Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
82%

Mert a szakmai sikere megrémiszt téged. Bezzeg a húslevesét dicsérnéd, arra büszke lennél.


Van egy csomó szubmisszív csajszika, szerintem onnan keress egyet. Ha vele maradsz, magadra vess.

2017. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
9%

#90


Csak sikerült megint a primitív "mer' a férfi csak szekszt akar ám, csak azé' hajt, mer' aszt akarja" utalást beleszőni...

2017. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
27%
Furcsa mennyire meg sem értik itt sokan mi a gondja a kérdezőnek, csak nyomják a saját lemezüket.
2017. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:
8%

#90

Nő vagyok,de mindegy:) Ha nem a nő mellett áll ki valaki akkor már tuti pasi?:D

2017. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
73%

#93 Én megértettem, szerintem kulturált választ is írtam neki, de ő csak azokkal foglalkozik, akik sértegetik őt. Leírtam, hogy betörni nem lehet senkit, megszelídíteni talán igen. Ha ő ezt nem szeretné, mert úgy érzi nem ér ennyi vesződséget a nő akkor meg keressen mást. Mind a kettő egy praktikus tanács volt a részemről és nem álltam be egyik lövészárokba sem. Én egy szóval sem minősítettem a kérdező vágyait, hogy azok most jók vagy rosszak, nem szóltam be neki, hogy ne legyen papucs, de elnyomó sem. Felvillantottam egy olyan lehetőséget is, amit előttem más hozzászólók nem, de válaszra sem méltatott.


#88 Látom neked csak a szavaim kiforgatására futotta. Azt hittem nem kell leírnom, hogy a víz vizes, de oké a kedvedért megteszem: alap, hogy a pár tagjai legyenek kölcsönösek egymással, és a lánynak is engednie kell, de ő most nincs velünk, neki nem tudunk tanácsot adni. Próbáld meg rosszindulat nélkül olvasni, amit írtam, és ne rajtam töltsd ki a haragodat más nők túlzó elvárásai miatt.

2017. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
14%

24 évesen milyen szakmai sikere van? Jobb estben 2-3 éve diplomázott BSC vagy van egy mastere. Ha pedig jogász akkor most végzett, orvosin egyetemista lenne még.. Mi a szakmája hogy ennyire oda-vissza kell lenni érte?

Nő létemre kidobnám, ha ez most igy irányít mi lesz 5 múlva? Magától képtelen elérni amit akar de az igényei az egekben? B@zki dolgozzon meg ès ne màstòl vàrja el. Az egèsz röhej.

2017. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
7%
Bennem aztán nincs harag, nőként pont lesarom a többi nő elvárásait:D Max röhögök rajtuk.
2017. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
63%
Feleslegesen erőlködsz, a nőket nem lehet megváltoztatni, bármilyen erre tett kísérlettel csak a saját idődet rabolod.
2017. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
28%

Szomorú sztori. Az tök jó dolog, ha valaki tudja mi a jó neki, mit szeret, de azzal, hogy képtelen spontán lenni és részt venni más játékában kiönti a gyerekkel a fürdővizet :D

Jól fogalmazott a kérdező. Ezzel a lánnyal lenni két személyes maszturbáció lehet. Egy monológ az egész, amihez lehet asszisztálni és nem egy párbeszéd.

Olyan ez, hogy tök jó, ha valakinek vannak kedvenc zenéi és szívesen mutatja meg őket, de ha állandóan csak azt lehet hallgatni, amit ő talált, és az nem érdekli, amit én, akkor az nem lesz egy kétszemélyes dolog.

2017. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:
#97 Örülök, hogy elnevetgélsz magadban. Most akkor arra válaszolj, miért kellett nemtelen módon kiforgatnod, amit írtam.
2017. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!