Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csinálja valaki az időszakos...

Csinálja valaki az időszakos böjtölést? Szerintetek miért nem segít nekem?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta csinálom 16:8 arányban úgy, hogy déltől este nyolcig eszem csak. Ezzel nincs is bajom, szépen be tudom tartani. Kezdetben nagyon rosszul csináltam, hiszen amikor ettem, szerintem akkor simán megettem 2000kcalt. Most letöltöttem egy alkalmazást ami segít számolni, így napi kb 1470 kcalt eszem, de semmi látványa nincs. Sajnos irodai munkát végzek, de sétálok napi fél órát, illetve nagyon figyelek, hogy ne egyek sok szénhidrátot, illetve hozzáadott cukrot. 25 éves lány vagyok, 170 cm és jelenleg 79,1 kg. (Mikor elkezdtem figyelni a kcalt egy hónapja akkor kb 83-4kg voltam, de sajnos ebben nem vagyok biztos) mashol azt olvastam, hogy csak úgy olvadnak a kilók. Mit csinálok rosszul? Köszönöm előre is!

2019. aug. 20. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy mikor elkezdted számolni a kaloriakat 83-84 kg körül lehettél, most vagy 79,1. Ez 1 honap alatt nagyon jo eredmény.Az IF csak egy eszköz a fogyáshoz,önmagában kevés, ezért is jó, hogy elkezdted számolni a kalóriákat. Ha jól érzed magad igy, akkor folytasd.
2019. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Egy kicsit olvasgattam a témában, és állítólag nőknek és/vagy inzulinrezisztenseknek nem ajánlott és nem is hatékony az IF. Bár a te esetedben öt kiló fogyás nem rossz eredmény.
2019. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
A paleo diétával a legkönnyebb lefogyni! Én két hónap alatt fogytam vele 10 kilót, úgy, hogy nem éheztem és nem is mozogtam többet, mint előtte!
2019. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Bakker hagyd már abba ezt a paleo-promózást. Ide nem azért jönnek az emberek, hogy tanuljanak valamit, arra ott a Google.

Itt gyors és egyszerû megoldásokat várnak amikre késõbb lehet panaszkodni, hogy nem sikerült.

2019. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olvadnak le az pont heti 1 kilót jelent max mert ez az egészséges ennél több nem egészséges.

Tök jól haladsz nem is értem mi a problémád.

2019. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából már ez is eléggé gyors fogyásnak tekinthető, még ha most a tükörbe nézve nem is látod az eredményt, hamarosan biztosan fogod - és a ruháidon is észre fogod venni.

Ha ennél gyorsabban fogynál az nem csak a szervezetednek nem tenne jót, de nagyobb lenne az esély a jojó-effektusra, illetve a bőröd is nehezebben alkalmazkodna, nem tudna a súlyoddal együtt "zsugorodni", és csak lötyögő bör maradna rajtad majd.

2019. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi ezzel a baj, szép eredmény. De amúgy ha fogyni akarsz, jó ha tudod,hogy nem mindegy az sem mit eszel. Màrmint nem a kalóriàk szàmolgatàsàra gondolok, hanem tàpanyagokra. Ha a napjaid nagy részében sok a szénhidràt, úgy nehéz fogyni.

Én szénhidràtszegény diétàn élek, szépen fogyok vele, éhséget nem igen érzek, nekem nagyon tetszik. Ha gondolod, kipróbàlhatod.

Amúgy ismerősöm IF et csinàlja, de ő nagyon szénhidràtgazdagon eszik, és így semmit nem fogyott, fél éve 1300 kalóriàn éhezteti magàt. :( Nem hajlandó visszavenni a szénhidràtból így nem fogyott semmit. Közben meg folyton éhes.:(

2019. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
2019. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!