Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
16%

jó kis kérdés így estére, had csámcsogjanak rajta a gyikes kollégák.

egyébként biztos van ilyen stílusú csaj, de hogy nem te vagy a kanja kedves kérdező, az is biztos :D

2017. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon jól teszi, szimpatikusnak tűnik. Pont ilyen egy mai modern, önálló erős nő. Biztos jó női példákat látott a családjában, hogy tudja egy férfi előtt soha nem szabad meghunyászkodni.

Te kérdező meg férfiasan irányítsd a kutyádat mikor sétáltatod, de ne egy embert.

2017. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 A kérdező kommentje:

Szerintem az a természetes, ha a férfi kicsit dominánsabb.

Amúgy nem olyan szakmája van, ahol át szokás gázolni másokon, nem is nagyon lehet, de ettől még komoly és nagyon felelősségteljes állás. De nekem egyáltalán nem ez számít egy nőben, felőlem kukás is lehetne, szerintem nem az ő dolga, hogy megváltsa a világot. Úgy viselkedik, mintha kényszerítették volna, hogy ezt az életmódot válassza, és ő ennek ellenére állná a sarat, de ő folyamatosan azt várja, hogy olyan miatt ismerjem el, amit ő akart magának, ő vette a nyakába.


27-es, te pedig nagyon félreértettél!

Nekem az a bajom, hogy lehet, hogy nem is akar szülni, ha pedig igen, akkor öregasszony lesz, mire érettségizik a gyerek. Szerintem ez egy fajta önzőség. Ha pedig mégis hamarabb tervez gyereket vállalni, akkor pedig evidens, hogy elvár a férfitól egy bizonyos anyagi helyzetet. Én pedig nem szeretem, ha a pénztárcámban turkálnak.

2017. máj. 3. 20:30
 34/109 anonim ***** válasza:
68%
# 29: És ezzel kötelező volt privátban is eldicsekedni? Régen rossz, ha valaki ennyire veri a mellét, hogy milyen boldog.
2017. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell betörni senkit. Még a lovat se. Egy ilyen nő mellé szimplán férfi kell nagybetűvel, nem pedig te.
2017. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
16%

34. Muszáj volt, mert rágalmaztál, te idióta. :)

Hagy védjem meg magam, ha már hülyeséget terjesztesz rólam, amikor nem is ismersz!

2017. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
80%
Nem természetes ha a férfi a dominánsabb. A nő is lehet domináns, ennyi.
2017. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
38%

#32


De a férfit meg lehet "hunyászkodtatni"? Az nem ugyanolyan rossz, kellene, hogy legyen?

2017. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
87%
#30, természetesen az sem jó, ha a nő akarja a másikra erőltetni az akarátát, erről nem is volt szó. De a nő nem is akarja ráerőltetni a férfire. Ha a férfit nem érdekli az adott program, akkor megy egyedül, és nem akarja maga után vonszolni a másikat. Vagy egy kapcsolatban MINDENHOVA MINDIG a másikkal kell menni? Le kellene mondani minden olyan programról, ami engem érdekelne, de a páromat nem, mert ő nem akar jönni?
2017. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
91%

#37


Pontosan ezért nem értem miért kell a feminista és a sovinisza tábornak rögtön nemiségi kérdést kreálnia, mikor nem ez a lényeg, hanem az, hogy aki domináns az találjon magának alárendelődőt és fordítva.


Aki pedig az egyenrangúságban hisz, az pedig olyat, aki szintén.


És semmi baj nem lesz.

2017. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!