Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így sikerülhet? Ki mennyit...

Így sikerülhet? Ki mennyit mozog a kalóriaszámolás mellett?

Figyelt kérdés

Álló munkát végzek, fodrász vagyok, nem igazán gerinc kímélő, rengeteget fáj a hátam. 157 centi, 65 kiló vagyok. 1500-as kalóriabevitellel, nem sanyargatva magam, szeretnék 10-15 kilót ledobni. Már kb. 2 hete tartom az 1500-at, ezt is igyekszem teljes kiörlésű pékárukból, zabpehelyből (ezeket reggel), basmati rizsből, durumtésztából, sok csirkemellből, zöldségből, halból, tojásból, szója, mandulatejből összeállítani. Cukrot egyáltalán nem eszem.

Emellett heti 3×-4× végzek főleg Béres Alexandra, Rubint Réka teljes testes edzést, súlyzózással. Ezek durván 25-40 percesek. De nem tudom, mintha nem lenne elég. Sokkal jobban vagyok amúgy, olyan könnyedebben érzem magam, de látványra nem nagyon van még változás, plusz sajnos a hátfájás sokszor megnehezíti a gyakorlatok helyes kivitelezését. Nem álltam még mérlegre. Szerintetek ennyi elég?



2019. aug. 13. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég jónak hangzik. A lényeg hogy nem szenvedsz, mozogsz is, nem koplalsz. Ilyen tempóban havi 2-3 kg fogyás várható, ami bár nem gyors, de tartós lesz. Ügyesen csinálod, csak így tovább Kedves Kérdező!
2019. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátfájásra a core izmok erősítése a jó, ill. gyógytornát is kipróbálhatod.
2019. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te jól érzed magad és nem koplalsz akkor jó, és elég. Érezni fogod ha nem:)

Én ugyan nem számolok kalóriát, szénhidrátszegény diétán vagyok. Heti 3x egy órát mozgok, ülőmunka mellett. Egyenlőre elég, szépen fogyok. -22kg, 5,5 hónap. De én nagyon nagy súlyból indulok. Később majd ha már tudok, szeretnék többet mozogni. Most még fáj mindenem. Később jobb lesz:) Idő kell a dologhoz. Kitartást, sok sikert, sok türelmet kívánok a fogyásodhoz:)

2019. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!