Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/199 A kérdező kommentje:
leírtam, speed, ecstasy. Néha fü. De 2-3 hónapot mindíg kihagyok az alkalmak között, mert nem vagyok hajlandó beiktatni a hétköznapi életembe az ilyesmit. Alkoholt nem iszok sürün mert mindenhova kocsival szeretek menni, meg nem is a kedvencem mert attól tudok nagyon hüly3 lenni.
2023. okt. 1. 18:57
 12/199 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam szúrni, és rendszert csinálni belőle se. Mint mondtam, úgy kezdtem hogy 2-3 hónapig folyamat csináltam, aztán abbahagytam 3 hónapra, aztán csináltam pár napig, aztán megint 3 hónap szünet, megint csináltam, és most 4 hónap szünet lesz. Ez nem úgy müködik, hogy aki bedob egy bogyót az junkie lesz és a híd alatt fogja magát lőni. Én és a barátaim is elítélik a keményebb drogokat, pl hernyó, kristály, crack, hasonló sz4rságok. Mert tudjuk, hogy azoknál vége az életnek.
2023. okt. 1. 18:59
 13/199 anonim ***** válasza:
44%

LSD-től és olyasmi fajta drogoktól olyanokat behallucinálsz, vagy trippelsz, hogy átkattanhat, egyáltalán nem testileg szoksz rájuk!


Az anfetamin, MDMA szintén drog és veszélyes, rákattansz. A fű az egyedüli, ami na nem olyan durva, de az sem jó naponta, hulye leszel tőle mert az agysejtjeid megeszi.



Amúgy légy őszinte a lányokkal, mert úgyis észre veszik, hogy drogos vagy.

2023. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/199 anonim ***** válasza:
64%

10

Azért hasonlítja össze a piát a droggal, mert az alkohol az egyik legkeményebb drog. A legalitásán kívül konkrétan az összes létező kritériumnak megfelel, hogy drognak tekintsük.


Amúgy kérdező, ha valamilyen felsőbb hatalom garantálná, hogy az illető TÉNYLEG csak két-három havonta fogyasztja, és sosem csapja annyira szét magát, hogy baja legyen, akkor én esélyt adnék. De sajnos nem nagyon tudnék ebben hinni, és a rendszeresség miatt nem. Nálam is becsúszott pár hasonló dolog, de csak párszor, nem lett integrálva az életembe, nem tervezek vele, nincs dílerem stb.


Szóval azok idióták, akik egy spanglitól maguk alá hugyoznak, de bizony te is a tűzzel játszol. :/ Remélem, nem lesz bajod.

2023. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/199 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt!
2023. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/199 anonim ***** válasza:
56%

Én is fuvezten olykor aztán egyszer úgy betéptem, hogy soha többet nem fogok. XD


Extasyt, LSD mindig érdekelt, de inkább nem, mert nem hiába tiltják.


Mindegyik azzal védekezik, hogy csak párszor, de abból van a naponta, ha meg nincs is szenvedés neki is meg másnak is. Nem éri meg!

2023. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/199 anonim ***** válasza:
88%
Ha 3-4 havonta egyszer csinálnád, én elfogadnám, de az hogy hetekig csinálod, szerintem rettent túlzás.
2023. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/199 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nálam zéró tolerancia van. Fiatalon volt egy drogos pasim, elég is volt. Ő se nyúlt kemény drogokhoz, kb.3-4 év után mégse volt egy ép agysejtje se kb. Nyilván te vagy az a különleges hópihe, aki kivétel. Mind azt hiszi.

Tehát azért nem akarod elmondani, mert akkor opció, hogy nem kellenél a nőnek. Vagyis neked az a jó, ha megkapod a nőt, azt meg leszarod, hogy neki az lenne a jó, hogy dönthet arról, ki legyen a párja. Ilyen önző, hazug ember senkinek se kell, szóval mindenkit kizársz. Ha elmondod, akkor a nem drogos nők valószínűleg nagyrészt kiesnek, de a drogosok nem feltétlenül. Tehát szinte biztos, hogy függő párod lesz. Nos, szerinted nem gond, ha valaki függő, hisz nálad se gond. Akkor miért probléma, hogy függő lesz a párod?🤔 Miért kéne eltitkolnod?

2023. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/199 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert attól tart #18 VALÓSZÍNŰLEG, hogy a drogos csajjal még inkább rá kapna a drogra, sőt egymást, vagy a csaj vinné bele a keményebb drogok világába és mivel tudja hogy gyenge, mint a nyárfalevél inkább hazudozna. Viszont azt nem veszi tudomásul hogy antidrogosnak úgyse fog kelleni, ha napfényre kerül a függősége.


Az én osztálytársam gimiben ugyanezt hajtotta, hogy ő nem drogos, ő csak időnként szokott, ő nem fog durva drogokat használni, majd pár évre rá jutott tudomásomra, hogy túladagolta. :(

2023. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/199 anonim ***** válasza:
41%
Mi meg toltuk a gimis osztálytársaimmal, és mindünknek normális élete van...
2023. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!