Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki társulna velem a...

Valaki társulna velem a következő 90 napra?

Figyelt kérdés

Ezen a héten, hétfőn kezdtem a 90 naposat, ma a második 4 napos körömben vagyok keményítős napon. Esetleg valakivel tudunk társulni, hogy kérdezz-felelek, ill. recept-menü ötleteket cseréni, megosztani, eredményeket, stb. stb.

Szívesen társulnék, vagy szívesen venném, ha valaki velem tartana.



2013. okt. 12. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 Nicol30 válasza:
Ne haragudj,hogy nem írtam vissza,de nagyon-nagyon elvagyok keseredve.Egyszerűen mindig éhes vagyok,főleg esténként. Talán én már soha nem fogok lefogyni,? Ma este kell akupunkturára mennem,és ott van a mérlegelés is,hogy fogytam-e,de szerintem nem. Nem tudom mit csináljak?
2013. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 A kérdező kommentje:

Szevasztok! Nagyon örülök mind a kettőtöknek, én meg már azt hittem, hogy egyedül maradtam.

Tegnapelőtt gyümölcsnapom volt, tegnap tartottam (volna) víznapot, de bizony nagyon-nagyon elkutyultam. Be sem merem vallani nektek mennyire!!

Mindegy, ma folytatom a fehérje-nappal: túró gombóc és tartáros tojás-saláta!


Szóval, mivel én már kb. egy éve próbálkozok a fogyással, a szomszédomban egy (nálamnál is) idősebb hölgy mondta, hogy amikor kiderült, hogy cukorbeteg és fogynia kellene, azzal kezdte, hogy a normál tányérjait lecserélte gyerek-tányérra, így az illúzió megmaradt, hogy tele tányérral eszik.

Egy évvel ezelőtt én is ezzel kezdtem, kb. másfél hét alatt a gyomor beszűkül, és most már az is elég. Ebben a 90 naposban amikor elkezdtem vezetni a KalóriaBázison, hogy mennyit eszek-iszok-mozgok, mivel azt írta, hogy a napi 1200 Kcal-ra szüksége van a szervezetnek, az = heti fél kg. fogyással, hát azzal indítottam. Mostmár látom, hogy elég napi 8-900 kcal is, és nem vagyok éhes, ma állítottam át napi 1000 kcal-ra, ezzel már heti 80 dkg-os fogyást ígér + naponta-kétnaponta (ahogy az időm, az időjárás, meg a kedvem adja) jó fél órás-órás gyaloglást iktatok be.

Majd jövő héten hétfőn reggel rá-állok a mérlegre, akkor az azt jelenti, hogy az első eltelt két hét után mérem magam először.


Ne légy elkeseredve, és főleg ne légy türelmetlen, tartsd be az elválasztást, próbáld meg magad a napi kcal mennyiségen belül tartani, óvakodj a törpétől és a magas ch-tartalmú kajáktól, és hidd el, előbb-utóbb lesz eredmény!


Várom a válaszokat, üdv nektek!

2013. okt. 16. 14:48
 13/86 anonim ***** válasza:

én 1200kalóriára vagyok beállítva, a mozgással meg az evéssel kb minden nap azt írja, hogy heti másél kilót kéne fogynom, ja persze:-) mondjuk ez eddig bejött, de szerintem ez csak víz vagy mittomén mifene. én a norbi féle 1000 kalóriás edzést csinálom persze nem számolok rá ezer kalóriát mert szerintem az hülyeség, de elég durva, meg mellette rékázok, és sokat túrázok, egy héten kétszer háromszor erdőben, hegyre fel. ti hány kilóról indultok?

én azért fogtam bele, mert rengeteg ismerősöm fogyott ezzel és ez motivál, igaz volt olyan is aki semmit se fogyott de kiderült neki hormonbajai vannak:-( mondjuk lehet nekem is, mert pcos-om is van/volt nemtudom. Kedves kérdező akkor neked most milyen napod van? kicsit megkavarodtam:-) Miért milyen volt a víznap? nekem jövő héten kedden lesz:-(

2013. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:

kedves nikol!

ne keseredj el! én is mindig éhes vagyok, hát még amikor kezdtem milyen éhes voltam. De nassolás helyett mindig rágcsáltam valamit, pl. sárgarépát, uborkát, jégsalátát stb. Ez segített. Meg sokat ittam. Azt olvastam valahol hogy néha az ember csak szomjas, de éhségnek érzi, szóval én sokat iszok. Vizet, natur teát vagy ha nagyon édesség hiányom van, akkor édesítőszeres teát. Kitartást!

2013. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:

Szóval én a szűk 160 cm-hez voltam 72 kg, ehhez jött a cigi-letétel után további 13-15 kg. Ki sem merem számolni, de a 65/N-nek naponta a második emeletre felgyalogolni, "kicsit sok" a lábaimnak!

Szóval tegnap lett volna víznap (gyüminap után havonta 1x). Olvastam, valaki azért ezt nem vette annyira komolyan, és napközben egy-egy pohár rostos gyümölcslét is megengedett magának és ha már nem bírta este tovább, akkor bizony még valami lédúsabb gyümölcsöt is elnasizott. Szóval én is bele-estem tegnap ezekbe a bűnökbe. De hát inkább ez, minthogy annyira le-essen a cukorszintem, hogy egyéb komolyabb problémák jöjjenek elő!

2013. okt. 16. 16:32
 16/86 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ szerintem, ez nem nagy bűnözés:-)

Nekem nagyon sok ismerősöm ettől a diétától fogyott és tudod mit egyik se tartott víznapot:-)

Én sem terveztem, de muszáj, mert születésnapra megyek, így csúsztatnom kell napot hogy ott pont szénhidrátnapon legyek, azt tervezem, hogy hambit sütünk és én csak zöldséggel eszem:-)

2013. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 A kérdező kommentje:

[link]


Ez brownie = sütés nélkül, gyümölcs-napra jó aszalt gyümölcsből, tört és őrölt magvakból munkahelyre nyugodtan lehet csomagolni ezt is.


A másik, "5 perces brownie" a lisztes változat, azt a szénhidrát-napra sütni kell, persze azt is lehet csomagolni.

2013. okt. 16. 19:04
 18/86 Nicol30 válasza:
Most egy kicsit visszatért az életkedvem,mert ma voltam mérésen,és 1 kg mínusz.Egy hét alatt. Már összesen 4kg. Egy hónap alatt.De a 90 napos diétát befejezem,mert valószínű,hogy este azért vok éhes,mert délelőtt meg napközben alig eszem. Megpróblom a több fehérje,reggelire bőségesen enni és kenyérféléket továbbra is elhagyom!
2013. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:

Szia Nicol!

Az pont jó, a heti 1 kg, havi 3,5-4,0 kg, azt mondják ez az ideális. Aki ennél gyorsabban fogy, ott megmaradnak a lógó bőr, az erőtlenség stb.stb .

Persze megértelek, ha úgy érzed, hogy neked nem ez kell. Nekem azért nincs ezzel gondom, mert kb. 30 év óta nem reggelizek, és 11 óra előtt eszembe sem jut enni. Persze ez nem egészséges, az a jó (szerintem is) ha reggel is eszel normálisan.

Azért azt mondom, teljes egészében a kenyeret ne hagyd el, reggelire, esetleg még a d.e. uzsira egyél valami kenyérfélét, a nap többi részében már elhagyhatod!


De ha mégis vissza-vissza-jössz közénk, szeretettel várunk!

Írd meg, milyen módszerrel folytatod, és esetenként, ha beszámolsz arról, hogyan haladsz azzal a módival, még az is meglehet, hogy mi is megfogadunk 1-2 tanácsodat.

Jelentkezz majd légyszi!

2013. okt. 17. 08:27
 20/86 Nicol30 válasza:

Szia. Köszi,Aranyos vagy.Mindenkép itt maradok,mert jó egy kicsit megosztani a kudarcokat,élményeket valakivel.Amúgy te hogy állsz a fogyással? Mennyit szeretnél leadni? Nekem most naygon jó eddig a napom. Reggeliztem 3 főtt tojást,pici sajtot,paprikát,és egy pici db kolbászt. Ebédre a gyerekek pici táljából egy kis borsófőzeléket 1 db fasírttal.Semmi mást nem ettem és nem is kívánok semmit. Nem vagyok éhes és ennek nagyon örülök.

A vacsi talán 1 sült csirkecomb lesz zöldsalátával!


Mindenképpen írok majd még!

Kíváncsi vagyok a ti sikereitekre is. Mindenkinek kitartást kívánok!!!!

2013. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!