Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki társulna velem a...

Valaki társulna velem a következő 90 napra?

Figyelt kérdés

Ezen a héten, hétfőn kezdtem a 90 naposat, ma a második 4 napos körömben vagyok keményítős napon. Esetleg valakivel tudunk társulni, hogy kérdezz-felelek, ill. recept-menü ötleteket cseréni, megosztani, eredményeket, stb. stb.

Szívesen társulnék, vagy szívesen venném, ha valaki velem tartana.



2013. okt. 12. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 A kérdező kommentje:

1. Azt írja, hogy fehérje-napon zöldségfélét ehetsz. Igaz, hogy nyersen írja, de akkor párolva (karfiolt) miért ne ehetnék?


2. Ha tegnap volt a gyümi-napod (no látod én is ezek miatt a késő esti falási rohamok miatt hagyom ki a gyümi-napot!), akkor ma fehérje-napod = rántott máj akkor tökéletesen belefér, hiszen arra a napra is azt írja, hogy ha akarod, egy kis szeletke kenyér belefér. Akkor most azt a kenyeret helyettesíti a panír, akár a rántott májjal, akár rántott szelettel eszed!!!!!


3. Hamis-vadas: apróra vágott vöröshagymát dinsztelek, beleforgatom a rengeteg karikára szelt répát-gyökeret, sóval-borssal-babérlevéllel (húsleves-kockával) ízesítem, kevéske vízzel födő alatt puhára párolom. Amikor a zöldség megpuhult (cca 15-20 perc), a zöldséget összeturmixolom, visszarakom a lángra, kevés liszttel-vízzel besűrítem. Pici tejföl + mustár ízesítéssel kész a mártás!


- Személy szerint nem vagyok nagyon szigorú magammal szemben hogy melyik napokon kizárólag milyen kajákat ír, bizonyos kilengéseket megengedek magamnak. Viszont ezeket a 90 nap letelte után is meg akarom tartani, tehát eszembe sincs, utána visszaállni a korábbi, egészségtelen kajálási módokra, abból lesz a jojó!

- persze jó lenne, ha már azért fogynék is valamennyit, hiszen ha mástól nem, közel egy hónap óta talán tizedannyi kenyér- és tésztafélét eszek, mint korábban.

- a hamis-vadast egyébként valaki a krumplis-núdlihoz írta, ahhoz szokta csinálni, azóta én is gyakrabban csinálom így, mint a valódi marha-hússal együtt! :))))

2013. nov. 6. 11:54
 82/86 A kérdező kommentje:

Ne sírj!

Én közel egy hónapja csinálom, és azt a régi tipusú fürdőszobai mérleget hiába nézegetem, azon nem látom, hogy akár egy kilót is leadtam volna!

Most már én is azon gondolkodom, hogy talán le kellene cserélni a mérlegemet a digitálisra, mert az még a dekákat is jelzi!


Nem tartom szerencsésnek, hogy a férjed hamarabb abba-hagyja! A nyár elején én is megcsináltam a 2 hetes "Bécsi diétát", igért 8-9 kilót, lement rólam 6 kiló. Akkorra már a hátam közepére sem kívántam a főtt tojást, az agyon-szárított sovány marhát stb. stb.

És ahogy visszatértem az eredeti kajálási módra rögtön visszajött 4 kg, aztán szépen-lassan eltűnt még az a 2 is.

Vagyis a gyorsan leadott kilók nagy része nem más, mint a méregtelenítés, vízhajtás, anyagcsere-intenzitásának növelése, stb. stb. nem valódi fogyás!!!!


Ne sírj, majd beindul nálad is, no meg hát rólad is ment már le, hidd el, csináljuk, a 90 nap elteltéig még sok idő van!

2013. nov. 6. 12:03
 83/86 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a receptet, meg a tanácsokat!

Jaj annyi minden történt.

Voltunk ugye az étteremben, hát nagy csalódás volt, nagyon rossz volt a kaja, ettem májat végül salival, sütit nem ettem, de mivel este még éhes voltam ettem egy kis gyros hústsalival:-)

Amúgy nagyon szuper volt a szülinap, mindenki dícsért hogy milyen jól nézek ki, ki is került facebookra egy kép amin rajta vagyok jaj nagyon sok bókot kaptam, hogy fogytam stb. hihetetlen hogy ez a -8 kiló így látszik, pedig sokból fogytam és még sok van

Aztán vettem aznap egy mérleget és jött az arculcsapás, elöször ugyanannyit mutatott mint amit sógoréknál mértem, aztán 3 órával később 3 kilóval többet:-) férjemnél dettó:-)

nem értem, lehet nem a legolcsóbb mérleg kellett volna:-) mindegy inkább a centire hagyatkozom az siker:-)

Aztán mozogtam sokat, igaz rékával kigyilkoltam magam:-) nagyon brutál fpleg a norbihoz képest

Ja meg ugye a felfázás, csak nem aakar múlni, így elég nehéz mozogni:-(

Tegnap keményítőnap volt, ettem borsólevest tészta nélkül, majd rizst gombapörivel, ja meg főtt karfiollal, babsalival, persze ettől mára totál puffadt lettem, de mégis a centi kevesebbet mutat:-)

Ma tesóm szülinapja, épp tortát sütök, ebédre pizza lesz, ja meg a családnak sütök éppen vajas kiflit, nagyon jól néz ki:-)

Ja a legfontosabb: csak nekem nem működik két napja a kalóriabázis?

Amúgy te méred magad centiben? mert lehet hogy már az mutatna valamit

jaj most mennem kell, majd mesélj mizujs veled!

2013. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 A kérdező kommentje:

A kalóriabázis tegnap óta valóban nem működik. Tegnap még kiírta, hogy "karbantartás miatt zárva", ma már az Internet nekem meg sem találja! :))))


Nekem egy öreg, u.n. vonalas mérlegem volt, nem igazán bíztam már benne, tegnap én is lementem a 100-asba, vettem 3 ezerért digitálisat. Ez már ugye mutatja a dekákat is, és jóval nagyobb számokkal, hogy a "vaksik" is lássák! :))))

Az a gondom vele, hogy először ruhástól álltam rá, majd ma reggel még pizsamában, szóval ha az induláshoz viszonyítom, akkor "lehet, talán" 1 kg-ot fogytam, de az igazság az, hogy én sem vagyok ebben olyan biztos. A centi szerint nincs változás!

Mindegy, én most abban akarok hinni, hogy igenis az az 1 kg már lement rólam, majd megy a többi is!

2013. nov. 8. 11:46
 85/86 anonim válasza:
100%
Ilyenkor érzem, hogy az emberiség megérett a pusztulásra...
2013. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 gungasam ***** válasza:

A kérdezőnek:Végigolvastam és semmi nem utal a szövegben arra , hogy ez nem egy 90 napig tartó "ideiglenes erőlködés" hanem egy életmód váltás. Az utóbbit díjazom!

Amennyiben ez életmódváltás akkor valóban nem lököttekkel kellett volna társulni és akkor valóban jár egy : bocsánatot kérek!

2013. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!