Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
 61/109 anonim ***** válasza:
10%

Na jó, 0%-ra pontozták az egyenlőségről szólom válaszomat - ez pedig bizonyíték arra, hogy itt nem is igazán az egyenlőségben hisznek, hanem a nő felsőbbrendűségében. :)


Ahj, legalább ne bizonyítottátok volna ilyen átlátszó módon. :c

2017. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
17%

Felesleges magadra venni, én is nagy ívben leszarom az itt pontozó embereket.

Ezeknek a nőknek soha nem lesz senkijük, egy idő után pedig nem is fognak kelleni senkinek max egy gyakoris "szűzfiúnak".

2017. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
77%

"Na jó, 0%-ra pontozták az egyenlőségről szólom válaszomat - ez pedig bizonyíték arra, hogy itt nem is igazán az egyenlőségben hisznek, hanem a nő felsőbbrendűségében. :) "


Azért lettél lepontozva, okoska, mert olyan dolgokkal érvelsz, amelyek nem hangzottak el/lettek leírva sehol sem. Ezzel pedig gyakorlatilag pofánb@.sztad az egyenlőségről szóló (egyébként önmagában korrekt) kinyilatkoztatásod.

2017. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
10%

63. Na igen, igazad van. :)


Egyébként a feminizmus is eredetileg az egyenlőségről szólt, csak manapság már az is annak vallja magát, aki simán csak elkeseredett, és komplexussal rendelkezik.

2017. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
50%

64. Te meg olvass vissza.

Igen is, írták többet is a férfinak, hogy ha ő akar irányítani a kapcsolatban, akkor baj van vele.

A nőt ugyanezért az egekbe magasztálták többen is.

2017. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 A kérdező kommentje:
Félreértetek, én leírtam, hogy legtöbbször kompromisszum volt. Az zavar, hogy ha én nem vagyok hajlandó kompromisszumra éppen (megeshet néha, nem?), akkor sem tud egy kicsit hozzám "tartozni", rám utalni magát, kis teret engedni nekem, hanem lelép, mert neki nincs kedve ehhez, nincs kedve ahhoz. Ugyanez van a szexnél is, soha nem izgathatom, nem nyalhatom úgy, ahogy akarom, csak úgy, ahogy ő utasít, különben oda az egész szex.
2017. máj. 3. 21:51
 67/109 A kérdező kommentje:
Az igényeimről pedig hallgatnom kell, azt nem mondhatom ki, hogy egyáltalán nem tisztelem jobban az eredményei, tanulmányai, munkája miatt, mert akkor karóba lennék húzva. NŐI értékek miatt tisztelek egy NŐT, de ezt sem mondhatom ki, mert megbélyegeznek.
2017. máj. 3. 21:53
 68/109 anonim ***** válasza:
93%
De ha neked rossz lenne, ahogy szop, rászólnál, nem? Joggal tehetnéd, hisz te tudod, mi kell neked.
2017. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 A kérdező kommentje:
Nem, nekem örülnöm kell, hogy egyáltalán hajlandóan szopni a nők.
2017. máj. 3. 21:56
 70/109 anonim ***** válasza:
53%

Az egyik kommentjében azt írta a kérdező (idézem): " NÉHA legyen egy az egyben az, amit én akarok, én akarok örömet szerezni úgy, ahogy gondosan kiterveltem, én akarok adni neki egy délutánt vagy estét, egy szeletet abból, amit én összehozok.....A szexben is jól esne, csak egyszer bízna bennem és hagyna kibontakozni..."

Nekem ebből nem úgy jött le hogy ő mindig azt akarja hogy kizárólag az ő vágya teljesüljön. Még ki is emelte hogy NÉHA meg hogy legalább 1x hagyná az ágyban kibontakozni őt a csaj. Szóval még ha alapvetően úgy is gondolja természetes az ha a férfi a dominánsABB, akkor sem arról van szó hogy ő el akarja nyomni a nőt, sokkal inkább hajlandó a kompromisszumra mint a lány, aki szimplán hátat fordít és haza megy ha nem az van amit ő akar. És amúgy az teljesen természetes ha egy férfi szeretné, ha a nő rábízná kicsit magát és engedné hogy adhasson neki, megmutathassa milyen ő valójában. Sztem ez a lány nem is ismeri ezt a fiút igazán. Tulajdonképpen folyton elutasítja mint embert (is).

2017. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!