Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:

"Szivem úgy érzem nem figyelsz rám és cseszel arra ami nekem jó vagy én szeretnék. Tudnál kicsit változtatni vagy megbeszélhetnénk ? Majd hívj fel, amikor eldöntötted." Felveszed a kabátod, lenyomod a kilincset és elmész szépen amíg ő nem keres. Ha keres, visszamész és leültök beszélni, ha nem keres az jó, mert nincs vele további teendőd.

30/f

2017. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
86%

#92 Egy szót sem mondtam a szexről, de ha te így értelmezed... A lényeg az lett volna, hogy ha ilyen szinten más a véleménye 2 embernek a párkapcsolatok menetéről, és más is a világnézetük, akkor nem az a megoldás, hogy a pasi

1, "betöri" a nőt

2, megszakad a pici szíve, mert minden jobb a semminél.

De most komolyan, ha ilyen szinten nincs összhang, akkor mi tart egyben 2 embert? Ugyanazokat a sorozatokat nézik, vagy mi?


#94 Jah, abszolút pasinak gondoltalak, mert az ember ilyen gyökérségeket normál esetben nem ír a saját neméről. Vegyél példát a pasikról, náluk rohadtul nincs olyan, hogy "a hülye férfiakra" panaszkodnak (max a "white knightok" akik csak be akarják hízelegni magukat a csajoknak) pedig néha nem ártana.

2017. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
17%

A saját érdekedben: sehogy.

Majd rájön 50 éves korára, hogy nem elég egy p.nanyalókutya a háztartásába, 55 éves korában felköti magát, vagy alkoholmérgezésben elpatkol.

Ez az egyik verzió, másik, hogy enged a társadalom nyomásának, "bepasizik" lesz egy gyereke(pasas nem bírja fél évnél tovább) majd a gyerekétől várja a segítséget.

Tele van ilyen egyedülálló önmegvalósító öregnyanyával a társkeresők, hazudoznak összevissza, és puffognak magukban még, amíg élnek.

2017. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
57%

Nem olvastam végig a válaszokat.



Várj. Jön majd egy krízis, ami nem fog neki menni egyedül. Lehet, hogy egy rokon halála, egy elrontott interjú, kirugják, megalázzák a tömegközlekedésen. Onnantól, hogy megtanulja, hogy számíthat rád, nyitni fog feléd.

2017. máj. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
88%
Nem bírjátok, ha egy puncinak nincs szüksége rátok. Közben pasik öngyilkos gondolataival van tele az oldal, de ha titeket megnyugtat a gondolat, hogy egy nő öngyilkos lehet, akkor ne csodálkozzatok, miért nincs nőtök.
2017. máj. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd ott. Jobbat érdemel.
2017. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd ott, sok bosszúságtól megkíméled magad. Ti ketten nem alkottok egy működő párt - nem azért mert te vagy ő hibás lenne, egyszerűen arról van szó hogy totál másként látjátok a világot.


Neked egy halk szavú, kedves, mosolygós lány kell aki fel tud nézni rád, neki meg egy magas végzettségű, de rendkívül -hogy is fogalmazzak szépen- rugalmas férfi, akinek mindig minden megfelel amit a nő akar.

2017. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
22%

Minek?

Ha szerencséje van, majd megtöri a legkegyetlenebb tanítómester - az Élet.

Ha meg nincs, hát legfeljebb erősen, büszkén és roppant magányosan fog meghalni.

Hátnabumm.

2017. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés vagy neki. Keress mást, mert később se leszel elég, s ez csak rosszabb lesz.
2017. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!