom hogy a nőnek is joga van a boldog élethez, na de azért egy normális férjet elhagyni és családot felrobbantani emiatt??? Nem tudom, megéri e. És ahogy előttem is írják az új pasidnak valószínűleg csak te kellesz a gyerekek és a hétköznapi problémák biztosan nem.


A házzal kapcsolatban nincs igazad. Nem jár neked semmi. Most. A szülők a haszonélvezők, benne van a nevében, élvezik a hasznot. Főleg ha költöttek is a házra. Több joguk van mint a tulajdonosnak. Majd ha ők elhunytak, megszűnik a haszonélvezeti jog, akkor lesz a férjede a ház, és akkor azt csinál vele amit akar.

Te meg nagyon gondold meg hogy megéri e neked ez az egész egy jó szex miatt esetleg feláldozni a viszonylag nyugodt életedet. Ja és a gyerekidet és a ferjedet is.

2016. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/148 anonim ***** válasza:
100%

#23 Miből gondolod, hogy jogod van a férjed tudta nélkül ezt eldönteni? Mitől érzed többnek, különbnek magad nála? Csak mert nő vagy? Nem vagy isten, nem dönthetsz az ő életéről a tudta nélkül. Ha volt bátorságod megtenni, akkor legyen tartásod, és büszkén állj ki eléje, ahogy az erős, okos, nők szokták, és mond meg neki, hogy ribizli vagy!

Jól is teszi, ha azonnal kivág. Remélem hamarosan megtudja.

2016. dec. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/148 A kérdező kommentje:
Csak annyit érzek, hogy szerintem beleszerettem. Nagyjából úgy vagyok, hogy Karácsony után , január elején leülök a férjemmel ezt a dolgot megbeszélni. A barátom szintén szeret, érzem. Szerintem el is fogadna gyerekekkel is. Gyerektartás csak a válás kimondásától jár? Mert addignehéz lenne a megélhetés.
2016. dec. 15. 07:08
 24/148 anonim ***** válasza:
65%

Nem semmi a férjed se, van saját háza, direkt a szülei a haszonélvezők, hogy a családjának ne jusson belőle semmi. Közben ti bérelt ingatlanban éltek. Én nem szexelnék félre. Ez se korrekt. Itt már korábban rendezni kellett volna pár kérdést. A férjed nem adja meg nektek a megfelelő anyagi hátteret (pedig van rá lehetősége), gond van a szexuális kapcsolattal (egészségügyi), erre te elkövetsz egy komoly hibát. Hidd el a fiatal pasi sem szeret, csak kihasznál. Viszont a férjed sem, ha előletek dugdossa a vagyonát. Gondolom a munka végzett háztartási munkákért, gyereknevelésért nem fizet. Vagyis téged használ, aztán légy te a rossz a botlásért.


Én kidobnám a szeretőt, párterápia, felmondanám az albérletet és a családdal beköltöznék a férj házába, de levetetném a szülők haszonélvezetét. Vagy ház eladva, venni közös ingatlant abban a városban, ahol éltek. Nehéz lesz, bárhogy döntötök, de ez a házasság sok sebből vérzik. Én nem csak téged hibáztatlak a jelen állapot miatt, ebben rendesen benne van a férjed hozzáállása is.

2016. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/148 anonim ***** válasza:
jav: munka mellett végzett háztartási munkáért
2016. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/148 anonim ***** válasza:
90%

Azon a házon nem véletlenül van haszonélvezet, gondolom az a szülőké, tehát a kérdezőnek nincs túl sok joga követelőzni ezzel kapcsolatban. Feltételezem azért került a férj nevére, hogy a későbbiekben ne kelljen átírással, illetékekkel foglalkozni. A lényeg az, hogy semmi értelme erre építeni bármit is, hogy ott van az a ház. A szülők se véletlenül ragaszkodtak a haszonélvezethez, ne szóljon már bele senki, hogy mit csinálnak a saját vagyonukkal.

Attól még a kérdező férje egy élhetetlen, mire csinált 3 gyereket, ha nem tudja őket normálisan eltartani? De ugyanez igaz a nőre is. Mire szült? A családi pótlék miatt???

2016. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/148 anonim ***** válasza:
51%

#27 A szexért nem kellene fizetnie a férjnek, mint a becsületesen dolgozó örömlányoknál?

Tudja jól a férje, hogy egy aranyásót vett el. Védhetitek, de ha a férfi lenne már rég megköveztétek volna, ahogy most is a férfit szidjátok. Tudja ő nagyon jól, hogy miért nem költ a feleségére semmit. Csak a kérdező erről nem beszél, mert akkor már senki sem állna az oldalára. Ahogy az sem véletlen, hogy a férjét okolja ő is mindenért.

Egyre lejjebb süllyednek a nők, és a férfiakat szidják, magukat dicsőítik, pedig inkább szégyenkezniük kéne. Így is csak az ért vele egyet, aki kicsit sem különb nála.

Persze vannak kivételek, csak azt nem tudom, hogy hol...

2016. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/148 anonim ***** válasza:
26%
30-s, milyen szexről beszélsz? Nincs szex a férje részéről, de nem is támogattam kérdezőt sem a megcsalásban. Csupán felvázoltam, hogy a férj sem ártatlan a kialakult helyzetben. Ő kihasználja a feleségét. Az asszony viselkedését sem helyeslem de nem csak ő vétkes itt. Ezt csak együtt hozhatják rendbe. Válás esetén viszont a férj jó előre kisemmizte a feleséget.
2016. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/148 A kérdező kommentje:
Nem a családi pótlékért szültem! Teljesen normálisan szolíd jómódban neveljük a gyerekeket. A férjem nem keres olyan hu de jól, de azért nem panaszkodhat. Azért élünk albérletben, mert a cég ahol dolgozik fizeti.
2016. dec. 15. 18:31
 30/148 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Van szex a férjemmel, csak a barátommal jobb. Hogyhogy kisemmizett már jóelőre? Ezt nem értem.
2016. dec. 15. 22:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!