Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Így sikerülhet? Ki mennyit mozog a kalóriaszámolás mellett?

Álló munkát végzek, fodrász vagyok, nem igazán gerinc kímélő, rengeteget fáj a hátam. 157 centi, 65 kiló vagyok. 1500-as kalóriabevitellel, nem sanyargatva magam, szeretnék 10-15 kilót ledobni. Már kb. 2 hete tartom az 1500-at, ezt is igyekszem teljes kiörlésű pékárukból, zabpehelyből (ezeket reggel), basmati rizsből, durumtésztából, sok csirkemellből, zöldségből, halból, tojásból, szója, mandulatejből összeállítani. Cukrot egyáltalán nem eszem.

Emellett heti 3×-4× végzek főleg Béres Alexandra, Rubint Réka teljes testes edzést, súlyzózással. Ezek durván 25-40 percesek. De nem tudom, mintha nem lenne elég. Sokkal jobban vagyok amúgy, olyan könnyedebben érzem magam, de látványra nem nagyon van még változás, plusz sajnos a hátfájás sokszor megnehezíti a gyakorlatok helyes kivitelezését. Nem álltam még mérlegre. Szerintetek ennyi elég?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kalóriaszámolás, mozgás, egyensúly

aug. 13. 13:12  Privát üzenet  

A válaszok
Ez elég jónak hangzik. A lényeg hogy nem szenvedsz, mozogsz is, nem koplalsz. Ilyen tempóban havi 2-3 kg fogyás várható, ami bár nem gyors, de tartós lesz. Ügyesen csinálod, csak így tovább Kedves Kérdező!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 20:18 Privát üzenet
Hátfájásra a core izmok erősítése a jó, ill. gyógytornát is kipróbálhatod.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 10:26 Privát üzenet

Ha te jól érzed magad és nem koplalsz akkor jó, és elég. Érezni fogod ha nem:)

Én ugyan nem számolok kalóriát, szénhidrátszegény diétán vagyok. Heti 3x egy órát mozgok, ülőmunka mellett. Egyenlőre elég, szépen fogyok. -22kg, 5,5 hónap. De én nagyon nagy súlyból indulok. Később majd ha már tudok, szeretnék többet mozogni. Most még fáj mindenem. Később jobb lesz:) Idő kell a dologhoz. Kitartást, sok sikert, sok türelmet kívánok a fogyásodhoz:)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 23:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Torna dvd-k a jó étrend mellett! Tudnátok mondani olyanokat, amit kezdők is végig tudnak csinálni először is? Rubint Réka vagy Béres Alexandra kéne!
Ilyen életmód mellett reális ennyi kalória súlytartáshoz?
Ilyen étkezés mellett belefér ez a kis csalás?
Miért állt meg a fogyás, és híztam, ugyanaz a diéta mellett?
Napi 150 guggolás + 150 hasprés kalóriaszámlálás mellett mennyit fogyaszt?
Ha alacsony kalória bevitel mellett fogytam le hogy tudom elkerülni hogy visszahizzam?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!