Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki társulna velem a...

Valaki társulna velem a következő 90 napra?

Figyelt kérdés

Ezen a héten, hétfőn kezdtem a 90 naposat, ma a második 4 napos körömben vagyok keményítős napon. Esetleg valakivel tudunk társulni, hogy kérdezz-felelek, ill. recept-menü ötleteket cseréni, megosztani, eredményeket, stb. stb.

Szívesen társulnék, vagy szívesen venném, ha valaki velem tartana.



2013. okt. 12. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 Zéró. válasza:
Sziasztok! Annyira jo latni, hogy kitartoak vagytok. Es mar sokszor fogtam neki tornaszni, meg kisebb dietanak, de mindig abbahagytam..egyreszt ennek az az oka, hogy nincs es megszabott dietam, csak probalok nem ossze-vissza enni, ahogy szoktam...amugy 173 cm vagyok es 66 kg, de nem erzem magam kovernek vagy ilyesmi, csak a hasammal van bajom..es jobb alakot szeretnek. Neten is kerestem ilyen dietakat, de teljes program sehol sincsen..Esetleg segitenetek ebben nekem? Ajanlani valahol, esetleg leirnatok a sajatotokat? :) par napja fogtam neki megint a tornanak, de nagyon szeretnek egy dietat vegigcsinalni..:) azt hiszem, az motivalna, es nem hagynam abba. Nagyon koszonom nektek elore is. :) es bocsi az ekezetekert es az esetleges helyesirasi hibakert, csak telefonrol irok...es unom kitenni. :))
2013. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 A kérdező kommentje:

[link]


Olvasd el, ez a 90 napos diéta, aminek lényege, hogy nem eszünk együtt mindenféle-fajta kajákat, amiknek a megemésztéséhez a gyomornak egész kis bűvészmutatványokat kell produkálnia.

Első nap fehérje, ami lehet: vagy húsból, vagy tojás-tejföl-túró-sajt-stb.stb.

Utána jön a keményítő: zöldségek, rád van bízva, hogy levesnek, főzeléknek, nyersen, vagy párolva, stb. stb.

Majd a szénhidrátok: tészta-félék, sütve-főzve.

Utolsó a sorban a gyümölcs-nap.


Reggelire kötelező a gyümölcs, és más nem

Ebédre-vacsira ugyanazt eszed, szükség esetén engedett 1-1 szelet kenyér, de legjobb ha elhagyod.


Szóval akik most itt vagyunk, ebből indultunk el, csak aztán van aki abba-hagyta, és saját maga által kialakított étrendet követ, ami őneki jobban bejön.

Személy szerint 2 hét után mondtam azt, hogy elhagyom a gyümölcs-napokat, helyette 2 napot csinálok fehérjének.


És természetesen időd, erőt, lehetőséged stb. stb. szerint minél többet mozogni, sportolni, futni, vagy éppen gyalogolni, tehát valami plusz testmozgás az eddigiekhez viszonyítva.


Ha a linket alaposan végigolvastad, az alján levő képek alapján csinálj egy listát, hogy melyik napra milyen étel-alapanyagok szerepelnek azon a napon. Akkor sokkal könnyebb kitalálni, hogy a következő napra mit főzzél-süssél magadnak. Sőt én még azt is írom naponta, hogy mikor mi volt a kaja, majd jövő hónapban, vagy azután jól jöhet még, ha ötlet-nélküli leszek. :)))


Ha akarsz, tarts velünk! Nálam csütörtökön lesz a húsnap, (= sült csirkecomb) pénteken az egyéb fehérje (valószínű gomba-pörkölt, de volt már tojás-pörkölt is), és majd a keményítős napon zöldségfélék, és utána a szénhidrát.


Feliratkozol a "KalóriaBázis"-ra, ott nagyon szépen tudod figyelni, minden este, hogy aznap hogyan teljesítettél kcal-téren, szóval, majd eldöntöd, hogy jössz-e velünk! Én szerintem együtt könnyebb, gyere közénk!

2013. okt. 22. 17:23
 43/86 Zéró. válasza:
Nagyon koszonom. :) ezt kiprobalom. :D az lenne meg a kerdesem, hogy ezen a negy napon itthon minden konnyen megy, de reggel suliba vagyok, es oda nem vihetek salatakat talban, peldaul...es ezt hogyan oldjam meg? Gyumolcs es szenhidratnap megoldhato, mert szenhidratkor viszek sos dolgokat, de feherje es kemenyitonapon? Ja igaz, feherje az joghurt. Egyebkent ezt azert kerdem, mert nem szabad kenyeret enni...es akkor szendvicset nem tudok..szoval a kemenyitonapban segitetek? :D
2013. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:

Fehérje napon valóban: joghurt, kefír, tejföl, túró, akár körözöttként is. De erre a napra valók a húsfélék is: párolt csirkemell, vagy sült csirke-comb, esetleg fasírozott, stefánia-szelet, hasonlók. Mind a fehérje, mind a keményítő-napra azt írja, hogy étkezésenként 1-1 szelet kenyérke megengedett.

Keményítős napra: zöldségek nyersen, pl. saláta, uborka paradicsom, zöldpaprika nyersen elkészítve, lezárható müa. dobozban el tudod vinni. De ugyanígy akár párolt zöldségek, vagy különböző párolt, főtt zöldségekből készített fasírozottak (krumpli-fasírt, répa-, kelkáposzta hasonlókból = keressen rá a net-en, és mutasd meg anyudnak) vagy éppen rántott karfiol, rántott kelkáposzta, stb. stb.

Szénhidrát napra jöhet: a kifli, a kenyér, a pogácsa. Mivel ezekhez nehéz valami olyat párosítani, amelyet valóban magaddal tudsz vinni, ezért lehet, hogy a pogácsa bejön önmagában, de a következő ch-s napra már a kiflit is önmagában kellene megenned, ha nem akarsz az örökös pogira ráunni. :))))

Szóval ha még suliba jársz, ezt valóban csak akkor fogod tudni csinálni, ha ebben a család = és édesanyád is maxinálisan melletted áll.

2013. okt. 22. 18:02
 45/86 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de ha az iskolában símán elő lehet venni a joghurtos müa. dobozkát, akkor miért ne lehetne a táskából elővarázsolni a lezárt, pattintós tetejű müa. dobozt, az elkészített zöldségfélékkel.
2013. okt. 22. 18:06
 46/86 Zéró. válasza:
Koszonom szepen a krumplifasirt otletet. Az nagyon tetszik. :) es remelem mukodni fog, mert egyedul elek kintlakasban, ugyhogy csak a kitartasomon mulik. Szuleim meg esetleg neha kajat, ha "rendelek" toluk. :)) koszonom a segitseget. Ugy szeretnem ha kitartobb lennek. :o3
2013. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 Zéró. válasza:
Neha kuldenek*..kicsit faradt vagyok mar. :))
2013. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:

szia Zéró üdv közöttünk!

Szerintem is a kalóriabázisra regisztrálj és ott tudod figyelni a kalóriákat, szerintem neked az is elég lenne, és mozgás mozgás!

Én most két gyümölcsnapot tartottam :-( hát nagyon odavagyok már, fizikailag lelkileg, nem is az hogy annyira éhes vagyok, hanem a gyengeség... de holnap végre husi!!!

Szerintem nem baj, ha kihagyod a gyüminapot, de az biztos hogy így lasabb lesz a fogyás, ami nem baj, csak nehogy elkedvetlenítsen. Ha számolod a kalóriákat is akkor gond nm lehet.

Én most 1200 ra állítottam magam, de így is minden nap azt írja, hogy ezzekkel a mennyiségekkel heti 1,5 kilót fogyok, ja persze.

Igaz az utóbbi két napban nem ettem 500 kalriánál többet na de akkor is...

Megyek is, mert annyira fáradékony vagyok mióta diétázom hogy na

Jó éjt!

Ani

2013. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hol van mindenki? úgye még kitartotok?

Jelentem én már mínusz 8 kilónál tartok és lassan vége az eső hónapnak:-)

Veletek mizujs?

2013. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök a sikerednek, nekem ma van a második naptári hét utolsó napja, holnap kezdem a 3.-ik hetet. Eddig még nem mozdult semmi.

A többiek sem jelentkeznek, nem tudom, kivel mi van?

Te hogyan csinálod, hogy így olvadtak le rólad a kilók?

2013. okt. 27. 07:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!