Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
 81/109 A kérdező kommentje:

Nem vagyok papucs.

Lehet, én végül úgy nyalnám ki, hogy sokkal nagyobbat élvezzen, csak semmi lehetőséget nem kapok arra, hogy mutassak neki valami újat, mert jönnek a felszólítások, hogy "gyengédebben!"/"kicsit lejjebb!"/"lassabban!"

2017. máj. 3. 22:26
 82/109 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok papucs."


Dehogynem. Ha nem lennél papucs, akkor

1. már rég kidobtad volna

2. nem irkálnál ki ide ilyen kérdéseket

2017. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, milyen érdekes, hogy neked ekkora frusztráció, hogy nem te mondod meg neki, ő mit akar, hanem ő ezzel már rég tisztában van.
2017. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 A kérdező kommentje:

Akkor milyen az, aki nem papucs? :D Állandóan az ő szava szerint van minden?

Pont azért írtam a kérdést, mert nem vagyok papucs, nem tudom elviselni ezt a helyzetet, és azt sem, hogy olyanért vár tiszteletet, ami engem nem érdekel (szakmai siker).

2017. máj. 3. 22:33
 85/109 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit törj te be.. :D


Amúgy nem feltétlenül kell neked emellett a csaj mellett leélned az életedet; keress valami szubmisszív kiscsajt aki csüng minden szavadon, ugyanakkor nincsenek elvárásai, és aki nem akar "férfias" beleszólást a kapcsolatotokba, aztán nem kell neked gyurmázni a másik személyiségével.

2017. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de ebből csak akkor lesz megalázás, ha ezt így add elő és így is éled meg.

ELmondja, hogy sikereket ér el a munakhelyén, nyilván örül, ha ezt a párja is elismeri, mert jól esika dícséret. Gondolom neked is jól esik, ha dícsérnek. Beszéltetek a gyerekvállalásról, erre elmondja, hogy ő hogyan képzeli el, fontos számára, hogy pl. az anyagi alap meglegyen, és igen, ynilván ha az ember gyereket vállal, azt nem egyedül teszi, ehhez az anyagi alaphoz kell egy pasi is aki férj lesz meg apuka.

Egy párkapcsolatban vagytok, ahol az a cél, hogy jól érezzétek magatokat, vagyis ha szerveztek programot nyilván mindkét fél igényeit figyelembe kell venni. Akárcsak a szexnél. Mivel nem vagyunk gondolatolvasók, ha a párunk jelzi, hogy hogyan jó neki, nyilván könnyebben jön ő is rá, hogy mit kéne változtatnia. Nekem úgy tűnik egy tök normális nő aki egy érett férfivel szeretne egy felnőtt párkapcsolatot. Nyilván ha te összehasonlítod magad és mindenhol kevesebbnek éled meg magad, akkor elsősorbana te önértékelésedben vana hiba... emellett lehet hogy nem passzoltok vagy ő nem vesz téged eléggé figyelembe bizonyos téren (pl. otthagy ha nem tetszik nekia program nem megbeszéli) de ezzel együtt nem arról van szó, hogy férfias lenne a viselkedése. Te vagy önbizalomhiányos és azonosítod a sajtá gyengeségeidet aként, hogy ez téged tesz kevésbé férfiassá (összemegy a kukac, vagy mi a szösz?)

2017. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
100%

#71

Én pl folyamatosan kérdezgettem a párom az elején, hogy hogy jó neki. És bár az elején sem voltak problémák, msot ott tartunk, hogy azt mondja hogy neki még sosem volt ilyen jó az orál (tudnám ha nem mondana igazat, elég nyíltan kommunikálunk). Azért persze nem atomfizika, de szerintem a női test bonyolultabb, nehezebb ráérezni, hogy mi mikor hol és hoygan jó milyen intenzitással. És már egy miliméter is számít. Úgyhogy pl. amikor úgy érzem tényleg csak egy icipicit kéne erősebben avgy kicsit arrébb, én is szoktam szólni. Neki ez valahogy nem veszi el kedvét, főként ha látja az eredményét... a szex még mindig nem lóverseny, nem a "teljesítmény" a fontos, hanem a jó együttműködés.

25/N

2017. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
27%
Ja csak már megint minden a nőről szól, az ő szívét kell elnyerni, nyalni a seggét úgy ahogy ő akarja hónapokig, lehozni neki a csillagokat az égről hátha végre megszelidül, talán 2 év alatt, mert hát neki páncélja van amire vigyázni kell. A pasi legyen türelmes, kedves stb. de az ő szíve kb le van sza*va. Baromi uncsi már.
2017. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg milyen mocsok világ, hogy a nők nem követi pincsikutyaként a férfit és engedelmeskednek neki. Beszarok.

Kérdező, üzenem neked meg a macsót játszó társaidnak hogy azok az idők véget értek, amikor csak a férfi szava döntött. Vége, ennyi volt.

2017. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
86%
#88 Megszoksz, vagy megszöksz... Nem kell neked senkihez alkalmazkodnod, nem kell senkire várnod. Vagy tán fegyvert szorítanak a tökeidhez?
2017. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!