Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/199 anonim ***** válasza:
90%

Értem én, nem mindenki sorsa, hogy a híd alatt végzi, vagy az ibolyát szagolja.


Csakhogy a kérdező már olyan szinten tart, hogy többször eszébe jut jó lenne ismét becsapni annak ellenére hogy heteket azt űzi. Ő maga bevallotta hogy mentális megközelítésből már rá van szokva és aki ilyen módon gondolkodik, itt tart az előbb utóbb teljes mértékben drogfüggő lesz.


"Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi."


Annak ellenére hogy maga tudja mi a helyzet mégis drogokhoz nyúl. Akkor miről beszélünk?

2023. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/199 anonim ***** válasza:
62%

21

A mérték a fontos és hogy mit nyomat. Kokaint meg heorint mértékkel SE.


De azért tényleg túlzás, amit itt egyesek előadnak a drogok következményeiről... A drogot kipróbáló emberek nagyon kis százaléka csúszik le annyira, mint amit itt vizionálnam. És igen, a kérdező speciel jó úton halad efelé.

2023. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/199 A kérdező kommentje:
A 20-assal egyetértek. És mint mondtam, épp az hogy mikor elkezdtem akkor volt rendszeres, de akkor se remegtem érte, csak túl közel volt mindíg a lehetőség és feldobott rengeteg bulit, beszélgetést, stb. Nem is barátkozok olyanokkal, akik folyamatosan eszik, mert az rántja vissza az embert ha körülötte csinálják. Külföldön dolgozom, itt nem nyúlok semmi droghoz hónapokig, motivált vagyok, vannak céljaim és normális életem. Otthon viszont kifejezetten hiányoznak a techno bulik, ahol hiába drogozik az emberek 80%-a, mégis sokkal barátságosabbak, és sokkal jobban feltöltődök mint azok között akik a kocsmába tengődnek vagy részegednek le aztán alszanak az árokba. Az alkoholhoz pedig azért hasonlítom, mert az alkohol az egyik legkeményebb drog. Aki alkoholista, le se rakhatja orvosi segítség nélkül, mert bele is halhat az elvonásba. Tudom hogy müködik a függőség, meg azt is mivel lehet lecsúszni épp ezért nem fogok. Amikor elkezdtem és kicsit tényleg belecsúsztam, amikor kiesett pár hónap annyit toltam, akkor fogadtam meg hogy stop, és csak 3-4 havonta, mert az sokkal értékesebb. Olyankor ad valamit, és nem elvesz mint amikor mindennap csinálod.Egyébként ez a "úgyis kiderülne, hogy drogos vagy" ez vicc, ha te tudnád mennyi "drogos" van körülötted, akiről nem tudod, megijednél az biztos. Techno bulikon családanyák, családapák is vannak szép számmal, még 50 évesek is akiknek tök normális életük van. Senki nem tudja róluk hogy szoktak bármit fogyasztani, hétvégente meg 5 ecstasyval a gyomrukba meg 2g spurival az orrukba veretik 8 órán keresztül egyhelybe megállás nélkül egy raven. Én addig vagyok hajlandó ezeket használni, amég nem ront semmit az életkörülményeimen és/vagy fizikailag rajtam.
2023. okt. 1. 20:10
 24/199 anonim ***** válasza:
67%
Én csak azt nem értem, de tényleg, hogy drogok nélkül/alkohol nélkül miért nem lehet az embernek jól éreznie magát. Vannak céljaid, értelmes vagy, akkor hogyhogy nem tudsz/nem akarsz drogok nélkül jól érezni magadat? Mi hiányzik, szerelem, igazi barátok, jó szülők, törődés? Vagy mi? Szerintem ha valaki elégedett az életével, kiegyensúlyozott, boldog annak nincs szüksége még cigarettára se.
2023. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/199 anonim ***** válasza:
88%
Amíg kellek okyan férfinek aki nem fogyaszt soha semmilyen drogot, addig nem randiznék veled.
2023. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/199 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam most is, pedig dolgozok sokat és nem nyúlok semmihez, majd csak decemberbe. Nem vagyok stresszes, vidám és jó természetü vagyok. De nagyon jó feelingje van mikor pár havonta találkozok azokkal a barátokkal akiket ugye itt kint nem látok sokáig, akkor akár bebogyózva beszélgetni, ravelni, bármi.
2023. okt. 1. 20:26
 27/199 anonim ***** válasza:
61%
Soha. Többek között emiatt sem, hogy a drogos pasik hazudoznak, megbízhatatlanok, meg aztán magyarázkodnak össze-vissza minden hülyeséget arról, hogy ők miért drogoznak meg ez miért nem baj. Ezt a te példád is jól szemlélteti, meg én is tapasztaltam.
2023. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/199 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megbízhatatlan. És ezt még nem is mondta nekem senki személyesen, mert minden olyan ember akit én is tartok valamire, pontosan tisztába van vele hogy a becsületem szent. Nem hazudozok arról, hogy ez miért nem baj, de egy nőnek akivel terveznék jövőt semmi hátránya nem lenne belőle. De igazából nem baj, hogy ez nektek nem fér bele, valószínü nem is benneteket kereslek.
2023. okt. 1. 20:34
 29/199 anonim ***** válasza:
37%

"Az alkoholhoz pedig azért hasonlítom, mert az alkohol az egyik legkeményebb drog. Aki alkoholista, le se rakhatja orvosi segítség nélkül, mert bele is halhat az elvonásba."



Érdekes hogy tudod hogy mit okozz az alkohol máj betegségeken, mentális zavarokon kívül és mégis drogozol. Bakker normális nő alkoholistával, gamelelőssel, vagy bármilyen függővel nem teszi magát. Szinte tuti amiatt a drog, mert nem érezni rajtad, nehogy hamarabb rájöjjenek az emberek körülötted, hogy menekülsz a való élettől nem tudom milyen okokból kifolyólag. Szépen leírtad, hogy nem lehet észrevenni ha valaki speedezik. De azért az feltűnő hogy a barátnőt nem viszed magaddal bulizni nehogy lássa, hogy szét vagy, vagy hazaérsz és látja, hogy tág a pupilla, össze vissza beszélsz, egyáltalán nem reagálsz stb.

Az a baj hogy azt írod te is, hogy megvárod míg ki nem ütközik a kábítószer fizikai szinten is. De ha ne adj Isten infarktust, vagy stroke-t kapsz, esetleg túladagolás történik és meghalsz, akkor már késő lesz. Illetve hiába vársz hogyha az az idő később jön el te meg bátorkodsz többször drogokhoz folyamodni és nem tudsz róluk lemondani még jobban mint jelenleg. Ugyanúgy segítségre lesz szükséged, ugyanúgy lehet relapse, lehet flashback. Azért különbség, hogy most abbahagyod vagy amikor elvonón szenvedsz és mindig meglesz a kockázata annak hogy visszaesel. Természetesen te tudod, te életed. Csak kár, hogy szórakozás gyanánt mást nem találsz, mint valamilyen függőséget.

2023. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/199 anonim ***** válasza:
75%

"Nem hazudozok arról, hogy ez miért nem baj, de egy nőnek akivel terveznék jövőt semmi hátránya nem lenne belőle."


Dehogynem lenne, csak te élsz álomvilágban.

2023. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!