Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki letudná nekem írni...

Valaki letudná nekem írni naggyából a következő kérdéseket?

Figyelt kérdés
kissé hülyén hangozhat de hogy kell "csinálni" ezt a kalória számlálást? részletesen eltudná nekem valaki magyarázni?:S és mik azok az ételek amik a leginkább hízlalnak? előre is köszönöm a válaszokat.:)
2013. máj. 12. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kcal számolás az azt jelenti, hogy amit eszel és iszol (kivéve csapvíz, cukormnetes tea és ásványvíz) azt feljegyzed és ha összejött az a kcal szám amit kitűztél magadnak, akkor utána már nem eszel, hogy tarsd.

Ebben a táblázat segít.

www.Kcal.hu

Mindent fel kell jegyezni, legyen szó egy db dióról vagy 1szem keksről vagy 1 szem tökmagról.

Amikor főzöl méred az ételeket, kinézed, hogy mennyi kcal tartalmaz és beleszámolod.

lehet saccolni is, sőt egy darab után már menni is fig, de elég körültekintő, és még így se biztos, hogy jól számoltad.

Amik a legjobban hizlalnak olyan nincs, inkább amiket nem szoktak ajánlani azok a junk food élelmiszerek, péksütemények, sós, krémsajtps pogácsák, csokoládé, chips, rántott, zsíros ételek, zsíros husok és szamáli/kolbászfélék(paleo ellentétje), sok a zsír az olajos magvakban, a zsíros sajtokban, tejtermékekben, az cukrot nem ajánják, de a mézzel is óvatosan.

A gyümölcsök is tartalmaznak cukrot(fruktóz) magasabb a baánba és szőlőbe, no meg az ilyen egzotikus gyümölcsökben.

Hüvelyek és a kukorica(télen a sütőtök) is magasabb ch-val rendelkezik.

2013. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

www.kaloriabazis.hu

Próbáld ki ezt az oldalt, nagyon jó, kiszámolta mindent helyetted.

2013. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.!! :)
2013. máj. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!