Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki társulna velem a...

Valaki társulna velem a következő 90 napra?

Figyelt kérdés

Ezen a héten, hétfőn kezdtem a 90 naposat, ma a második 4 napos körömben vagyok keményítős napon. Esetleg valakivel tudunk társulni, hogy kérdezz-felelek, ill. recept-menü ötleteket cseréni, megosztani, eredményeket, stb. stb.

Szívesen társulnék, vagy szívesen venném, ha valaki velem tartana.



2013. okt. 12. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:

Szevasztok!

Örülök, hogy jól vagytok, a KalóriaBázis egy kicsit szerintem is csalóka, mármint ami a napi normál testmozgás által elégetett kcal-t illeti. Szerintem annak jó ha a fele elfogy valójában. De ezzel a "kegyes" csalással a végeredmény szerint minden nap elvileg fogynunk kellene. A baj az, hogy a mérleg és a centi erről nem tud! :))))


Tegnap este már nagyon szenvedtem a gyümölcs-napomon, megvallom őszintén, el is csábultam egy kis kockasajt + szeletke kenyérke erejéig. Nem tudom, hogy ez megbocsátható-e, vagy a "pokolban fogom végezni"?? Szerintetek?

Megmondom őszintén azon is gondolkodom, hogy a gyümölcsnapot elhagyom (a reggeli egyébként is kötelezően gyümölcs), helyette lenne 2 fehérje-nap (az egyik húsos, a másik a tojás-túró-tejföl), mert a fehérje-bevitelt igen-igen kevésnek találom. Utána jönne a keményítős és a végére a szénhidrátos. És azok után kedődne a következő 4 nap.

Szerintetek, vagy ha ezt így csinálom, akkor már a "90 napos" diétát fel is rúgtam????

Mit csináljak, ti mit csinálnátok, ti bírjátok a kötelező gyümölcsnapot????

2013. okt. 20. 16:02
 32/86 Nicol30 válasza:

Én pont ezért hagytam abba. dE szerintem megbocsátható.

Valóban kezdek arra rájönni a 90 napossal kapcsolaban,hogy szinte tényleg csak szénhidrátevésből áll.

És azért vagyunk este éhesek,mert a eggeli kimarad..

Én mióta bőségesen bereggelizek(csak fehérjét)este eltudom hagyni a vacsorát. Vagy max.egy kis sajt,vagy 1-2virsli.

De kitartás!! Ha tetszik folytasd!!! Ha már most nehezen bírod mi lesz később? Én is így voltam!!

2013. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nekem azzal nincs gond, mert kb. 30 éve nem reggelizek. Tudom, hogy nem jó, de már hozzászoktam, ez a reggeli gyümölcs, még kifejezetten használ is. És mivel itt azt írja, hogy ebéd-vacsora ugyanaz, tulajdonképpen el vagyok én minden nap.

Kivéve a gyümi-nap, amikor az egész napos gyümölcs-evéstől egyrészt egész nap éhesnek érzem magam, másrészt estére már olyan "minden csupa gyümölcsízű" akármi, és szeretnék valami sósat, valami töményebbet, szóval azért mondom, hogy előírás ide, előírás oda, ha azzal tartom a 4 napot, hogy: fehérje-fehérje, keményítő, szénhidrát. És utána kezdeném előlről: fehérje-fehérje, keményítő, szénhidrát. No meg nálam egyelőre a torna helyett az intenzív gyaloglás. Majd látom, most még csak 2 hetes vagyok, adok még további 2 hetet magamnak, remélem, hogy lesz valami eredménye, akkor folytatom tovább.

Ma egyébként fehérje-napom (és ezek szerint holnap is), csirkepörköt egy picike kis nokedlivel (1 szelet kenyérke megengedett, annak fejében a kis nokedli). Szóval a fehérje nap ezzel kipipálva.


Ti mit főztetek, mit etettetek ma?

2013. okt. 20. 18:30
 34/86 Nicol30 válasza:

Hát ha bírod reggeli nélkül,akkor folytasd!!

Holnap mérés?

Amúgy gyümi napon ehetsz még pár szem diót,vagy félmarék sós mogyit,sőt paradicsomot sóval,mert a diétákban a paradicsom gyümölcs! Mindenképp írd meg a mérés eredményét!

Nekem csütörtökön lesz!!

2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
Szerintem 2.-nak teljesen igaza van! Szerintetek ez ér valamit? Szerintem meg csak bele tolja a fejetekbe a TV, a sok női magazin, Internet, és minden más tömegkommunikációs eszköz! Hogyan fogyj? Ne egyél semmit, csak igyál egész nap! Feldolgozod az elraktározott anyagokat, majd azok eltűnnek! Ha diétázol, akkor meg csak kevesebbet eszel, és mivel emiatt éhesebb leszel, ugyan úgy csak elhasználja a felraktározott anyagokat! Ennyit erről!
2013. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:

Most megnyugodtál Utolsó!???

Leírtad a kis trollkodó véleményedet anélkül, hogy végig-olvastad volna az egészet, hogy melyikőnk milyen utat követ, hogyan próbál megszabadulni a szülés után, vagy éppen a dohányzás abbahagyása után, és egyéb okok miatt felszaporodott kilóktól.

Ha végig-olvastad volna, azt is látod, hogy egyikőnk sem divatból, meg ész nélkül, Tv-ből egyéb helyekről elcsent, olvasott módszereket követve akarunk valamit tenni, hanem a normális, ésszerű határokon belül-maradva, közbe-iktatva mozgást, tornát, gyaloglást, futást, kinek milyen lehetőségei stb. stb. vannak.

Ha elolvastad volna, akkor ezt tudnád.

De nem, nem olvasol, csak kiosztod a másik fejét, mint egy felülről jött, mindent-tudó idegen.

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!

2013. okt. 21. 15:37
 37/86 A kérdező kommentje:

A kérdésem úgy szólt, "társul-e velem valaki?"

Akinek nincs ilyen gondja, vagy van, de nem hozzám kapcsolódva, nem velem együtt akarja megoldani, felesleges ide a különböző, rosszindulatú, trollkodó, kigúnyoló és főleg lehülyéző stb. stb. véleményét leírni.

Nem vagyok, nem vagyunk rá kíváncsiak! Sőt elegünk van már belőle!

Jószándékú, segítő jellegű hozzászólásokat szivesen fogadunk!!!!! :))))

2013. okt. 21. 15:41
 38/86 A kérdező kommentje:

Sőt siker-sztorit is szívesen olvasnék!!!!

Pontosan ma két hete, hogy elkezdtem, reggel ráálltam a mérlegre, és semmi változás! Pont ugyanannyi vagyok, mint 2 héttel ezelőtt!

Nem tudom, hogy ez így természetes, vagy valami változásnak már kellett volna mutatkoznia???

Valaki tudja a választ?????

2013. okt. 21. 15:44
 39/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi, hogy megint eltűntem...:-(

ma nagyon feldobott vagyok és ez nem a mai gyüminapnak köszönhető, hanem hogy a 21. napon mínusz 5,5 kilót mutat a mérleg:-) és a centik is peregnek:-)

pedig nem könnyű, mert ma például a család pizzát evett:-)

én holnap tartok még egy gyüminapot, mert tolnom kell a napokat, mert pénteken szülinapozni megyünk, ahol hamburgert sütünk és így szénhidrát napra szuper lesz husi nélkül, sőt szerintem még tortát is eszek. Én gyüminapon paradicsomlevest is eszek, meg ma ettem három banánt egy almát. A szénhidrátnapon tésztát ettem paradicsomszósszal és sütit :-) A keményítőn rizst gombaszósszal, a fehérjenapon husi salival szokott lenni. Ja és mozgok is sokat, torna, kickbox, séta. Igyekszem nagyon.

Nektek is további sok sikert és kitartást! Jövök még!

Ani

2013. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 A kérdező kommentje:

Szia Ani!

Gratulálok az eddig elért sikeredhez, ahogy nézem, gyakorlatilag egy héttel jársz előttem, hát hozzám képest te bizony szárnyalsz!!!! :))))) Ez igazi siker!!!

Nekem ma van keményítős napom: ma már valóban megfőzöm a paradicsomos káposztát + hagymás krumpli-salátát készítek.

Holnap ch-napra tervezek: főtt tésztát hamis vadas-mártással + sütök valami fánkot és az ünnep tiszteletére most kivételesen hozok haza 2 szelet sütit.

(Valamikor a tavasszal ettem utoljára)


Azt továbbra is tartom, hogy reggelire gyümölcs, ez nálam bevált (meg kell a szervezetnek), de önmagában a gyümölcs-napot elhagyom, mert annak semmi értelme, hogy a nap végén mégiscsak összezabáljak minden hülyeséget, és azzal tönkre-tegyem a szétválasztási-rendszer lényegét.


Így 2 nap fehérje, melyből az egyik husos nap, a másik a tejföl-túró-sajt-gomba-szója =ahogy jö, a következő nap a keményítő és zárom negyedik napként a ch-val. Utána kezdem előlről a 4 napot. Azért is lesz ez így jobb, mert az eredeti rendszer alapján nagyon kevés volt a bevitt fehérje, és valóban nem akarom, hogy a végén az izmaim lássák kárát.


Mi a véleményetek róla?

2013. okt. 22. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!