Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha csak minden harmadik nap...

Ha csak minden harmadik nap eszek egészségtelen dolgokat, attól nem hízok?

Figyelt kérdés
Eddig 50 kiló voltam 164 centivel, nyáron lefogytam 47-48 közé, de mióta újra suli van, nem megy a fogyókúra, mert fáradtnak érzem magam tőle, minden kaját kívánok, el is megyek a büfébe, ha éppen nem bírok magammal. Visszahíztam 50 kilóra, viszont azt csinálom, hogy 3 napig diétázom, utána engedek magamnak mindent. Már nem célom a fogyás, csak ne hízzak. Ez jó súlytartásnak?

2019. szept. 18. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az "utána megengedek magamnak mindent"-nél bukott meg. Ha minden nap ennél valami pici egészségtelent (csoki vagy egy pár szem chips) akkor a tested megszokná a ritmust és nem híznál,ha mellette egészséges dolgokat eszel és mozogsz is. Azonban,ha megvonod magadtól ezeket és a 3. napon mindent egyszerre eszel,a szervezeted össze fog zavarodni. Persze hosszú távon azt is megszokja,mert van ez a "cheat day" a sportolóknál is, de szerintem inkább maradj a sok jó+pici rossz-nál és mellé valamit mozogj,mert jobbat tesz a szervezetednek.
2019. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 nap után elengeded magad a pórázról, ugyanúgy elkezdesz majd hízni, ahogy korábban is. Szóval nem, nem fog működni.
2019. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ha hízni szeretnél!
2019. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Így hízni fogsz.Tartsd a súlyod,bár ha hízol sem gond.Egyél normálisan napi 5 ször keveset néha kevés nasi.A szervezeted megszokja pár hét után így ha a nasit elhagyod majd végül,akkor már fogysz,igaz nagyon keveset.
2019. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Számolj heti összkalóriát. Egyáltalán nem biztos, hogy hizni fogsz,a lenyeg a kalóriadeficit
2019. szept. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy jól érzed magad. Lehet, hogy túl szigorú a diétád, és jobb is, ha néha eszel mást is. Iskola mellett főleg, a tanuláshoz kell az energia, a tápanyagok. A súlyod teljesen jó szerintem, nem kell drasztikusan diétázni, hogy fenntartsd, főleg, hogy előtte sem voltál elhízva. Azt is megteheted, hogy a nem diétás napjaidon kicsit többet mozogsz, ezzel ellensúlyozva a többletkalóriát (már ha van).
2019. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 naponta szerintem túl gyakori a csalàs. Ha havi 1-2 ilyen napot tartasz, nem gond, ha egyébként tartod az étrended. ( Én egy napot szoktam tartani havonta, és nem probléma) Többet nem kockàztatok. De nyilvàn ki kell kísérletezni, 3 naponta az màr heti 2 alkalom, könnyen lehet hogy sok lesz, de Próbàld ki ha akarod.
2019. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!