Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
 51/109 anonim ***** válasza:
56%
"egy vajódi féjfinek tunnia kejjene ajapbój" Kerdezo, hogy nem olalkodunk at a ferfiketrecbol iderottyintani egy budos, provokalo kerdest. Szanalmas, amit naponta muvelsz itt a GYK-n. Vesd mar az eszedbe, hogy semmi kozod nincs idegen nok eletvitelehez, elvarasaihoz, szokasaihoz, legfokeppen pedig ahhoz, hogy mikor szulnek.
2017. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
17%

#52


Akkor vissza a kérdezővel a ketrecbe, közvetlenül Szánsájndoll mellé, aki egy másik kérdés alatt játsza a háborodott nőt.

2017. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tök normális dolog, hogy büszke vagyok azokra, akiket szeretek. Anyukámra, tesómra, barátaimra. Igen, maguktól és maguknak csinálták, de én büszke vagyok, hogy lépnek, tanulnak, előre jutnak.
2017. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
12%
Uramatyám, nehogy gyereket vállalj ezzel a nővel! Ha valami csoda folytán túléli a szülést (tuti a dokit is kiosztaná, hogy neki mi KELL), a babázástól tuti becsavarodik. A kisbaba bizony nem fog neki szót fogadni, nem fogja produkálni a szakirodalomban leírt viselkedést, és ettől borzasztó rosszul fogja magát érezni a barátnőd. Úgyhogy okvetlen húzz gumit! Próbáld neki elmagyarázni, hogy attól, mert valami nem egyezik az elképzeléseivel, még lehet jó. Ha ezt megértette, utána jöhet a házasság (az esküvőn is gyakran történik malőr. Ott sem sétálhat el a menyasszony), meg a gyerek.
2017. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
28%

A kérdező nem azt akarja hogy minden csak úgy legyen ahogyan ő szeretné, hanem azt akarja hogy néha úgy IS(!!)legyen ahogyan ő szeretné. Mert jelenleg kizárólag az van amit CSAK A CSAJ AKAR. És akkor itt egyeseknek ez teljesen rendben van, meg ő az igazi önálló nő, aki nagyon is jól csinálja? Na ez a nap vicce. Senkinek nem kell hatalmaskodnia a másik felett, az egyenrangúság lenne a lényeg, hogy mindenki vágya szerepet kapjon a kapcsolatban és meg legyen az egyensúly. Ebben a kapcsolatban nincs egyensúly, itt a nő elnyomja a férfit, akire ez már most pár hét után fullasztóan hat. És teljesen jogosan. Egy kapcsolatban mindkét félnek meg kell adni a lehetőséget arra hogy adjon a másiknak és ugyan úgy mindkét félnek meg kell tanulnia hogy néha le kell mondani valamiről a másik javára. Ez nem egyenlő az alárendeltséggel. A gyerekkérdésnél meg sztem nem azzal van a probléma hogy biztos anyagi hátteret akar, hanem hogy erről is csak ő akar dönteni, minden kizárólag az ő véleményén múlik. Legalábbis így adja elő, kíváncsi lennék hányszor teszi a mondatba bele azt hogy "a párommal együtt fogjuk eldönteni hogy....". Valószínű nem túl gyakran vagy soha, mert mindent ő dönt el egyedül.

A szexben is fontos hogy engedjük a másikat kibontakozni, max ha nem igazán működik jól a dolog akkor lehet instrukciókat adni és megbeszélni ki mit szeretne. De a folytonos dirigálás csak feszültté teszi a másikat és azt érezteti vele hogy semmit nem csinál jól.

Én azt tanácsolom üljél le vele beszélgetni és mond el neki amit érzel/gondolsz. Ha hajlandó változtatni a hozzáállásán van értelme a kapcsolatnak, ha nincs akkor semmiképp ne próbáld "erővel betörni", hanem keress mást.

2017. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
17%

56-os, na végre valaki, aki átlátja a helyzetet. :)


A harmónia és a konszenzus nem alárendeltség!

Ha mindig az van, amit az egyik akar, és soha semmi más, NA, az alárendeltség!

2017. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
19%

#56

Itt gyakorikérdéseken azt jelenti az egyenrangúság amit a válaszokból is látsz.

2017. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:
30%
Megértelek kérdező ez így nehéz lehet.
2017. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező leírta, hogy neki az a természetes, ha a férfi a dominánsabb, nem azt írta, hogy ha a két emberke egyenlő.
2017. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
22%

68. Kettős mérce van itt gyakorin, látod. :D

Ha a pasi karrierista, és még a nőt is irányítani akarja, akkor ő egy p*tcs, akinek bizonyára komplexusa van, és ezért rendelné alá a nőt.


Ha egy nő csinálja ugyanazt a férfival, akkor ő csodás jégkirálynő, céltudatos, önálló.



Ja, és bármennyire is nehéz ezt elhinni (hisz már megkaptam, hogy szűz kisfiú vagyok XD), ezt nőként írom. Én a tényleges egyenjogúságban hiszek, ami nem többet és nem kevesebbet jelent annál, hogy egy férfi és egy nő ugyanazon cselekedeteit ugyanazon mérce szerint ítéljük meg. ;)


21/L

2017. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!