Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/114 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem valamit titkol. Nem mondom, hogy megcsalás, lehet ez impotencia, amit nagyon szégyell vagy bármi más, de úgy gondolom titkol valamit.
2011. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/114 anonim ***** válasza:
92%
13.48 vagyok. Az lemaradt, hogy azért gondolok titkolózásra, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy egy férfi aki 3 éve még tenyészcsődör volt, ma abszolút ne kezdeményezzen a feleségénél.....
2011. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/114 A kérdező kommentje:
ismeri a kamagrát, egyből levágná és nem szeretném csellel megdugatni magam. normálisan működő családot szeretnék.
2011. szept. 19. 13:54
 14/114 anonim ***** válasza:
81%

Itt vagyok én példának. Nekem is van már egy 2 éves fiam, és kb 3 éve vagyunk együtt az anyjával. Nálunk is csak havonta van szex, ugyancsak az én hibámból.

Az elején még én sem értettem, és próbáltam a munkahelyi stresszel(ami valódi) és fáradtsággal(ugyancsak) magyarázni, de aztán pár hónap múlva valahogy tisztába jöttem az érzéseimmel.. vagyis inkább azok hiányával. Bizony az történt, hogy szépen lassan kiszerettem a páromból. Mi volt az oka? Összetett. AZ is közrejátszott, hogy nem nyerte vissza a szülés előtti alakját, ráadásul nem is tett érte, beletörődött. Elvesztette a vonzerejét a szememben. A sok veszekedés miatti feszültség is közrejátszott, ahelyett, hogy a buta kis dolgokat rendesen megbeszéltük volna, mindenből nagy ügyet csináltunk, és ez felőrölt. Ezek voltak a fő okok, amik kiölték belőlem tejesen a szerelmet, és noha divat azt hangoztatni, hogy a férfiaknak szerelem nélkül is könnyű a szex, nálam nem ment.. Fizikailag képtelen voltam rá, mert egy szemernyit sem kívántam a párom.

Ez nem jelenti azt, hogy nálad is ez van, de szerintem ha egy egyébként életerős és szexképes férfi ennyire feladja a szexet, akkor ott valami nagyon komoly oknak kell lennie, és a szerelem hiánya az első ezek közül.

2011. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/114 anonim ***** válasza:
25%
Van ilyen. Beszélgetés. Moderátor. Szexuálpszichológus. Vannak lehetőségeid. Élj velük!
2011. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/114 anonim ***** válasza:
72%
31 éves férfiként nem tudom elképzelni, hogy kolostori életet éljek... pláne, ha szeretem a nőt. biztosan van valami a háttérben, valószínű, hogy egy másik nő.
2011. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/114 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor majdnem biztos, hogy bejött a képbe egy harmadik. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy meg is csal, elég ha mélyebb érzelmeket táplál a hölgy iránt, ne adj isten szerelmes is lesz. Ilyenkor elvesztik az érdeklődésüket a jelenlegi párjuk iránt, még akkor is ha tényleg mindent bevetünk az ügy érdekében. Nálunk az volt a forgatókönyv, hogy szex az volt, de csak és kizárólag, ha én kezdeményeztem, és akkor sem mindig. De ha végül összejött,akkor is azt éreztem, hogy az esze nem nálam jár. Az ok: egy másik nő. Szerintem kérdezz rá a párodnál erre is, mert a válaszadók nagy hányada is erre tippel.

23N

2011. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/114 anonim ***** válasza:
84%
reggelente áll neki a zászló? Ez sok mindent elárul, ha áll akkor nincs gond, kapj az alkalman, ha nem akkor gáz van.
2011. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/114 anonim ***** válasza:
84%

Én is hasonló "példa" vagyok erre.

Egyszerűen már rosszul vagyok, ha közeleg az éjjel, amikor elalszik a gyerek. Nem akarom, hogy hozzámbújjon, hogy közeledjen! Ez csúnyán fog hangozni, de egyszerűen meggyűlöltette magát a viselkedésével. Aljas módon a közös gyerekünkön keresztül kezdett zsarolni, és bizonyos dolgokat igazságtalanul elvárni. Olyan dolgokat, amik normál esetben meg sem fordulnak az ember fejében azzal szemben, akit állítólag szeret (pl. hogy az előző kapcs.-ból sületett gyerekemmel szakítsam meg a kapcsolatot, mert őt zavarja). Aztán amikor ezeket nem voltam hajlandó megtenni, megpróbált ajtót nyitni, hogy akkor költözzek el. El is mentem, csak a gyermekünket látogatni jártam hozzájuk. Egy idő után meggondolta magát, és visszacsalogatott, nyilván jól jövök én neki az anyagiak miatt. Én pedig visszamentem, de csakis a kicsi miatt. De a történtek után valahogy nincs nagy kedvem ahhoz, hogy átöleljem azt a nőszemélyt... Szóval az enyém az egy extrém példa, és ok arra, hogy miért nincs szex. De látható, hogy sokminden kiválthatja. Nem csak az, hogy van valakije. Ezek után nekem spec. a nőktől is elment a kedvem, már nem fogok megbízni bennük soha.

36f

2011. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/114 anonim ***** válasza:
96%
Velem is előfordult már hasonló. A párom 1 évig nem akart semmiféle szexet, csak összebújások voltak, aztán magától rendeződött minden. Kiderült, hogy anno a munkahelyén csúnya fúrások voltak, és bent egy botrány is kipattant, aminek őt tették meg a bűnbakjának. Emiatt stresszelt egy éven át, mikor minden rendeződött az üggyel kapcsolatban, utána ugyanolyan fickós lett újra.:)
2011. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!