Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
15%
Kéne a f.....nak ilyen nő. Irritáló lehet. Majd egyszer nagyot fog koppanni a kis akarnok, csak hidd el, emberére kell akadnia.
2017. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
25%
Céltudatos, karrierista, törtető nővel, csak szexkapcsolatot tervezzél. Rajtad is ugyan úgy átgázol, mint bár kinn a céljai érdekében.
2017. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
18%

#18


Én most a nőre gondoltam. Ő teszi ezt inkább.

2017. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
38%
Itt a nyolcvan százalékos csaj, inkább kezdj vele, őt simán be tudod törni, mint a lovat. Sőt, be se kell törni, magától mászna a küszöböd alá.
2017. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
71%

Az a "baj", hogy mindketten dominánsak szeretnétek lenni, de neki jobban megy.


Hagy inkább, majd megtalálja magának azt a fajta alárendelődő férfitípust, akinek ez nemhogy baj, hanem még jó is.



Te pedig törekedj egy egyenrandú kapcsolatra, ne akarj dominálni.

2017. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:
23%

#24


Facepalm...

2017. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem neked nem lenne szabad kapcsolatba kezdened egyetlen nővel sem, amíg ilyen mentalitású vagy.


Visszafele reagálva a dolgokra:


1. Neked miért fáj az, hogy elmondja, szex közben mi esik jól neki, hogyan élvezi igazán? Vagy jobban szeretnéd, ha megjátszaná, vagy csak feküdne ott mint egy fadarab, mert nem élvezi? Neked ebből áll a szex, hogy ahogy TE akarod, ahogy NEKED jó, és ha neki nem pont úgy jó, mint neked, akkor hogy merészel szólni?


2. Programok. Ha előre megbeszélt programotok van, pl elmentek egy szuperhősös filmre, akkor gondolom nem ül be egymaga egy disney filmre. DE miért akarsz ráerőltetni olyan dolgokat, amiket ő nem szeret/amikhez nincsen kedve? A saját írásodból az jön le, hogy neked is szar érzés olyat csinálni, amit nem akarsz, akkor tőle miért várod el ugyanezt?


3. Szerintem teljesen jól gondolkodik a gyerekvállalás vs anyagi helyzet témájában. Ugyan miért vállalna gyereket minimálbérre? Van róla fogalmad, hogy mennyibe kerül egy gyerek? Ez inkább felelősségteljes gondolkodás. Vagy te azt akarod, hogy a leendő családod nyomorogjon, és a gyereked nélkülözzön?


4. És őszintén szólva, én is "elvárom", hogy a párom elismerje az eredményeim, és büszke legyen rám, ha valami olyat érek el. Ha nem büszke rám, se semmi, ha nem érdekli, akkor a lényem egy része nem érdekli őt. Kell nekem egy olyan férfi, aki lesz*rja az örömeimet, meg a céljaimat a támogatás helyett?

Nem azt mondom, hogy az én szakmám iránt érdeklődjön annyira hogy folyton erről faggasson meg a szabadidejét erre áldozza, de ha semennyire sem érdekli, akkor zavarna.



Összeségében szerintem te egy olyan kapcsolatra vágysz, amiben te vagy a fölérendelt, a nő pedig az alárendelt, egy pincsit szeretnél, aki megy utánad és szót fogad. Ez nem férfiasság, ez gyerekesség.


Te nem tekinted egyenlő félnek, partnernek az (aktuális) párodat a leírásod alapján.

2017. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
92%
Ha téged az megaláz, hogy valaki nem akarja, hogy irányítsd, akkor nagy bajok vannak a fejedben.
2017. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
26%

24. Köszönöm, hogy spekulálsz rám, de én boldog és harmonikus kapcsolatban élek. :) Nálunk egyikünk sem akarja irányítani a másikat, mindent meg tudunk beszélni egymással, és mindketten boldogok vagyunk.


Lehet irigykedni. ^^

2017. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
17%

#27


De fordítva miért jó a ráerőltetés? Még a filmekbe is rendszerint beemelik a "férfinek kötelező a nővel nézni a gagyi romantikus szappanoperát" jelenséget. Ez ugyanolyan rossz, nem?

2017. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!