Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
 71/109 anonim ***** válasza:
34%

Ez esetben viszont te sem vagy nagyon más.

Ahogy mondani szokás, zsák a foltját, itt pedig 2 zsák van, hogy tovább vigyem a hasonlatot. Nem illetek össze, ennyi.

Egyedül az orális szex részét nem értettem a nőktől, hogy ezt miért látják jónak. Egy férfi azért oda szokott figyelni a másik nonverbális jeleire is vagy pedig elengedi magát és, ha kellő szenvedéllyel csinálja akkor pont azért fogja élvezni a másik.

Kíváncsi vagyok, itt mennyi nő élvezné azt, hogy miközben a párját kényezteti, ő folyamatosan dirigál neki, hogy éppen mit csinál szarul. Fantasztikus lehet egy ilyen aktus.

2017. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb, ha szinte mindig rámbízná magát, de erről a vágyamról ebben a mocsok mai világban letettem már, így elég lenne, ha csak néha. Néha lehessek férfi.
2017. máj. 3. 21:59
 73/109 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is hasonló. Szörnyű volt, hogy szexben nem kezdeményezhetek, hanem akkor kell szexelni, amikor épp ő akar, mert ő nem bír jönni velem. És a többi dologban is én kapcsolódom csak az ő dolgaihoz ő az enyémekez nem. Nálunk az lett a vége, hogy szakítottam. Pedig érzelmileg nagyon intenzív volt, de az életemet nem láttam így a jövőben.
2017. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
91%

De nem attól vagy férfi, hogy valaki rádhagyja magát. Akkor max óvónéni vagy.


Miért nem szerzel be egy cicust? Egy állat kizárólag rád van hagyatkozva.

2017. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
91%
Mondom en, hogy a futyizorejes ketrecbol szokott ide a Kerdezo, ott nyavalyognak allandoan, hogy a mai "feminista" nok nem akarnak alarendelodni a ferfiaknak. Ez egy ordas nagy kamukerdes es csak a nok degradalasara lett kiirva.
2017. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, még csak pár hete vagytok együtt. Nem mindenki tudja ennyi idő alatt elengedni magát és teljesen ráhagyatkozni a férfira, akár a szexben akár másban. Ő nem kevésbé nőies attól, hogy bizonyos falak benne később omlanak le, sőt... Nálam kb. két és fél év kellett ahhoz, hogy vakon tudjak bízni a páromban, addig én is sokkal irányítósabb voltam, egyszerűen mert még nem volt köztünk olyan szintű lelki egység. Konkrétumok nélkül ez egy kicsit ködös, de hát ez van, remélem azért érted mire gondolok.


Ez a puhaság és nőiesség dolog nem megy parancsszóra, hogy valaki kijelenti hogy ez a női princípium és kész, aki nem így tesz az egy mocskos feminista. A nők nem egyformák, valaki természeténél fogva egy könnyen oldódó típus, más pedig óvatosabb, és azt a fajta tipikus női viselkedést, amire te vágysz nem tudja akármelyik férfival produkálni, csak azzal, aki már bizonyította neki, hogy érdemes és biztonságos mellette puhának lenni. Az ilyen nőt nem betörni és megzabolázni kell, hanem megszelídíteni. Türelemmel, kedvességgel, és ami a legfontosabb, bölcsességgel. A bölcsesség azért fontos, hogy az irritáló irányításába ne rögtön feminizmust magyarázz bele, hanem a dolgok mögé látva kiismerd a lelkét és ott találd meg az okokat.


Erőszakkal, irányítással és okoskodással a "dolgáról" semmire nem mész. Ez a típusú nő is tud nagyon kedves és alkalmazkodó lenni, de csak egy bizonyos férfival. Azzal, aki elnyerte a szívét, ez pedig nem néhány hét alatt megy. Viszont ha valaki egy ilyen megzabolázhatatlan, betörhetetlen nő bizalmát elnyeri egy életre szóló társat kap, pont azért, mert más férfivel sosem produkálja ezt a fajta simulékony viselkedést.


Te viszont ennek a nőnek nem a szívét szeretnéd, hanem letörni az akaratát, elvenni a páncélját, ami eddig őt a sérülésektől védte vagy segítette a talpra állásban. Ez így nem fog működni. Talán jobban jársz, ha egy más típusú nővel kezdesz és hagyod, hogy őt más szelídítse meg.

2017. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
8%

Úgy, hogy nem papucskodsz, hanem kihajítod a francba, és a következő pali is, és az azutáni is, és az majd talán letöri a fene nagy egóját.

(Vagy nem, és macskás vénasszony lesz belőle)

2017. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
91%
Hadd nyalassa már magát ahogy ő szereti, nem ahogy neked épp kedved van. B+
2017. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
93%
Na, megjott mar az is, aki a macskara van fixalodva. Rohej! :)
2017. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes helyzet, az biztos.

Akkor lássuk:

1. a gyerekvállalás: ezt jól gondolja. Sajnos sok gyerek megsínyli, hogy nem a megfelelő anyagi környezetbe érkezik, pedig mindenkinek joga van hozzá, hogy megfelelő körülmények között nevelkedhessen. Ezzel egyetértek.

2. a programok: na ez már kicsit neccesebb téma, mert néha be kell vállalni olyan programokat, olyan filmeket, stb, amikhez nincs kedve az embernek, a párja miatt. De folyton feladni azt, aki te magad vagy, semmi jóra nem vezet hosszútávon, én azt gondolom.

3. a szex: szerintem azzal semmi baj sincsen, hogy kommunikálja mi az ami jó és mi az ami rossz.


Próbáltál már vele erről beszélni? Valószínűleg lehet valami rossz tapasztalata, esetleg egy papucs férfi az exei közül vagy éppen pont egy kontrollmániás, akik ezt indikálják benne.

2017. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!