Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
0%

#39



Hát igen, de azokból szoktak születni azok, hogy valamelyik fél (vagy mindkettő) elkezd másfelé kacsintgatni. A kevés, vagy semmi együtt töltött idő hamar elhidegüléshez vezet. Amikor már csak este találkoznak és közös programjaik a bevásárlás, vacsora, szex kombó akkor ott már sok segítség nincs.

2017. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
91%

"Nekem az a bajom, hogy lehet, hogy nem is akar szülni, ha pedig igen, akkor öregasszony lesz, mire érettségizik a gyerek. Szerintem ez egy fajta önzőség."


Azt írtad a felvezetőben, hogy durván harminc éves korára tudná elérni azt az anyagi helyzetet, amire jöhetne a gyerek. Egyedül. Ha ketten, akkor talán korábban is. Tehát mire a gyerek leérettségizik, durván ötven körüli lesz. Azért egy ötvenéves, bár nem fiatal már, de nem is kéne leöregasszonyozni. Azért egy táncot még biztos el tud járni a fiával a szalagavató bálján. (irónia)

2017. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
84%

Van egy mondás: a nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő. (nyilván ez fordítva is igaz, de most egy nőről beszélünk) Nos, elmondom neked az én példámat: a volt férjem szerint én egy határozott, karakán nő vagyok, mindenről megvan a véleményem, hajtom a magam igazát, amit ő mond azt 10ből 8szor elvetem, neki kell alkalmazkodnia hozzám és semmi nem jó amit csinál. Félig meddig igaza van, bár azt is elismeri, hogy mindig békés családi otthon várta, feleslegesen nem kezdek vitát és észérvekkel azért meggyőzhető vagyok. De alapvetően én irányítottam a kapcsolatunkban.


Nos, a mostani kapcsolatom konkrétan bdsm kapcsolat. És a mostaninak szó szerint engedem hogy pórázt tegyen a nyakamra, ha úgy akarja. Leszámítva a játszadozásainkat az ő véleménye az hogy ügyesen irányítom az életem de alapvetően egy bújós kiscica vagyok. Félig meddig neki is igaza van.


A helyzet az hogy az exem szeretett volna kemény férfi lenni, de nem ment neki velem szemben, a mostani viszont született domináns. Amikor az exemnek hagytam, hogy ő szervezzen vagy csináljon meg valamit a dolgok vagy rosszul sültek el,vagy egyszerűen nem tetszettek nekem. A mostani mindent tökéletesen csinál, így rá is hagyom.


Ami a szexet illeti, ugyanez: ha nem irányítottam, nem jól nyalt és nem volt jó az egész. A mostanit nem irányíthatom és nem is akarom, mert minden tökéletes így.


Szerintem ő is más lenne egy igazán domináns férfi mellett, vagy lehet hogy tényleg egy bólogató jános kell neki. Neked viszont nem való erős nő, ez biztos.

2017. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, szerintem semmi közöd hozzá, hogy ez a nő mikor és hogyan akar szülni. Beszéld meg vele, hogy neked fontos a gyerek, a család, és ha ő nem így gondolkodik, akkor nem kell erőltetni, hanem keress olyat, aki a te nézeteiddel ért egyet. Az ő élete, úgy éli, ahogy akarja, még ha ez önzőnek is hat a te szemedben. Egyébként ha 30 évesen szül, még baromira nem lesz öreg a gyerekhez, nem tudom hogy hol élsz, hogy egy 48 éves nőt öregnek gondolj.

Szíve joga elvárásokat támasztani a jövendőbelije felé, olyan embert választania társául, aki megfelel neki. Ha te nem tudsz, és nem is akarsz ezeknek a feltételeknek megfelelni, akkor keress más nőt.


Komolyan, mit kell rinyálnod, hogy a nő nem olyan mint amilyennek akarod, és hogyan változtasd meg...


Egyébként meg akinek van egy kis esze, igenis "turkál" a másik pénztárcájában, vagy legalábbis felméri, hogy mennyire törekvő, ambíciózus, és csak akkor tervez vele hosszútávra, ha úgy ítéli meg, hogy hajlandó fejlődni a jobb munka/fizetés érdekében, hogy a leendő gyereknek meglegyen mindene.

2017. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
95%

"Ha pedig mégis hamarabb tervez gyereket vállalni, akkor pedig evidens, hogy elvár a férfitól egy bizonyos anyagi helyzetet. Én pedig nem szeretem, ha a pénztárcámban turkálnak."


De ha veled tervezne gyereket, akkor egy családot alkotnátok. Egy gazdasági egységet.


Vagy te is elmehetsz gyes-re.

2017. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nálad vannak bajok, nem a lánnyal. Még csak nem is domináns személyiség ő, csak céltudatos.

"Nem képes kicsit sem tartozni hozzám, rám utalni magát."

- pár hetes kapcsolatról beszélünk. Még jó hogy nem... ez idővel alakul ki, a bizalom, az egymáshoz tartozás.

"A szexben is jól esne, csak egyszer bízna bennem és hagyna kibontakozni, a férfi és nő természetes módon kiegészítik egymást, néha az ellenkező nemű ember jobban tudja, hogy mi a jó, mint te magad, csak el kell engedni magát az embernek."

-Komolyan azt gondolod, hogy te jobban tudod, hogy neki mi a jó? Évek múlva se fogod jobban tudni, mert elárulom, még alkalmanként is változik, hogy nekem épp mi esne jól.

"Oké, megtanultam maszturbálás közben, hogy mi a jó neki, de velem ne társas maszturbálás legyen már a szex, hanem arról szóljon, hogy mi ketten mit alkotunk!"

-ahol jó esetben az a végcél, hogy mind a ketten kielégüljetek. Ha szól, hogy valamit máshogy csinálj, az azt jelenti, hogy amit épp teszel, az nem esik neki annyira jól. De szerinted te jobban tudod, erőltetnéd... ha nem jó, hiába lazít, akkor sem lesz jobb érzés 😉


Ha valaki itt dominálni akar, az nem a lány, kedves kérdező, hanem te 😊 csak kifogtál egy céltudatos lányt, aki nem hagyja. Az meg, hogy nem akar gyereket csak biztos anyagi helyzetben (mert okos lány) és örülne, ha elismernéd a szakmai tudását, egyáltalán nem negatívum.

Nem illetek össze. De amúgy nehezített pályán vagy, ha te 25+ vagy, akkor nehezen fogsz olyan korban hozzád illő lányt találni, akit irányíthatsz. Talán a fiatalabbak között próbálkozz.

2017. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
0%

#47


Ezzel is van ám baj :D


Ha kérdezgeted, hogy mit szeretne szexuálisan éppen, akkor egy idő után jön a "egy vajódi féjfinek tunnia kejjene ajapbój"

2017. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
87%
Olyan valaki való mellé, aki tudja kezelni ezt a viselkedést. Nem kell megváltoztatni, csak elhagyni, ha te nem erre vágysz. Van más, aki erre vágyik.
2017. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
93%
Én pl utálom, ha egy nő kislányos, alárendelt, bátortalan, könnyen befolyásolható, mindig nekem kell dönteni mindenben helyette. Hozzám jobban illene a barátnőd. Te pedig keress egy alárendelt kislányt, aki azt csinálja amire utasítod.
2017. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:

48

Te meg az idősebb nők között keresgélj akkor :) se a selypítés, se a hasonló szöveg nem jellemző szerintem 25 felett szerintem. Addigra márt túl van a nő hosszabb rövidebb kaocsolatokon, és e kizárólag a férfitől várja a csodát. Szerintem 😉 /én legalábbis/

2017. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!