Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

#9 God bless


Erről van szó.


Kérdező, nincs semmi gáz, ezzel a nővel, és a legutolsó dolog, mait csinálni kell, az megváltoztatni őt. Egyszerűen csak te nem vagy hozzá való.

2017. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
19%

Na megjöttek a nagy megmondónők... Érje el azt amit akar, legyen ilyen személyisége, de nulla kompromisszumkészséggel minek akar kapcsolatot azon kívül, hogy néha úgy nyalják ki ahogy neki jó?


Pont azt csinálja mint egy férfi amikor lábtörlőnek tekinti a barátnőjét merthogy ő azt csinál és oda megy ahová akar, a másiknak meg csitt a neve. Akkor persze máris jönnek a hőzöngő kommentek.

2017. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
13%

#9


Az ilyen nő nem is vágyik férfira, mert akkor vita lenne állandóan. Egy tipikus szub, alárendelt férfi való az ilyen mellé.

2017. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:
32%

Imádom, hogy a feministák leragadták az orál témánál, meg a képzeld elnyomásnál, de senki sem veszi figyelembe, hogy ez: "Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra. " azért elég gyerekes viselkedés.


Ez a nő SOSEM köt kompromisszumot a kérdezővel, pedig néha kellene neki is engednie, különben egyoldalúvá válik a kapcsolat.


21/L

2017. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
90%

#10


Ekkora baromságot!


Miért felejtene el ettől nőnek lenni?


Csak, azért mert ki meri jelenteni, hogy ő mit szeretne? Milyen feltételek mellett szeretne gyereket vállalni? Nem akar bárhova elmenni veled, ahova te éppen el akarod rángatni?


Van saját véleménye, akarata, fogadd el vagy keress mást!

2017. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
78%
Te ha önmagadban nem érzed magad férfinak, akkor nem vagy az. Egy pulikutya mellett se leszel az.
2017. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
27%

#14


Ez szerintem inkább, simán a másik véleményének semmibevétele. Leszarja, hogy a másiknak is van öntudata, véleménye. "Az lesz amit mondok és kész".

2017. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
8%

17. A nő nem ugyanezt teszi?

Akkor egyik se köt kompromisszumot, mindkettő a saját feje után megy. Ezt lássuk be, mert szétszeditek a férfit, miközben az egekbe magasztaljátok a nőt, aki ki meri mondani, amit akar. :) Pedig igazából egyik sem különb.


Miért van akkor kettős mérce, a férfi ugyanezekkel a paraméterekkel miért válik egy önző puhap*tcsé a szemetekben? :)


21/L

2017. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
88%
felén a lovakat szokták betörni és nem a nőket...
2017. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 A kérdező kommentje:

A legtöbb esetben kompromisszumra jutottunk. De nekem szükségem lenne arra, hogy néha ne legyen kompromisszum, hanem NÉHA legyen egy az egyben az, amit én akarok, én akarok örömet szerezni úgy, ahogy gondosan kiterveltem, én akarok adni neki egy délutánt vagy estét, egy szeletet abból, amit én összehozok.

De amint megpróbáltam ezt és nem hajlottam kompromisszumra, vagy nem az volt amit ő akart, egyből hazament. Nem képes kicsit sem tartozni hozzám, rám utalni magát. A szexben is jól esne, csak egyszer bízna bennem és hagyna kibontakozni, a férfi és nő természetes módon kiegészítik egymást, néha az ellenkező nemű ember jobban tudja, hogy mi a jó, mint te magad, csak el kell engedni magát az embernek. Ez a szép és romantikus az egészben, nem az irányítgatás. Oké, megtanultam maszturbálás közben, hogy mi a jó neki, de velem ne társas maszturbálás legyen már a szex, hanem arról szóljon, hogy mi ketten mit alkotunk!

2017. máj. 3. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!